Rekrutacja

Rocznik 2003/2004

Klasa IV a

  1. Banaś Beata
  2. Biłas Katarzyna
  3. Błasiak Marcin
  4. Buczek Kacper
  5. Czaderski Andrzej
  6. Dąbek Natalia
  7. Domoradzki Tomasz
  8. Duda Katarzyna
  9. Dul Dominika
  10. Dziedzic Jan
  11. Gospodarczyk Dorota
  12. Grabow Aleksander
  13. Grzybała Ewelina
  14. Jajko Małgorzata
  15. Jurkowski Maciej
  16. Kowalczyk Sławomir
  17. Kozak Krzysztof
  18. Lis Magdalena
  19. Lis Wojciech
  20. Madej Agnieszka
  21. Mierzwa Anna
  22. Osiecki Adam
  23. Pęksa Anna
  24. Placha Michał
  25. Sabat Karolina
  26. Serafin Dorota
  27. Seremak Michał
  28. Tryka Magdalena
  29. Woźniak Agnieszka
  30. Woźniak Łukasz
  31. Zbyrad Karol
  32. Zych Wojciech
Klasa IV b

  1. Biela Damian
  2. Błasiak Krzysztof
  3. Chmielowski Michał
  4. Cichoń Krzysztof
  5. Danielewicz Joanna
  6. Elżakowski Piotr
  7. Garboś Katarzyna
  8. Glinka Katarzyna
  9. Gnat Sebastian
  10. Gorycki Łukasz
  11. Gruszecka Agata
  12. Jabłoński Jakub
  13. Jęczmyk Joanna
  14. Karcz Ewelina
  15. Kędziora Joanna
  16. Krakowska Małgorzata
  17. Kuśmierz Mateusz
  18. Kuśnierz Dawid
  19. Lis Wojciech
  20. Madej Wojciech
  21. Nowak Paulina
  22. Pokora Agnieszka
  23. Prajsnar Paulina
  24. Serafin Jakub
  25. Serwan Patryk
  26. Staszczak Agnieszka
  27. Stępień Marcin
  28. Świergul Łukasz
  29. Tarczyńska Anna
  30. Wdowiak Kamil
  31. Węcowska Dorota
  32. Winiarska Anna
  33. Witkowski Karol
  34. Żurek Mariusz
Klasa IV c

  1. Antonik Wioletta
  2. Dec Adriana
  3. Dec Katarzyna
  4. Floras Anna
  5. Grosicka Karolina
  6. Hoszowska Monika
  7. Idzik Magdalena
  8. Jonasz Anna
  9. Kapłan Elżbieta
  10. Kudelska Agnieszka
  11. Krępa Monika
  12. Nowak Joanna
  13. Orłowska Katarzyna
  14. Pliszka Alicja
  15. Poręba Patrycja
  16. Saramak Dominika
  17. Socha Roksana
  18. Tyniec Monika
  19. Walczak Jagoda
  20. Weiss Aneta
  21. Witczak Paulina
KlasaIV d

  1. Barzycka Małgorzata
  2. Działo Agnieszka
  3. Gałązka Piotr
  4. Germański Jarosław
  5. Gortych Agnieszka
  6. Grądziel Elżbieta
  7. Jagiełło Urszula
  8. Jarecka Ilona
  9. Kawka Paweł
  10. Kędzierska Katarzyna
  11. Kudła Katarzyna
  12. Kumor Milena
  13. Lewicka Małgorzata
  14. Mach Kinga
  15. Misiak Dominik
  16. Ozga Katarzyna
  17. Pabijan Judyta
  18. Sarzyński Grzegorz
  19. Staszczak Aneta
  20. Szczepańska Bożena
  21. Ślusarz Ewelina
  22. Zięba Katarzyna
Klasa IV e

  1. Babula Dorota
  2. Baran Fabian
  3. Bartłomiejak Aleksandra
  4. Bartochowska Katarzyna
  5. Błasiak Lucyna
  6. Borycki Mateusz
  7. Czernik Urszula
  8. Czyszczoń Elwira
  9. Elbe Anna
  10. Furgał Zdzisław
  11. Haduch Magdalena
  12. Jańczuk Agnieszka
  13. Jarosz Sebastian
  14. Kucwaj Katarzyna
  15. Leć Agnieszka
  16. Litwin Michał
  17. Maciąg Dagmara
  18. Niekurzak Anna
  19. Nowacki Rafał
  20. Obszańska Natalia
  21. Rękas Joanna
  22. Ryznar Dominik
  23. Witoń Damian
  24. Wójcik Monika
  25. Zawadzka Katarzyna
  26. Zieliński Maciej
  27. Zyśko Tomasz
Klasa IV f

  1. Bęben Katarzyna
  2. Ciepichał Jarosław
  3. Dereń Justyna
  4. Dul Klaudia
  5. Durma Bartosz
  6. Grochala Katarzyna
  7. Jajko Natalia
  8. Jesionek Krystyna
  9. Kapała Monika
  10. Kawka Tomasz
  11. Kowalczyk Monika
  12. Kowalik Michał
  13. Kurpias Aleksandra
  14. Malecka Monika
  15. Muciek Katarzyna
  16. Noga Aleksandra
  17. Pasik Karolina
  18. Rachwalska Barbara
  19. Ruszowska Anna
  20. Rzepski Łukasz
  21. Stala Michał
  22. Wicherska Anna
Klasa IV g

  1. Burczy Paweł
  2. Chmielowiec Krzysztof
  3. Dul Damian
  4. Foltarz Sylwia
  5. Kubicka Angelika
  6. Kuciemba Magdalena
  7. Małek Maria
  8. Marszałek Magdalena
  9. Mroczek Hiacynta
  10. Nowak Ewelina
  11. Pociask Agnieszka
  12. Robak Justyna
  13. Stępień Grzegorz
  14. Ścipień Piotr
  15. Szczęch Katarzyna
  16. Wnuk Tomasz
  17. Wójcik Blandyna
  18. Zakielarz Dominika
Klasa IV h

  1. Biało Marta
  2. Bik Anna
  3. Ciejka Artur
  4. Dryka Tomasz
  5. Gawrońska Barbara
  6. Gołębiowski Mariusz
  7. Grudzień Kamila
  8. Jurkiewicz Grzegorz
  9. Kawa Andrzej
  10. Kępa Liliana
  11. Korzeniowski Mirosław
  12. Krzyś Anna
  13. Kudelski Rafał
  14. Markiewicz Michał
  15. Mazur Karolina
  16. Nowak Tomasz
  17. Olszewska Sabina
  18. Papież Leszek
  19. Piwowar Justyna
  20. Połowniak Justyna
  21. Sawa Katarzyna
  22. Smykla Wojciech
  23. Sztuka Fabian
  24. Sztuka Katarzyna
  25. Toporek Justyna
  26. Toporek Sabina
  27. Wiącek Agata
Klasa IV i

  1. Bokwa Magdalena
  2. Buczek Anna
  3. Burczy Barbara
  4. Burda Radosław
  5. Ciećka Agnieszka
  6. Gałusza Rafał
  7. Gołojuch Agnieszka
  8. Gurdak Aleksandra
  9. Gurdak Magdalena
  10. Gurdak Sylwia
  11. Janeczko Małgorzata
  12. Jarosz Karolina
  13. Jońca Aleksandra
  14. Kaczor Klaudia
  15. Kawecka Urszula
  16. Lis Natalia
  17. Łabuda Małgorzata
  18. Mikłuszka Natalia
  19. Motyka Paulina
  20. Mytych Agata
  21. Olszewski Karol
  22. Piątek Marta
  23. Rączkowska Sylwia
  24. Rybka Agata
  25. Sarzyńska Dominika
  26. Sowa Adam
  27. Stawarska Anna
  28. Tomusiak Magdalena
  29. Urban Marcin
  30. Urbaniak Patrycja
  31. Zajdel Filip
  32. Ziomkowski Marcin
  33. Zych Przemysław
Klasa IV j

  1. Barszcz Joanna
  2. Bartman Joanna
  3. Bednarz Michał
  4. Bukowska Anna
  5. Bystrzyk Joanna
  6. Chemel Ewelina
  7. Chudy Łukasz
  8. Czerepak Aneta
  9. Dębska Marta
  10. Dudek Damian
  11. Duma Ewelina
  12. Głowacka Dominika
  13. Graboń Paulina
  14. Gurdak Gabriela
  15. Iberle Anna
  16. Jarosz Karolina
  17. Kubina Barbara
  18. Leszek Magdalena
  19. Mazur Alicja
  20. Myszka Rafał
  21. Nowak Ewelina
  22. Osmola Joanna
  23. Piotrowicz Dawid
  24. Pitra Magdalena
  25. Pycior Magdalena
  26. Robutka Agnieszka
  27. Stala Aneta
  28. Stępień Katarzyna
  29. Szczypta Michał
  30. Trześniowska Magdalena
  31. Tworek Sylwia
  32. Dróbkowski Jakub
Klasa IV k

  1. Babula Aneta
  2. Baran Anna
  3. Burdzy Ewelina
  4. Domagała Łukasz
  5. Dubiel Łukasz
  6. Dudziński Patryk
  7. Durda Arkadiusz
  8. Dzierżyński Grzegorz
  9. Furman Agnieszka
  10. Gorczyca Michał
  11. Guściora Grzegorz
  12. Gwizdała Jarosław
  13. Jazownik Liliana
  14. Karkut Anna
  15. Kotara Izabela
  16. Krakowiak Mirosław
  17. Krupa Piotr
  18. Kwapisz Michał
  19. Łagowski Paweł
  20. Łukasiewicz Magdalena
  21. Markiel Maria
  22. Matysiewicz Łukasz
  23. Mroziński Wojciech
  24. Oleszek Tomasz
  25. Orlik Wojciech
  26. Orłowska Monika
  27. Osiecka Aleksandra
  28. Panek Magdalena
  29. Pyszczek Łukasz
  30. Romanowska Róża
  31. Szeląg Dorota
  32. Szwakop Marcin
  33. Turek Katarzyna
  34. Wiącek Paulina
  35. Wilk Adam
  36. Wojciechowski Radosław
  37. Wolski Jakub
  38. Zwierzyński Michał
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj