Rekrutacja

Rocznik 2004/2005

Klasa III a

mgr Dorota Paruzel

  1. Babiuch Agata
  2. Biało Sylwester
  3. Bielecki Bartłomiej
  4. Ciołek Anna
  5. Faron Beata
  6. Figacz Łukasz
  7. Hałgas Adrian
  8. Jakubowski Wojciech
  9. Kiliańska Joanna
  10. Maciąg Agnieszka
  11. Małek Joanna
  12. Masłowska Paulina
  13. Mazur Małgorzata
  14. Możdżeń Marta
  15. Nabrzeski Szymon
  16. Nieradka Zenon
  17. Nolbrzak Anna
  18. Nowak Agata
  19. Ordon Olga
  20. Pastuła Agnieszka
  21. Rodzeń Agata
  22. Sitarz Anna
  23. Sokalska Monika
  24. Stawiarz Magdalena
  25. Śliwiński Piotr
  26. Tomczyk Marta
  27. Wdowiak Anna
  28. Zelik Ewelina
  29. Żarów Magdalena
  30. Żmuda Anita

Klasa III b

mgr Maria Borycka

  1. Bielecka Agnieszka
  2. Bonarski Bartłomiej
  3. Cetnar Emilia
  4. Chmiel Ewelina
  5. Chojnacki Leszek
  6. Chrząszcz Wojciech
  7. Furgał Agnieszka
  8. Herczakowska Monika
  9. Kopeć Natalia
  10. Kozubal Dominika
  11. Łazowski Krzysztof
  12. Nitek Magdalena
  13. Pawełczak Mikołaj
  14. Polek Grzegorz
  15. Pucek Amadeusz
  16. Stybel Aleksandra
  17. Tomczyk Anna
  18. Wiąckowski Łukasz
  19. Wołosz Grzegorz
  20. Wójcik Jolanta
  21. Wypych Justyna

Klasa III c

mgr Halina Stępień

  1. Bartosik Anna
  2. Bernat Beata
  3. Boryńska Ewa
  4. Cabaj Sabina
  5. Dąbek Magdalena
  6. Duma Paulina
  7. Dziubak Sylwia
  8. Furtak Kinga
  9. Idzik Justyna
  10. Jachimowski Artur
  11. Krawczyk Krzysztof
  12. Lasota Maciej
  13. Maderak Małgorzata
  14. Mądrzak Izabela
  15. Mycek Ewa
  16. Nowak Barbara
  17. Nowak Karolina
  18. Obrzut Jakub
  19. Partyka Justyna
  20. Partyka Tomasz
  21. Paruch Mateusz
  22. Radzimowska Joanna
  23. Sadecki Wojciech
  24. Sawa Marta
  25. Skrzypek Agata
  26. Szala Danuta
  27. Szczepański Bartłomiej
  28. Szczur Łukasz
  29. Szworst Natalia
  30. Śmidowska Barbara
  31. Świergul Anna
  32. Walas Wioleta
  33. Wielgus Katarzyna
  34. Wojciechowski Szymon
  35. Zaliński Maciej
  36. Żurek Daniel

Klasa III d

mgr Wiesława Krawczyńska-Rybacka

  1. Buczek Joanna
  2. Chmielowiec Małgorzata
  3. Czyżycka Bernadetta
  4. Dereń Dominika
  5. Duma Anna
  6. Głowacka Jolanta Anna
  7. Janeczko Ewa
  8. Kowalik Paulina
  9. Krzepisz Małgorzata
  10. Madej Katarzyna
  11. Nędzi Rafał
  12. Nowak Marta
  13. Piechota Magdalena
  14. Plech Maciej
  15. Przewłocka Anna
  16. Pyryt Mirosław
  17. Rózicka Judyta
  18. Satora Marta
  19. Skrok Barbara
  20. Stec Paweł
  21. Stoszek Marcin
  22. Tłuścik Maria
  23. Tworek Mateusz
  24. Wilk Katarzyna
  25. Zych Karolina

Klasa III e

mgr Elżbieta Grządkowska

  1. Baran Małgorzata
  2. Buczkowski Michał
  3. Ciepichał Paulina
  4. Chojnacka Marta
  5. Czechura Jan
  6. Dudek Elżbieta
  7. Duma Monika
  8. Flis Barbara
  9. Gąsior Magdalena
  10. Góralska Katarzyna
  11. Jadach Magdalena
  12. Kamińska Sandra
  13. Kozak Anna
  14. Kwapisz Tomasz
  15. Lechowicz Dorota
  16. Mazur Monika
  17. Nazimek Małgorzata
  18. Nowak Monika
  19. Paruch Ewelina
  20. Pietrasik Patryk
  21. Pokutycki Piotr
  22. Przygodzińska Joanna
  23. Ruła Marcin
  24. Sitnik Paweł
  25. Skrok Sylwia
  26. Stępień Dawid
  27. Stępień Rafał
  28. Strojek Anna
  29. Tałanda Małgorzata
  30. Uzar Irmina
  31. Wolak Joanna
  32. Zwadowski Tomasz

Klasa III f

mgr Zbigniew Ryba

  1. Barzycki Mateusz
  2. Biedrońska Małgorzata
  3. Biesiadecki Marcin
  4. Błasiak Tomasz
  5. Cabaj Rafał
  6. Czechura Małgorzata
  7. Ćwiertniewska Agnieszka
  8. Dziura Przemysław
  9. Ferenc Ilona
  10. Golec Dominik
  11. Gwizdała Dariusz
  12. Jadach Katarzyna
  13. Jazgara Damian
  14. Kalinowski Mateusz
  15. Komarnicka Magdalena
  16. Kubik Justyna
  17. Leśniewski Radosław
  18. Lorenc Maciej
  19. Mączka Dominika
  20. Mroziński Dominik
  21. Obara Krzysztof
  22. Oko Tomasz
  23. Piekarz Damian
  24. Puka Radosław
  25. Reczek Paweł
  26. Ruszkiewicz Rafał
  27. Sotkiewicz Łukasz
  28. Suma Elżbieta
  29. Szewc Ewa
  30. Środoń Krzysztof
  31. Warda Kamila
  32. Wdowiak Mateusz
  33. Wójcicki Łukasz
  34. Ziętek Justyna
  35. Żyła Anna
  36. Jaworowski Piotr

Klasa III g

mgr Marzena Kuzara

  1. Babiński Mateusz
  2. Białek Grzegorz
  3. Bierbasz Wioleta
  4. Bzorek Jarosław
  5. Chmiel Karolina
  6. Ćwiękała Marek
  7. Ćwiękała Paweł
  8. Jurkiewicz Sylwester
  9. Kamuda Daniel
  10. Kiełbasa Patrycja
  11. Konopka Jeremiasz
  12. Kucharczyk Urszula
  13. Łysiak Małgorzata
  14. Madej Małgorzata
  15. Niekurzak Marcin
  16. Nowak Monika
  17. Okienica Michał
  18. Pacholczak Szymon
  19. Pióro Anna
  20. Pytel Adam
  21. Rękas Paweł
  22. Skrzypek Piotr
  23. Szafiński Artur
  24. Szczur Małgorzata
  25. Szklarz Agnieszka
  26. Ślęzak Wojciech
  27. Tarłowski Dawid
  28. Wątroba Piotr
  29. Wójciak Paweł
  30. Zarębkiewicz Nina

Klasa III h

mgr Alicja Kopecka

  1. Bałata Joanna
  2. Białas Paulina
  3. Bilińska Ewelina
  4. Buczek Damian
  5. Ciach Jarosław
  6. Ciejka Katarzyna
  7. Czernecka Joanna
  8. Dobrowolska Anna
  9. Dzierżek Aleksandra
  10. Foc Monika
  11. Hałka Anna
  12. Kaczmarska Iwona
  13. Kawalec Ilona
  14. Kotulska Agnieszka
  15. Krakowiak Kornelia
  16. Kubiszyn Magdalena
  17. Kudła Renata
  18. Kulik Liliana
  19. Lewicka Monika
  20. Maciąg Ewa
  21. Mendocha Beata
  22. Obara Joanna
  23. Olszówka Justyna
  24. Pizoń Ewelina
  25. Pociask Magdalena
  26. Sławek Katarzyna
  27. Stala Łukasz
  28. Szóstyk Barbara
  29. Tomczyk Karolina
  30. Wiśniewska Jagoda
  31. Wolak Joanna
  32. Zbyrad Barbara
  33. Zych Kamil
  34. Zygiert Michał
  35. Żarów Magdalena

Klasa III i

mgr Greta Dzieciuch-Turoczy

  1. Białek Magdalena
  2. Bryk Katarzyna
  3. Burghardt Sebastian
  4. Czechura Katarzyna
  5. Czerepak Marzena
  6. Dryka Justyna
  7. Fornal Władysław
  8. Furman Paulina
  9. Furtak Aleksandra
  10. Jagiełło Monika
  11. Jaroń Barbara
  12. Kajder Karolina
  13. Kłosowska Barbara
  14. Kozdęba Renata
  15. Lech Monika
  16. Machaj Katarzyna
  17. Maj Elżbieta
  18. Pędzimąż Kinga
  19. Pyszczek Tomasz
  20. Sowa Aneta
  21. Stachurska Maja
  22. Stylska Ewa
  23. Szewc Małgorzata
  24. Wróbel Paulina

Klasa III j

mgr Anna Pałacka

  1. Adamczak Kamil
  2. Boroń Łukasz
  3. Chudy Dominika
  4. Czerwiec Barbara
  5. Florek Anna
  6. Gajek Ada
  7. Golik Agnieszka
  8. Gorycki Robert
  9. Gruchała Anna
  10. Kiełt Monika
  11. Kos Kamila
  12. Kudła Alicja
  13. Małodzińska Anna
  14. Mikielewicz Kamila
  15. Mikuszewska Kamila
  16. Oleszek Paweł
  17. Ordon Alicja
  18. Paszek Paweł
  19. Paź Katarzyna
  20. Pluta Monika
  21. Potoczna Joanna
  22. Romanek Elżbieta
  23. Simko Dorota
  24. Szewczykowska Aleksandra
  25. Świerad Kamil
  26. Wiącek Łukasz
  27. Wolan Aneta
  28. Woś Rafał
  29. Wójtowicz Nikolina
  30. Wójtowicz Szczepan
  31. Wróbel Anna

Klasa III k

mgr Adam Stępiński

  1. Bednarczyk Justyna
  2. Błasiak Michał
  3. Flis Paulina
  4. Forkasiewicz Justyna
  5. Furtak Ewelina
  6. Galek Łukasz
  7. Golik Agnieszka
  8. Gurdak Aleksandra
  9. Jaskóła Magdalena
  10. Krzemińska Monika
  11. Kwaśny Jacek
  12. Lis Małgorzata
  13. Mierzwa Barbara
  14. Miracka Magdalena
  15. Miracki Maciej
  16. Opalińska Adriana
  17. Osmola Bartosz
  18. Rosół Aleksandra
  19. Sałek Paweł
  20. Siekierka Łukasz
  21. Stawowy Kinga
  22. Stawowy Krzysztof
  23. Sypień Sylwia
  24. Szul Marlena
  25. Szymański Arkadiusz
  26. Wójcik Dawid
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj