Rekrutacja

Rocznik 2002/2003

Klasa IV a

  1. Bajor Łukasz
  2. Busz Maciej
  3. Cąpała Arkadiusz
  4. Dąbrowski Łukasz
  5. Duma Michał
  6. Grela Maciej
  7. Kaczmarek Joanna
  8. Kaczor Tomasz
  9. Kapusta Jakub
  10. Kucharczyk Jakub
  11. Kułaga Katarzyna
  12. Labuda Katarzyna
  13. Ledzińska Anna
  14. Lubera Robert
  15. Madej Anna
  16. Majczyk Anna
  17. Maślana Przemysław
  18. Mądrzak Michał
  19. Mrozińska Urszula
  20. Mroziński Dominik
  21. Obszański Michał
  22. Olichwier Jakub
  23. Ostrowski Bartłomiej
  24. Pelic Bartosz
  25. Pysz Tomasz
  26. Skrzypek Ksawera
  27. Ślączka Artur
  28. Świestowski Piotr
  29. Wodecki Michał
  30. Woś Marcin
  31. Zbyrad Anna
Klasa IV b

  1. Białek Marcin
  2. Chmiel Adam
  3. Chmielewski Tomasz
  4. Czarny Izabela
  5. Dedel Michał
  6. Dereń Katarzyna
  7. Dróbkowska Karolina
  8. Dryło Marta
  9. Dul Bartłomiej
  10. Dziubak Michał
  11. Floras Małgorzata
  12. Furgał Joanna
  13. Huk Dominika
  14. Jurczuk Michał
  15. Karkut Sławomir
  16. Kitlińska Danuta
  17. Koczwara Adam
  18. Konkowski Paweł
  19. Kujda Marta
  20. Łabuda Grażyna
  21. Maciąg Dominik
  22. Mazurek Damian
  23. Misiak Radosław
  24. Motuk Maciej
  25. Pająk Wioleta
  26. Palma Jagoda
  27. Paszkowski Marcin
  28. Pieróg Andrzej
  29. Rupala Barbara
  30. Rzemieniewski Piotr
  31. Saramak Beata
  32. Świstak Karolina
  33. Wiatrowska Małgorzata
  34. Wiszniowski Krzysztof
  35. Witowska Małgorzata
  36. Wróbel Joanna
  37. Żurek Karolina
  38. Żwirek Monika
  39. Janda Barbara
Klasa IV c

  1. Abramczyk Małgorzata
  2. Bogacz Justyna
  3. Brzuszek Marta
  4. Burek Magdalena
  5. Dojka Aleksandra
  6. Dul Anna
  7. Fąfara Katarzyna
  8. Gliwiak Magdalena
  9. Grzesik Ilona
  10. Hara Agnieszka
  11. Kot Małgorzata
  12. Kozak Małgorzata
  13. Krasoń Anna
  14. Król Dominika
  15. Maciąg Magdalena
  16. Mianowska Małgorzata
  17. Mroczkowska Anna
  18. Orlikowska Magdalena
  19. Oszczudłowska Agnieszka
  20. Rolek Joanna
  21. Stala Małgorzata
  22. Stefaniak Bożena
  23. Stępień Anna
  24. Szewczyk Katarzyna
  25. Środoń Ewelina
  26. Wilk Ewelina
  27. Zgórska Kamila
  28. Żak Katarzyna
Klasa IV d

  1. Bieniarz Dorota
  2. Bień Barbara
  3. Dryka Iwona
  4. Dziadura Tomasz
  5. Jadach Anna
  6. Kaczorowski Piotr
  7. Karbowniczak Marta
  8. Kominek Monika
  9. Kopeć Agnieszka
  10. Kosowicz Karolina
  11. Kowalski Michał
  12. Kubik Konrad
  13. Leśniak Katarzyna
  14. Makurat Małgorzata
  15. Mazurek Dagmara
  16. Mroczek Katarzyna
  17. Paź Natalia
  18. Pięta Marzena
  19. Polit Ewa
  20. Pracuch Izabela
  21. Przykaza Paweł
  22. Sadecka Mariola
  23. Skrzek Katarzyna
  24. Słupek Agnieszka
  25. Stasiuk Jakub
  26. Stelmach Krzysztof
  27. Suma Monika
  28. Tracz Aleksandra
  29. Tyniec Marta
  30. Zdzymira Kamil
  31. Zięba Łukasz
  32. Zorić Magdalena
  33. Żugaj Beata
  34. Żybula Izabela
Klasa IV e

  1. Angerman Anna
  2. Bartłomiejak Kamil
  3. Cąpała Ewelina
  4. Cichoń Piotr
  5. Dul Jurand
  6. Grąz Anna
  7. Grzegorzek Dorota
  8. Hamera Maciej
  9. Hara Agnieszka
  10. Juda Natalia
  11. Kapała Wiktoria
  12. Kochowski Łukasz
  13. Kopecki Mateusz
  14. Koszewska Iwona
  15. Kotarba Łukasz
  16. Kowalska Agnieszka
  17. Krzemień Paweł
  18. Krzemińska Joanna
  19. Maj Mateusz
  20. Marek Iwona
  21. Pałkus Anna
  22. Piechota Marta
  23. Piskor Fabia
  24. Pomorska Justyna
  25. Raźniewski Łukasz
  26. Szewczyk Łukasz
  27. Ślęzak Barbara
  28. Świątek Michał
  29. Targowska Aleksandra
  30. Tokarz Anna
  31. Wiśniewska Anita
  32. Wojdak Anna
  33. Wójcikowska Anita
  34. Żyguła Renata
  35. Urbańska Anna
Klasa IV f

  1. Brzęczka Mirosław
  2. Dąbal Mariusz
  3. Galek Aneta
  4. Graboś Anna
  5. Hryniowski Krystian
  6. Kusina Ewelina
  7. Lesiczka Marzena
  8. Łuczak Katarzyna
  9. Matejko Paweł
  10. Matejko Piotr
  11. Mikołajek Joanna
  12. Młodzińska Agnieszka
  13. Motała Monika
  14. Osemlak Katarzyna
  15. Pipała Bożena
  16. Polek Monika
  17. Sałek Tomasz
  18. Sekucja Katarzyna
  19. Statuch Sylwia
  20. Szczerbińska Joanna
  21. Wołosz Jolanta
  22. Wójtowicz Łukasz
  23. Żak Marta
Klasa IV g

  1. Antonik Magdalena
  2. Augustyn Wojciech
  3. Baran Anna
  4. Baran Sławomir
  5. Bernaś Piotr
  6. Bis Michał
  7. Biernat Mateusz
  8. Bołoz Małgorzata
  9. Boroń Marta
  10. Bzorek Paweł
  11. Calik Elżbieta
  12. Cetnar Joanna
  13. Chamerska Paulina
  14. Czaykowska Marta
  15. Daszko Justyna
  16. Drózdż Ewelina
  17. Dudek Wojciech
  18. Goliszewska Magdalena
  19. Kołomycew Krzysztof
  20. Kret Bartłomiej
  21. Kurek Katarzyna
  22. Lubański Andrzej
  23. Nieckarz Rafał
  24. Piórek Joanna
  25. Sewera Karol
  26. Szczepańska Magdalena
  27. Tracz Małgorzata
  28. Uzar Danuta
  29. Wąs Mariusz
  30. Wróblewska Karolina
Klasa IV h

  1. Baran Łukasz
  2. Bienias Łukasz
  3. Broda Adrian
  4. Ćwik Michał
  5. Chmielewski Piotr
  6. Dziewic Marcin
  7. Furman Michał
  8. Furman Piotr
  9. Jamróz Paweł
  10. Kilianek Piotr
  11. Kiliański Marcin
  12. Kiliański Piotr
  13. Kloc Wojciech
  14. Kuczera Wojciech
  15. Leszkowicz Iwona
  16. Ławniczak Sławomir
  17. Madej Michał
  18. Majchrzak Wojciech
  19. Mroczek Maciej
  20. Ozimek Marta
  21. Smykla Justyna
  22. Sudoł Bogdan
  23. Szczęch Joanna
  24. Ślęzak Aleksandra
  25. Świerczyński Łukasz
  26. Walczyna Konrad
  27. Wicher Kamil
  28. Wojciechowski Arkadiusz
  29. Wolak Wojciech
  30. Wójcik Michał
  31. Ziarek Marcin
  32. Żak Kamil
  33. Bąk Nina
Klasa IV i

  1. Antos Marta
  2. Chruściel Monika
  3. Dereń Aneta
  4. Duma Paulina
  5. Gil Justyna
  6. Gunia Marzena
  7. Hoffman Łukasz
  8. Jabecka Agnieszka
  9. Jazownik Paulina
  10. Kłek Kinga
  11. Konieczna Maria
  12. Kras Sylwia
  13. Krzos Beata
  14. Majcher Mateusz
  15. Pagacz Magdalena
  16. Piwowar Dorota
  17. Płoch Katarzyna
  18. Połowniak Katarzyna
  19. Potoczna Anna
  20. Rajtar Monika
  21. Rozembajgier Joanna
  22. Rutyna Magdalena
  23. Serwan Ewelina
  24. Siwecka Ewa
  25. Sokalska Magdalena
  26. Szopa Katarzyna
  27. Turbak Magdalena
  28. Turbiarz Izabela
  29. Tworek Anna
  30. Zbyrad Małgorzata
  31. Zyśko Anna
  32. Pawlica Karolina
  33. Wojteczko Paweł
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj