Rekrutacja

Rocznik 2001/2002

Klasa IV a

  1. Czyżycki Mateusz
  2. Hetnar Justyna
  3. Hynowska Anna
  4. Kapuśniak Jakub
  5. Kulig Aleksandra
  6. Kurpias Jakub
  7. Kuś Tomasz
  8. Leśniak Iwona
  9. Matejek Sebastian
  10. Mika Łukasz
  11. Pantula Marcin
  12. Pasierb Karolina
  13. Paterek Justyna
  14. Pelczar Przemysław
  15. Skomra Witold
  16. Słapek Małgorzata
  17. Smyk Michał
  18. Zbyrad Krzysztof
  19. Zdyra Paula
  20. Zięba Paweł
Klasa IV b

  1. Babula Marzena
  2. Bałata Grzegorz
  3. Biało Iwona
  4. Buska Magdalena
  5. Cena Wojciech
  6. Chwałek Ewelina
  7. Dąbal Krzysztof
  8. Durda Arkadiusz
  9. Dziergowski Marcin
  10. Furman Anna
  11. Glinka Marcin
  12. Głodowska Agnieszka
  13. Gronek Krzysztof
  14. Jagiełło Jowita
  15. Jagodzińska Michalina
  16. Jakubik Dawid
  17. Jaworska Magdalena
  18. Jaworska Marta
  19. Jurczuk Agata
  20. Kiszczak Monika
  21. Kitlińska Anna
  22. Korczyńska Ewa
  23. Lasek Artur
  24. Lewicki Łukasz
  25. Małek Hanna
  26. Mączka Ilona
  27. Nowacki Wojciech
  28. Oliwiak Maciej
  29. Osińska Dagmara
  30. Ostrowska Magdalena
  31. Ożóg Paweł
  32. Pendlowski Maksymilian
  33. Piątkowski Adrian
  34. Przywara Katarzyna
  35. Pytel Jan
  36. Ślęzak Anna
  37. Uchański Jacek
Klasa IV c

  1. Bądziul Dorota
  2. Bęben Aneta
  3. Błasiak Magdalena
  4. Czerwonka Karolina
  5. Duda Danuta
  6. Duda Małgorzata
  7. Floras Anna
  8. Gładysz Irena
  9. Goclan Marta
  10. Jaworska Iwona
  11. Jaworska Małgorzata
  12. Kołomycew Anna
  13. Korczak Marta
  14. Krajewska Joanna
  15. Kubik Kamila
  16. Łącz Ewa
  17. Łukasiewicz Dominika
  18. Madej Mariola
  19. Maj Ewa
  20. Maj Renata
  21. Małek Sylwia
  22. Marek Agnieszka
  23. Niedzielska Małgorzata
  24. Nowak Karolina
  25. Pająk Anna
  26. Papież Katarzyna
  27. Pietrzyk Ewelina
  28. Pluta Magdalena
  29. Rachwał Anna
  30. Rumak Anna
  31. Rybicka Joanna
  32. Soja Agnieszka
  33. Stala Marta
  34. Szworst Dagmara
  35. Urbaniak Alicja
  36. Widz Magdalena
KlasaIV d

  1. Blok Anna
  2. Błasiak Maria
  3. Ciszewski Grzegorz
  4. Chorzępa Emilia
  5. Drach Renata
  6. Gawrońska Anna
  7. Gorycka Magdalena
  8. Jajko Krzysztof
  9. Jaszak Magdalena
  10. Juda Magdalena
  11. Karaś Ewa
  12. Kawka Damian
  13. Kłosowska Katarzyna
  14. Kochańczyk Karolina
  15. Kołcz Magdalena
  16. Kondeusz Marta
  17. Kowalczyk Magdalena
  18. Łada Katarzyna
  19. Nogaj Anna
  20. Pędzimąż Dorota
  21. Sadecka Małgorzata
  22. Skiba Ewelina
  23. Słaba Renata
  24. Smalera Dorota
  25. Stec Patryk
  26. Świerk Elżbieta
  27. Tuszyńska Agnieszka
  28. Zbyrad Joanna
  29. Zwolska Renata
  30. Zybała Magdalena
Klasa IV e

  1. Baran Arkadiusz
  2. Barańska Paulina
  3. Basamania Agata
  4. Berlińska Anna
  5. Bochniewicz Cezary
  6. Ciach Karolina
  7. Czerpa Dorota
  8. Ćwiek Małgorzata
  9. Gapys Katarzyna
  10. Gnatek Adrian
  11. Grębowiec Ewa
  12. Gwóźdź Tomasz
  13. Huk Magdalena
  14. Kamińska Joanna
  15. Kowalska Dominika
  16. Kowalska Ewelina
  17. Kozłowska Paulina
  18. Lewandowska Katarzyna
  19. Nieradka Monika
  20. Oczkowska Sylwia
  21. Pawlik Aleksandra
  22. Pawłowska Anna
  23. Piechowicz Małgorzata
  24. Piekarz Agnieszka
  25. Piekarz Radosław
  26. Roman Urszula
  27. Sałek Joanna
  28. Skawiński Tomasz
  29. Smykla Justyna
  30. Sobieraj Dominika
  31. Sowa Katarzyna
  32. Stępień Leszek
  33. Szarek Małgorzata
  34. Winiarczyk Agnieszka
  35. Winiarski Kuba
Klasa IV f

  1. Banaś Weronika
  2. Basamania Katarzyna
  3. Cebula Joanna
  4. Figacz Jowita
  5. Filipczak Agnieszka
  6. Galek Karolina
  7. Gryba Anna
  8. Iwanek Dominika
  9. Jarocha Michał
  10. Kalinka Kamil
  11. Kamieniarz Julia
  12. Karbowniczek Elżbieta
  13. Kwapisz Agnieszka
  14. Lasota Agnieszka
  15. Lipiec Grzegorz
  16. Lubera Marzena
  17. Maślanka Magdalena
  18. Matyka Barbara
  19. Piechowski Marcin
  20. Pietryka Amelia
  21. Pintal Milena
  22. Posłuszna Marta
  23. Rawska Dominika
  24. Smykla Monika
  25. Sołtykiewicz Kamil
  26. Sotkiewicz Katarzyna
  27. Stylska Marta
  28. Szymczyk Sabina
  29. Świniarski Bartosz
  30. Wicher Monika
Klasa IV g

  1. Biało Agata
  2. Chamerski Artur
  3. Cieliński Błażej
  4. Kokowski Jakub
  5. Kosior Katarzyna
  6. Kowalik Wioletta
  7. Kucharczyk Krzysztof
  8. Nikorowski Łukasz
  9. Nowosad Paweł
  10. Osemlak Aleksandra
  11. Prosowska Barbara
  12. Pucek Karolina
  13. Ramos Ewelina
  14. Rędzi Jakub
  15. Róg Maciej
  16. Rzepecki Marcin
  17. Sowa Robert
  18. Staszczyk Katarzyna
  19. Stelmach Magdalena
  20. Strojek Justyna
  21. Szczęch Magdalena
  22. Szlachetka Piotr
  23. Śmiechowski Grzegorz
  24. Turbak Ewa
  25. Witoń Justyna
  26. Żurek Grzegorz
Klasa IV h

  1. Baran Jakub
  2. Bik Marta
  3. Buczek Andrzej
  4. Buczek Katarzyna
  5. Cheliński Jacek
  6. Ciździel Szczepan
  7. Domagalski Michał
  8. Giec Radosław
  9. Gorczyca Mariusz
  10. Godoniuk Mateusz
  11. Hara Katarzyna
  12. Kaszluga Jakub
  13. Kochowski Paweł
  14. Kopeć Przemysław
  15. Korzeniowska Anna
  16. Kosiorowski Kamil
  17. Kozak Aleksandra
  18. Kozak Anna
  19. Kozak Małgorzata
  20. Kret Marek
  21. Krociel Łukasz
  22. Królik Agnieszka
  23. Kułaga Piotr
  24. Lesiczka Maria
  25. Lis Artur
  26. Maj Julita
  27. Maliborska Monika
  28. Marek Małgorzata
  29. Nizińska Magdalena
  30. Obara Tomasz
  31. Piekarz Grzegorz
  32. Pławiak Dorota
  33. Płaza Łukasz
  34. Skura Maciej
  35. Szczepańska Anna
  36. Śleboda Łukasz
  37. Urbaniak Katarzyna
  38. Wolan Damian
  39. Woszczyna Damian
Klasa IV i

  1. Bąk Agnieszka
  2. Błażejewska Ewa
  3. Dudek Anna
  4. Duma Małgorzata
  5. Durda Magdalena
  6. Dziadura Katarzyna
  7. Dziura Joanna
  8. Gądek Magdalena
  9. Konieczko Karolina
  10. Kos Zuzanna
  11. Krutysza Elżbieta
  12. Kułaga Jolanta
  13. Lis Dagmara
  14. Miazga Katarzyna
  15. Ogiba Marta
  16. Oleksy Karolina
  17. Palińska Aneta
  18. Rękas Agata
  19. Sprawka Inez
  20. Stępień Katarzyna
  21. Szczygielska Marzena
  22. Szczepańska Aleksandra
  23. Trębacz Urszula
  24. Urbaniak Anna
  25. Wicher Ewelina
  26. Wielgosz Kamila
  27. Wydra Magdalena
  28. Zioło Ewa
Klasa IV j

  1. Barszcz Agnieszka
  2. Dąbek Magdalena
  3. Fyda Monika
  4. Grdeń Katarzyna
  5. Jarosz Marta
  6. Jaskot Anna
  7. Kruk Ewelina
  8. Kulas Jolanta
  9. Ląd Joanna
  10. Mroczek Justyna
  11. Pałkus Agata
  12. Romanowska Monika
  13. Rutyna Lidia
  14. Rutyna Marta
  15. Sado Barbara
  16. Sowa Marta
  17. Zelik Katarzyna
  18. Zelik Magdalena
  19. Chudy Katarzyna
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj