Rekrutacja

Rocznik 2005/2006

Klasa III a

mgr Krystyna Warzecha

  1. Augustyn Michał
  2. Baracz Ewelina
  3. Bisztyga Patrycja
  4. Cąpała Ewelina
  5. Dziadura Marcin
  6. Juszczuk Kamil
  7. Korona Magdalena
  8. Kosior Piotr
  9. Kutyła Agnieszka
  10. Lewandowska Marta
  11. Magda Agata
  12. Majewski Łukasz
  13. Makowski Mateusz
  14. Ordon Wioletta
  15. Palacz Agata
  16. Partyka Piotr
  17. Pękała Anita
  18. Reczek Krzysztof
  19. Rogala Marcelina
  20. Rokosz Jan
  21. Sajda Małgorzata
  22. Sroczyński Maciej
  23. Sroka Karolina
  24. Walczak Krzysztof
  25. Wilk Paulina
  26. Woźniak Magdalena
  27. Zioło Anna
  28. Zuba Arkadiusz
  29. Zuber Paweł

Klasa III b

mgr Emilian Zimoląg

  1. Buczek Anna
  2. Cebula Jacek
  3. Cichowski Tomasz
  4. Ciździel Sylwia
  5. Dyrda Bartosz
  6. Frańczak Karol
  7. Grześkiewicz Ewa
  8. Jur Magdalena
  9. Jurkowski Marcin
  10. Kalinka Karolina
  11. Karpiński Paweł
  12. Kozikowski Grzegorz
  13. Krakowiak Natalia
  14. Kuszaj Sandra
  15. Leszczyńska Aleksandra
  16. Litwin Linda
  17. Maj Dominik
  18. Majewski Michał
  19. Mazur Maciej
  20. Niezgoda Grzegorz
  21. Partyka Mariola
  22. Pawlak Katarzyna
  23. Pelic Tadeusz
  24. Piwowar Katarzyna
  25. Sekulska Barbara
  26. Sędyka Sylwia
  27. Sokołowski Tomasz
  28. Szczypta Mateusz
  29. Szewczyk Kamil
  30. Szyguła Jacej
  31. Wdowiak Magdalena
  32. Wróbel Michał

Klasa III c

mgr Wioletta Zbroszczyk

  1. Abramczyk Sylwia
  2. Cemerys Beata
  3. Cena Dominika
  4. Czech Ewa
  5. Furman Katarzyna
  6. Gomułka Anna
  7. Grabka Michał
  8. Grdeń Dorota
  9. Guściora Lucyna
  10. Hyz Anna
  11. Kata Anna
  12. Kubik Anna
  13. Kuśmierz Jakub
  14. Kwasek Magdalena
  15. Latra Kamil
  16. Leszkowicz Judyta
  17. Paluch Joanna
  18. Pasek Katarzyna
  19. Pawlica Ewelina
  20. Sierżęga Agata
  21. Stolorz Julia
  22. Sudoł Kamila
  23. Sudół Sylwia
  24. Surowiec Aleksandra
  25. Tomczyk Ewa
  26. Trela Anna
  27. Tylutki Katarzyna
  28. Zając Ludmiła
  29. Zbyrad Paulina
  30. Zelik Dominika
  31. Zych Julita
  32. Żwirek Iwona
  33. Stasiak Natalia

Klasa III d

mgr Agata Wicherska

  1. Bała Natalia
  2. Bargiel Wioleta
  3. Bąk Mateusz
  4. Bęben Mateusz
  5. Bojda Patrycja
  6. Buczek Piotr
  7. Chudy Katarzyna
  8. Dudek Joanna
  9. Duma Justyna
  10. Dziewic Marta
  11. Gałka Ewelina
  12. Grębowiec Michał
  13. Huk Piotr
  14. Jadach Aneta
  15. Jurczak Ewa
  16. Kawczyński Tomasz
  17. Kobylarz Angelika
  18. Kopeć Iwona
  19. Lasek Joanna
  20. Markiewicz Katarzyna
  21. Orzech Anna
  22. Pawelska Agnieszka
  23. Przybyś Kinga
  24. Rębisz Joanna
  25. Ruła Damian
  26. Serafin Edyta
  27. Sowa Anna
  28. Stec Karolina
  29. Szuba Katarzyna
  30. Ścipień Beata
  31. Tomczyk Anna
  32. Wolak Krzysztof
  33. Żuber Agnieszka

Klasa III e

mgr Beata Bednarska

  1. Bogacz Mateusz
  2. Brzezowska Natalia
  3. Bujakiewicz Aleksandra
  4. Czajka Ilona
  5. Dubiel Katarzyna
  6. Duma Dawid
  7. Durda Aneta
  8. Holuk Monika
  9. Jabłoński Kamil
  10. Jendrycha Dawid
  11. Kaleta Dominika
  12. Kawecka Monika
  13. Konefał Beata
  14. Koper Anna
  15. Kwaśnik Natalia
  16. Łącz Tomasz
  17. Majchrowska Justyna
  18. Manjak Anna
  19. Piotrowski Mateusz
  20. Ramus Natalia
  21. Róg Bernadetta
  22. Samojedna Anna
  23. Stawowy Maciej
  24. Szczęch Hubert
  25. Szewczyk Sylwia
  26. Turek Aleksandra
  27. Wiśniewska Katarzyna
  28. Wójcik Barbara
  29. Załęska Magdalena
  30. Zięba Karolina
  31. Zych Barbara

Klasa III f

mgr Aleksandra Krzemień

  1. Bajcer Kamil
  2. Bonarski Tomasz
  3. Chwałek Mariusz
  4. Cieciura Natalia
  5. Czyż Michał
  6. Drobek Monika
  7. Galek Katarzyna
  8. Gil Dominika
  9. Grębowiec Marcin
  10. Gurdak Marek
  11. Jadach Damian
  12. Jania Piotr
  13. Juruś Jagoda
  14. Kalinka Patryk
  15. Kochanowicz Adam
  16. Kozieł Monika
  17. Kudelski Łukasz
  18. Kurzępa Magdalena
  19. Ledziński Krzysztof
  20. Marchewicz Marek
  21. Nieradka Michał
  22. Ostrowski Mateusz
  23. Piskur Mariusz
  24. Puzio Izabela
  25. Ryńska Barbara
  26. Serwan Jakub
  27. Stala Tomasz
  28. Stemplewska Karolina
  29. Trelski Paweł
  30. Uznańska Katarzyna
  31. Wiąckowski Mateusz

Klasa III g

mgr Izabela Gajda

  1. Babiarz Jarosław
  2. Bajdas Grzegorz
  3. Brudniak Andrzej
  4. Ciepliński Dawid
  5. Dąbek Maciej
  6. Dziewit Magdalena
  7. Furman Iwona
  8. Gapys Barbara
  9. Grela Jacek
  10. Hetnar Mariusz
  11. Jadach Przemysław
  12. Kobylarz Paweł
  13. Kozieł Radosław
  14. Kupiec Kamil
  15. Maj Ewewlina
  16. Maślanka Sławomir
  17. Maziarz Karol
  18. Nastała Anna
  19. Niedźwiecki Mateusz
  20. Niemiec Jerzy
  21. Olszewska Sylwia
  22. Pomykała Szymon
  23. Raczyński Tomasz
  24. Skotnicka Katarzyna
  25. Stasica Małgorzata
  26. Szachoń Mariusz
  27. Śmidowski Michał
  28. Tatar Paweł
  29. Trzciński Maciej
  30. Urban Krzysztof
  31. Urbaniak Dariusz
  32. Wdowiak Mateusz

Klasa III h

mgr Beata Dul

  1. Augustyn Michał
  2. Baran Ewa
  3. Bielecka Agata
  4. Chamera Joanna
  5. Dominik Arkadiusz
  6. Glica Agnieszka
  7. Iskra Maria
  8. Jugo Mateusz
  9. Krzewska Karolina
  10. Kubiszyn Karolina
  11. Kuchciak Maciej
  12. Kucper Michalina
  13. Kukułka Katarzyna
  14. Łakomy Ewa
  15. Łakomy Justyna
  16. Maciąg Barbara
  17. Malinowska Jadwiga
  18. Maślana Joanna
  19. Obrębska Kinga
  20. Olszewska Anna
  21. Ordon Paulina
  22. Paluszewska Elwira
  23. Pawłowski Mateusz
  24. Rawska Iga
  25. Rękas Kamila
  26. Ruszkiewicz Karol
  27. Ryba Joanna
  28. Skrzypacz Beata
  29. Śławińska Justyna
  30. Stasiak Ewelina
  31. Sudół Damian
  32. Szczęch Justyna
  33. Tomusiak Anna
  34. Wicherski Michał
  35. Wiśniewska Paulina
  36. Wójciak Agnieszka

Klasa III i

mgr Ewa Bradatow

  1. Bielecka Kinga
  2. Czerpak Irena
  3. Dyrka Agnieszka
  4. Duda Kamil
  5. Dul Radosław
  6. Dul Zuzanna
  7. Duma Natalia
  8. Figórska Natalia
  9. Furman Halina
  10. Gromczyk Magdalena
  11. Jakubek Martyna
  12. Jurek Mateusz
  13. Kamińska Kornelia
  14. Kiełbasa Natalia
  15. Krakowski Rafał
  16. Lis Grażyna
  17. Nabożna Agata
  18. Niewiarowska Justyna
  19. Ordon Paula
  20. Ozga Mateusz
  21. Perłowska Paulina
  22. Pluta Ewelina
  23. Sadkowska Magdalena
  24. Simlat Luiza
  25. Stawarska Karolina
  26. Sudoł Emilia
  27. Surowiec Paulina
  28. Szczepańska Gabriela
  29. Szuba Katarzyna
  30. Szustalik Katarzyna
  31. Wilkutowski Paweł
  32. Wójcik Krzysztof
  33. Zelik Sabina
  34. Zięba Patrycja

Klasa III j

mgr Barbara Rębisz

  1. Baran Paulina
  2. Bądziul Aleksandra
  3. Bekas Sylwia
  4. Bęben Ewelina
  5. Biela Dagmara
  6. Bielecki Mateusz
  7. Bystrzyk Katarzyna
  8. Chuchmalska Katarzyna
  9. Dziadosz Katarzyna
  10. Januszewska Anna
  11. Jaworski Jakub
  12. Kaltenberg Maciej
  13. Kieler Dorota
  14. Kosiorowska Diana
  15. Krasoń Adrianna
  16. Lip Magdalena
  17. Majewska Aleksandra
  18. Maksymiuk Mateusz
  19. Nowak Agnieszka
  20. Okoń Paulina
  21. Piętowska Marta
  22. Posłuszna Paulina
  23. Sejmicka Agnieszka
  24. Serafin Mateusz
  25. Trela Justyna
  26. Tworek Magdalena
  27. Wojciechowski Paweł
  28. Wołosz Sylwia
  29. Wójcik Łukasz
  30. Zielińska Małgorzata
  31. Ziętek Michał

Klasa III k

mgr Ewa Wnuk - Powierża

  1. Baran Monika
  2. Budka Miłosz
  3. Buras Ewelina
  4. Czajkowski Piotr
  5. Dereń Natalia
  6. Durda Kamil
  7. Durda Karolina
  8. Firlej Magdalena
  9. Fornal Karolina
  10. Gałecka Karolina
  11. Iwańska Karolina
  12. Kidacki Mariusz
  13. Krzos Kamil
  14. Kuśnierz Anita
  15. Myszka Anastazja
  16. Nazaruk Magdalena
  17. Nowak Filip
  18. Pantula Anna
  19. Papka Magda
  20. Peryt Joanna
  21. Pilecka Magdalena
  22. Pilipczuk Marcin
  23. Podgajna Sylwia
  24. Pyryt Tomasz
  25. Szczepanek Grzegorz
  26. Świder Magdalena
  27. Toporek Magdalena
  28. Ziółek Michał
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj