Rekrutacja

Rocznik 2000/2001

Klasa IV a

  1. Antosiewicz Wojciech
  2. Baran Mirosław
  3. Czerepak Jan
  4. Drach Tomasz
  5. Grześkiewicz Piotr
  6. Hanak Maciej
  7. Jańczuk Dariusz
  8. Józwik Piotr
  9. Kłoda Krzysztof
  10. Kopeć Radosław
  11. Korecki Wojciech
  12. Kułaga Alicja
  13. Kwiatkowska Magdalena
  14. Lewicka Olga
  15. Nowak Michał
  16. Oczak Paweł
  17. Ostrowski Dariusz
  18. Pęczek Małgorzata
  19. Pięta Magdalena
  20. Rajtar Jacek
  21. Rawski Przemysław
  22. Rojek Piotr
  23. Ryński Marek
  24. Staszczak Błażej
  25. Strycharz Małgorzata
  26. Tomczyk Joanna
  27. Wojdyła Jakub
  28. Wolski Marek
  29. Wójcik Piotr
  30. Woźniak Magdalena
  31. Zwolski Mariusz
  32. Zyzak Artur
Klasa IV b

  1. Błachowicz Joanna
  2. Błasiak Michał
  3. Bożek Alicja
  4. Cebula Agata
  5. Cielecki Grzegorz
  6. Cyprys Aleksandra
  7. Darasz Magdalena
  8. Dec Małgorzata
  9. Dziadura Damian
  10. Flis Agnieszka
  11. Jarosz Katarzyna
  12. Jaworowska Agnieszka
  13. Jurczak Anna
  14. Kania Marta
  15. Kania Monika
  16. Kita Michał
  17. Koryl Olga
  18. Maj Łukasz
  19. Mikluszka Justyna
  20. Ostrowska Agnieszka
  21. Pakuła Jowita
  22. Paszta Marzena
  23. Piątek Robert
  24. Pieróg Barbara
  25. Radomska Urszula
  26. Rawska Anna
  27. Serafin Tomasz
  28. Szymczak karolina
  29. Tracz Robert
  30. Tyniec Paweł
  31. Wawrzaszek Bogdan
  32. Węcowska Patrycja
  33. Wojnar Maciej
  34. Wraga Sławomir
  35. Wyrzykowska Katarzyna
  36. Zięba Daniel
  37. Zych Katarzyna
Klasa IV c

  1. Białkowska Agata
  2. Biało Urszula
  3. Bieniecka Anna
  4. Bilska Monika
  5. Borowska Anna
  6. Borycka Iwona
  7. Buras Sabina
  8. Czupich Katarzyna
  9. Frankiewicz Dominika
  10. Gorczyca Agnieszka
  11. Juda Agnieszka
  12. Jugo Magdalena
  13. Leszczyńska Monika
  14. Machaj Ewelina
  15. Mroczek Aneta
  16. Obara Justyna
  17. Opalińska Magdalena
  18. Ordon Justyna
  19. Orlikowska Anna
  20. Pagacz Agnieszka
  21. Paterek Magdalena
  22. Piasek Agata
  23. Pieróg Ewa
  24. Sawicka Aleksandra
  25. Skrzypczak Karolina
  26. Sroczyńska Karolina
  27. Stefaniak Aneta
  28. Stępień Ewelina
  29. Suwalska Sylwia
  30. Szklarz Marzena
  31. Ślęzak Magdalena
  32. Toś Magdalena
  33. Tryczyńska Agnieszka
  34. Zielińska Urszula
  35. Zięba Wioletta
Klasa IV d

  1. Bieniek Beata
  2. Bieńkowska Magdalena
  3. Bogoń Joanna
  4. Borowiecka Anna
  5. Burdzy Bernadeta
  6. Dubanik Justyna
  7. Duma Iwona
  8. Głowacka Anna
  9. Grudzień Kamila
  10. Harnik Michał
  11. Jadach Justyna
  12. Jasionek Olga
  13. Kałdon Barbara
  14. Klimek Łukasz
  15. Kłos Joanna
  16. Kucwaj Ewelina
  17. Lipczyńska Sylwia
  18. Maćkowska Anna
  19. Maj Anna
  20. Nasiłowski Paweł
  21. Pendlowska Karolina
  22. Piskor Sara
  23. Podgórniak Katarzyna
  24. Pyryt Aneta
  25. Sendrowicz Magdalena
  26. Serwan Sławomir
  27. Sołtykiewicz Grzegorz
  28. Szary Katarzyna
  29. Śmigała Magdalena
  30. Tereszkiewicz Małgorzata
  31. Wanatowicz Julia
  32. Wójcikowska Anna
  33. Zbydniewska Barbara
  34. Zieleniecka Joanna
  35. Ziemba Katarzyna
  36. Zych Agnieszka
  37. Żarów Barbara
  38. Mazur Jakub
Klasa IV e

  1. Babula Beata
  2. Bielec Wiktor
  3. Błąkała Patryk
  4. Bosek Anna
  5. Bryk Wojciech
  6. Chrobaczyński Kamil
  7. Ćwierz Magdalena
  8. Dudzic Kinga
  9. Duma Szymon
  10. Fyda Anna
  11. Grębowiec Marta
  12. Gruszecka Paulina
  13. Iwanek Artur
  14. Janiszewska Sylwia
  15. Karbowniczek Paulina
  16. Kiciński Jakub
  17. Kiliańska Urszula
  18. Kozikowski Paweł
  19. Krzyś Grzegorz
  20. Marszalik Anna
  21. Rawski Krzysztof
  22. Rękas Jarosław
  23. Rupala Marek
  24. Sałek Magdalena
  25. Sitarz Dominika
  26. Skrzypek Paweł
  27. Szala Jarosław
  28. Szewczyk Ewelina
  29. Tokarz Katarzyna
  30. Tworek Krzysztof
  31. Warzecha Piotr
  32. Wiącek Monika
  33. Wójcik Sławomir
  34. Zarzycka Edyta
  35. Zbyrad Małgorzata
  36. Zwolak Konrad
  37. Zych Hubert
Klasa IV f

  1. Basta Diana
  2. Błasiak Monika
  3. Bogucki Łukasz
  4. Buczyńska Barbara
  5. Cebula Sabina
  6. Chrząszcz Jadwiga
  7. Chwałek Monika
  8. Czajka Agnieszka
  9. Czerwiński Michał
  10. Dabek Małgorzata
  11. Długoń Tomasz
  12. Fornal Agnieszka
  13. Fornal Anna
  14. Górska Sabina
  15. Grdeń Marcin
  16. Grzesik Tomasz
  17. Hamerska Agnieszka
  18. Krępa Agata
  19. Miśkiewicz Agnieszka
  20. Ostrowski Marcin
  21. Skrzek Jakub
  22. Skuza Eligiusz
  23. Szala Mariusz
  24. Szostak Sylwia
  25. Tokarska Magdalena
  26. Wodecka Beata
  27. Zakielarz Aneta
  28. Zdzymira Anna
  29. Ziółkowski Rafał
  30. Żelazko Tomasz
Klasa IV g

  1. Abramczyk Justyna
  2. Bogacz Marcin
  3. Bokwa Agata
  4. Ciepliński Marcin
  5. Filipek Anna
  6. Floras Andrzej
  7. Gajda Izabela
  8. Gorczyca Elżbieta
  9. Grądziel Grzegorz
  10. Jezierczuk Wojciech
  11. Krempa Agnieszka
  12. Lisiecka Anna
  13. Maliborski Grzegorz
  14. Małek Aneta
  15. Marynowska Joanna
  16. Mortka Katarzyna
  17. Moskal Marta
  18. Pawlik Joanna
  19. Puzio Paweł
  20. Rachwalska Małgorzata
  21. Rej Agnieszka
  22. Rozłucki Grzegorz
  23. Słabowska Elżbieta
  24. Tęcza Michał
  25. Turbak Paweł
  26. Wiącek Katarzyna
  27. Zygmunt Dorota
Klasa IV h

  1. Barna Magdalena
  2. Belcik Magdalena
  3. Bis Marta
  4. Bonach Piotr
  5. Borowicz Anna
  6. Bajen Katarzyna
  7. Buski Sławomir
  8. Czekaj Justyna
  9. Czernik Anna
  10. Dzierżek Dorota
  11. Furman Gabriel
  12. Glijer Grzegorz
  13. Górnicz Aleksandra
  14. Hajduk Katarzyna
  15. Jachimowski Paweł
  16. Jakubas Monika
  17. Kiciński Marcin
  18. Kiełbasa Paulina
  19. Komperda Tomasz
  20. Konieczna Ewa
  21. Korczak Joanna
  22. Krysa Axel
  23. Maderak Dorota
  24. Maj Marek
  25. Mierzwa Magdalena
  26. Niemiec Katarzyna
  27. Nowak Patrycja
  28. Ostoja Anna
  29. Pandura Krzysztof
  30. Pęksa Magdalena
  31. Polit Ewelina
  32. Potępa Agata
  33. Safin Jakub
  34. Saramak marek
  35. Seremak Michał
  36. Szlęzak maciej
  37. Śliwiński Michał
  38. Tyburski Andrzej
  39. Wiśniewski Dawid
  40. Wyrazik Katarzyna
Klasa IV i

  1. Baran Kamil
  2. Bargieł Agata
  3. Boroń Maciej
  4. Domańska Anna
  5. Firlej Krzysztof
  6. Grochowicz Krystian
  7. Juruś Grzegorz
  8. Kiwak Ewelina
  9. Konieczna Ewelina
  10. Krupska Justyna
  11. Lesniewski Lech
  12. Lewandowski Łukasz
  13. Maciałek Joanna
  14. Matyka Elzbieta
  15. Myszka Karolina
  16. Osmala Agnieszka
  17. Padykuła Ewa
  18. Pol Iwona
  19. Przywłocka Liliana
  20. Puszka Alicja
  21. Rybak Anna
  22. Środoń Rafał
  23. Wójcik Grzegorz
  24. Zareba Paweł
Klasa IV j

  1. Dereń Barbara
  2. Domagała Agata
  3. Drożdżal Justyna
  4. Góral Monika
  5. Małodzińska Teresa
  6. Marek Anna
  7. Maślak Ewelina
  8. Obarzanek Emilia
  9. Partyka Marta
  10. Stadnik Justyna
  11. Staszczak Ewa
  12. Stawowy Aneta
  13. Stróż Agnieszka
  14. Suliborska Magdalena
  15. Surowiec Anna
  16. Wielguszewska Joanna
  17. Wrzesińska Barbara
  18. Żarkowska Aurelia
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj