Rekrutacja

Rocznik 2006/2007

Klasa III a

mgr Ewa Wnuk-Powierża

  1. Bok Michał
  2. Bunio Łukasz
  3. Cetnar Robert
  4. Chmielowiec Kamil
  5. Cupicha Jakub
  6. Figacz Radosław
  7. Góralska Małgorzata
  8. Grdeń Dawid
  9. Haase Andrzej
  10. Indyk Magdalena
  11. Jata Joanna
  12. Kędzia Maria
  13. Kiliański Michał
  14. Kopeć Mariusz
  15. Kopyto Jarosław
  16. Korporowicz Rafał
  17. Kosior Paulina
  18. Kuś Dominika
  19. Kwasek Sylwia
  20. Łuciów Dominika
  21. Machniak Justyna
  22. Małek Barbara
  23. Motyka Patryk
  24. Olszówka Monika
  25. Pycior Agata
  26. Rusin Tomasz
  27. Rybka Filip
  28. Rymar Jarosław
  29. Smykla Tomasz
  30. Śledź Jakub
  31. Świstak Arkadiusz
  32. Wawrzkiewicz Katarzyna
  33. Wilk Tomasz
  34. Zasadni Janusz
  35. Żyła Magdalena

Klasa III b

mgr Zofia Sroka

  1. Babiarz Paweł
  2. Bąk Aleksander
  3. Bukowski Andrzej
  4. Burchard Justyna
  5. Ciejka Joanna
  6. Czajka Michał
  7. Czech Łukasz
  8. Duma Robert
  9. Działdowski Kacper
  10. Dzikowski Paweł
  11. Dziuba Artur
  12. Gardynik Ziemowit
  13. Gurgacz Michał
  14. Jakus Maciej
  15. Jedlikowski Mateusz
  16. Komarnicki Bartosz
  17. Kosior Michał
  18. Ledzińska Joanna
  19. Majewski Maciej
  20. Paluch Marcin
  21. Paterek Sylwester
  22. Hędrzak Marzena
  23. Prusak Kamil
  24. Puzio Mateusz
  25. Toporek Michał
  26. Wdowiak Piotr
  27. Witoń Paweł
  28. Zierold Jakub
  29. Zioło Justyna

Klasa III c

mgr Grzegorz Kociuba

  1. Bazarnik Katarzyna
  2. Biłas Dominika
  3. Bisztyga Magdalena
  4. Błasiak Weronika
  5. Buczek Agnieszka
  6. Chudy Katarzyna
  7. Dudarski Tomasz
  8. Frańczak Jan
  9. Gryboś Ewelina
  10. Guściora Kamil
  11. Jachimowska Justyna
  12. Karyta Katarzyna
  13. Krystyniak Małgorzata
  14. Kucharzyk Paulina
  15. Leptacz Mateusz
  16. Maciąg Iwona
  17. Malecki Mariusz
  18. Marszałek Kamila
  19. Pietrasik Sylwia
  20. Polit Michał
  21. Rewera Alicja
  22. Rutyna Anna
  23. Smykla Katarzyna
  24. Staszczyk Martyna
  25. Strzała Bartłomiej
  26. Szczęch Michał
  27. Świergul Piotr
  28. Świszcz Katarzyna
  29. Trela Joanna
  30. Walotek Joanna
  31. Weryński Maciej
  32. Wilczyńska Karolina
  33. Ziober Monika
  34. Żarów Ewelina

Klasa III d

mgr Wioletta Łygas

  1. Babiuch Joanna
  2. Baran Kamil
  3. Bąska Patrycja
  4. Biało Łukasz
  5. Bołd-Mazur Grzegorz
  6. Chmiel Magdalena
  7. Ćwięka Kinga
  8. Joanna Dojka
  9. Germańska Aleksandra
  10. Gonzalez Sonia
  11. Gruchała Aleksandra
  12. Gurdak Katarzyna
  13. Jakubik Ewelina
  14. Kozieł Sylwia
  15. Kubala Marcin
  16. Latra Karolina
  17. Olszówka Katarzyna
  18. Pawełczak Maria
  19. Pereta Karol
  20. Peryt Barbara
  21. Piwińska Danuta
  22. Rękas Agnieszka
  23. Sidor Katarzyna
  24. Skowron Dominika
  25. Sworst Paulina
  26. Szaraniec Ewa
  27. Szulc Mateusz
  28. Tarnawska Agnieszka
  29. Tracz Joanna
  30. Tuszyński Kamil
  31. Węcowska Sylwia
  32. Zeżuła Paweł
  33. Zub Małgorzata
  34. Zych Agata

Klasa III e

mgr Beata Woźniak

  1. Bożek Karolina
  2. Brzezowska Agnieszka
  3. Buczek Łukasz
  4. Czechura Monika
  5. Durma Krystian
  6. Dykas Patryk
  7. Gardynik Katarzyna
  8. Głuszak Katarzyna
  9. Herczakowski Paweł
  10. Jaśkowska Urszula
  11. Kapuściak Karol
  12. Kapuśniak Paulina
  13. Klich Justyna
  14. Komperda Katarzyna
  15. Kopeć Paulina
  16. Kosiorowska Dagmara
  17. Krycia Dominika
  18. Łazowska Barbara
  19. Maciąg Magdalena
  20. Muciek Marta
  21. Myśliwy Patrycja
  22. Napieracz Grzegorz
  23. Niziołek Paulina
  24. Nowak Martyna
  25. Obszańska Paulina
  26. Partyka Paweł
  27. Struzik Justyna
  28. Stybel Elżbieta
  29. Tomczyk Grzegorz
  30. Uzar Ewelina
  31. Wolak Barbara
  32. Wołosz Dominika
  33. Wyka Agata
  34. Zasadni Paweł
  35. Zięba Agata
  36. Żołądź Jagoda

Klasa III f

mgr Dorota Matyka

  1. Bajek Katarzyna
  2. Chomicki Michał
  3. Durtka Iwona
  4. Gorczyca Ewelina
  5. Jendo Agnieszka
  6. Jeż Piotr
  7. Kaczorowska Dagmara
  8. Kasińska Magdalena
  9. Katra Weronika
  10. Krzemień Michał
  11. Kubicka Katarzyna
  12. Kurzyp Barbara
  13. Lewicki Remigiusz
  14. Luboch Sylwester
  15. Łuczak Konrad
  16. Matusiak Renata
  17. Maziarka Damian
  18. Misiak Anna
  19. Mleczko Małgorzata
  20. Olichwier Justyna
  21. Ordon Joanna
  22. Pająk Anna
  23. Paprocki Zbigniew
  24. Paź Agnieszka
  25. Pelc Michał
  26. Piękoś Natalia
  27. Rutyna Magdalena
  28. Skoczylas Katarzyna
  29. Słomka Dorota
  30. Trzaska Patrycja
  31. Turbak Mateusz
  32. Walska Agnieszka
  33. Winiarska Paulina
  34. Wojnar Marcin
  35. Zelik Agnieszka
  36. Zielińska Paulina

Klasa III g

mgr Andrzej Lipiec

  1. Biernat Krzysztof
  2. Dziuba Wojciech
  3. Gorlicki Damian
  4. Gurdak Dominika
  5. Hudela Dorota
  6. Jurgielewicz Anna
  7. Karmazyn Małgorzata
  8. Kazberuk Katarzyna
  9. Kloc Tomasz
  10. Kopyto Karol
  11. Kulig Filip
  12. Kunys Krzysztof
  13. Latosiński Piotr
  14. Maciągowska Małgorzata
  15. Magda Tomasz
  16. Mycek Krzysztof
  17. Obara Mateusz
  18. Partyka Damian
  19. Piekarz Radosław
  20. Rosa Michalina
  21. Serafin Anna
  22. Serafin Ewelina
  23. Słapek Konrad
  24. Tatar Dawid
  25. Uznański Jakub
  26. Wolan Marcin
  27. Wołosz Monika
  28. Wróblewski Tomasz
  29. Zyśko Marek
  30. Żwirek Patryk

Klasa III h

mgr Mieczysław Knutelski

  1. Bołoz Aleksandra
  2. Brytańczyk Sylwia
  3. Ciejka Aleksandra
  4. Darowski Piotr
  5. Górka Magdalena
  6. Grabka Izabela
  7. Grabow Olga
  8. Hynowski Hubert
  9. Jadaś Wojciech
  10. Jaroń Agnieszka
  11. Kogut Katarzyna
  12. Konopka Helena
  13. Kozak Aleksandra
  14. Kret Agata
  15. Kutyła Katarzyna
  16. Lesiczka Agnieszka
  17. Majcher Klaudia
  18. Michałeczko Jakub
  19. Nowak Małgorzata
  20. Pociecha Katarzyna
  21. Pociecha Marcelina
  22. Rawska Olga
  23. Ruła Karolina
  24. Sadecka Anna
  25. Serafin Anna
  26. Simlat Karina
  27. Snopkiewicz Jakub
  28. Stala Anna
  29. Szpinda Dominika
  30. Śledź Magdalena
  31. Ślusarz Justyna
  32. Warzecha Grzegorz
  33. Wilczyńska Lidia
  34. Wróblewska Ewa
  35. Zych Mateusz

Klasa III i

mgr Beata Wójtowicz

  1. Bielecka Iwona
  2. Byrski Marcin
  3. Ciach Artur
  4. Ciach Wiktor
  5. Daniel Anna
  6. Dereń Klaudia
  7. Dereń Michał
  8. Dobrowolska Agnieszka
  9. Duma Justyna
  10. Kin Agnieszka
  11. Kosior Kamil
  12. Kozioł Monika
  13. Krzemiński Grzegorz
  14. Kubrak Jakub
  15. Kułaga Damian
  16. Małek Justyna
  17. Marek Agnieszka
  18. Matyka Michał
  19. Mielniczuk Izabela
  20. Nachtygal Urszula
  21. Olech Łukasz
  22. Olechowska Katarzyna
  23. Orlik Oliwia
  24. Półrolniczak Bartosz
  25. Rutyna Magdalena
  26. Samojeden Dawid
  27. Serafin Mateusz
  28. Smykla Anna
  29. Stec Joanna
  30. Stefaniak Michał
  31. Sudoł Sylwia
  32. Surowiec Sandra
  33. Szczur Piotr
  34. Sztuka Olga
  35. Teczyński Tomasz
  36. Urbaniak Adam
  37. Urbaniak Sylwester
  38. Wójcik Maria
  39. Zych Monika

Klasa III j

mgr Marta Truniarz

  1. Bałata Tomasz
  2. Baran Patrycja
  3. Biało Natalia
  4. Biesiadecka Magdalena
  5. Borowiec Aleksandra
  6. Brożyna Mateusz
  7. Cieniek Marta
  8. Dańko Jakub
  9. Domagalski Paweł
  10. Duma Przemysław
  11. Guła Paulina
  12. Gryka Piotr
  13. Kopeć Łukasz
  14. Kosik Sebastian
  15. Kozak Marlena
  16. Kudyba Magdalena
  17. Kukiełka Katarzyna
  18. Maliborski Krzysztof
  19. Masłowska Anna
  20. Maziarska Ilona
  21. Mazur Ewa
  22. Mikołajczyk Anna
  23. Mścisz Katarzyna
  24. Niedzielski Maciej
  25. Piotrowski Michał
  26. Płudowska Natalia
  27. Rychlicka Justyna
  28. Rzeźwicka Katarzyna
  29. Setlak Dariusz
  30. Smykla Ewelina
  31. Staszczyk Damian
  32. Szczytyński Tomasz
  33. Szlęzak Izabela
  34. Trębacz Karolina
  35. Wierzbicka Aleksandra
  36. Woś Agata
  37. Zasowska Natalia
  38. Zbyrad Dominika
  39. Zięba Ewa
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj