Rekrutacja RODO

Olimpiady 2018 / 2019

Zestawienie uczestników olimpiad przedmiotowych
w roku szkolnym 2018 / 2019

imię i nazwisko klasa opiekun elimin. okręg. finał laureat
12. Ogólnopolska Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH" z matematyki
1. Daniel Adamiec 3a mgr Mieczysław Knutelski x
2. Mateusz Floras 3a mgr Mieczysław Knutelski x
3. Natalia Korczak 3a mgr Mieczysław Knutelski x
4. Piotr Lichota 3a mgr Mieczysław Knutelski x
5. Tomasz Pęczkowski 3a mgr Mieczysław Knutelski x
6. Witold Zięba 3a mgr Mieczysław Knutelski x
12. Ogólnopolska Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH" z fizyki
1. Karol Włodyka 3a mgr Marzena Gorzała x
45. Olimpiada Historyczna
1. Kamila Dul 3e mgr Anna Pałacka x x
2. Michał Teter 1g mgr Anna Pałacka x
XXXIV Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Ekologicznej
1. Iga Machała 3d mgr Andrzej Dziubek x
XIV Olimpiada Przedsiębiorczości
1. Karol Włodyka 3a mgr Marta Jasionek x
XLIX Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
1. Patrycja Bryła 2h mgr Beata Bednarska x

Zestawienie uczestników konkursów
w roku szkolnym 2018 / 2019

imię i nazwisko klasa opiekun elimin. okręg. finał laureat
VI Tarnobrzeska Gra Miejska
1. Michał Smykla 2b mgr Daniel Beszczyński x x x
2. Karol Sołtyk 2b mgr Daniel Beszczyński x x x
3. Artur Seweryn 2b mgr Daniel Beszczyński x x x
VI Dyktando Niepodległościowe "Po polsku o historii"
1. Agnieszka Rybacka 1b mgr Marzena Kuzara x
2. Wiktor Grochola 1b mgr Marzena Kuzara x
3. Tomasz Hałka 3f mgr Marzena Kuzara x
4. Justyna Kos 3c mgr Marzena Kuzara x x x
5. Krzysztof Zbyrad 3a mgr Roman Pacześniak x
6. Kamila Kula 2c mgr Roman Pacześniak x
VIII Ogólnopolski Festiwal Piosenek Katarzyny Sobczyk "O Złotą Różę Małego Księcia"
1. Weronika Kowalczuk 3b - x x x
XV Podkarpacki Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Na Skrzydłach Muzyki”
1. Weronika Kowalczuk 3b - x x x
2. Joanna Gorzała 2d - x x
Międzynarodowy Konkurs Technologiczny St. Mark's Sr Sec. Public School "Geek-A-Hertz"
1. Mateusz Lipiec 1b mgr Adam Stępiński x x x
2. Kacper Janik 1b mgr Adam Stępiński x x x
Konkurs fotograficzny RCPO Natura 2000 „Zaczarowane drzewo”
1. Katarzyna Kiec 2f mgr Robert Miczko x x x
Ogólnopolski Konkurs Kryptograficzny "Łamacze Szyfrów"
1. Karol Włodyka 3a mgr Andrzej Lipiec x x x
2. Daniel Adamiec 3a mgr Andrzej Lipiec x x x
3. Tomasz Pęczkowski 3a mgr Andrzej Lipiec x x x
76. Konkurs Szopek Krakowskich
1. Wiktoria Marszałek 2h mgr Marta Truniarz x x x
XVIII Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "English High Flier"
1. Graciella Wilk 2b mgr Beata Dul x x x
2. Daniel Adamiec 3a mgr Beata Dul x bdb
3. Maria Pekar 1a mgr Beata Dul x bdb
4. Piotr Woźniak 3b mgr Beata Dul x bdb
Ogólnopolski Konkurs z Matematyki o „Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej”
1. Piotr Lichota 3a mgr Mieczysław Knutelski x x
2. Daniel Adamiec 3a mgr Mieczysław Knutelski x x
3. Witold Zięba 3a mgr Mieczysław Knutelski x x
4. Mateusz Floras 3a mgr Mieczysław Knutelski x x
5. Natalia Korczak 3a mgr Mieczysław Knutelski x x
6. Krzysztof Zbyrad 3a mgr Mieczysław Knutelski x x
XVIII Konkurs Wiedzy Technicznej "sapere-aude"
1. Witold Zięba 3a mgr Andrzej Lipiec x x
2. Michał Latra 2a mgr Andrzej Lipiec x
3. Dominik Depowski 2a mgr Andrzej Lipiec x
4. Mateusz Lipiec 1b mgr Andrzej Lipiec x
X Tarnobrzeskie Dyktando Dla Dzieci i Młodzieży
1. Justyna Kos 3c mgr Marzena Kuzara x x
2. Agnieszka Rybacka 1b mgr Marzena Kuzara x x
3. Karolina Żak 3c mgr Marzena Kuzara x x
4. Aleksandra Ciołek 3c mgr Marzena Kuzara x x
5. Agnieszka Witkowska 2h mgr Beata Bednarska x x
6. Karolina Pękala 2h mgr Beata Bednarska x x
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj