Rekrutacja

Rocznik 2007/2008

Klasa III a

mgr Kuzara Marzena

  1. Barnaś Krzysztof
  2. Bąk Aleksandra
  3. Bąk Paweł
  4. Błasiak Agnieszka
  5. Dul Dagmara
  6. Gola Dawid
  7. Hałka Agata
  8. Hałka Magdalena
  9. Jarosińska Monika
  10. Jęczmyk Jan
  11. Kantor Ilona
  12. Kawińska Patrycja
  13. Klecha Mateusz
  14. Koczyjan Jakub
  15. Kopała Ewelina
  16. Kowalczyk Jolanta
  17. Kuryś Agnieszka
  18. Kwiecień Joanna
  19. Kwiecień Katarzyna
  20. Leszczyński Radosław
  21. Maciąg Barbara
  22. Majewski Grzegorz
  23. Majewski Marcin
  24. Mierzejowska Sylwia
  25. Mroczek Tomasz
  26. Myszka Rafał
  27. Nowak Agnieszka
  28. Paczkowska Elżbieta
  29. Pasek Monika
  30. Safin Maria
  31. Stępień Ewa
  32. Urbańska Aleksandra
  33. Wójcik Marzena
  34. Zioło Kamil

Klasa III b

mgr Wrona Monika

  1. Adamczyk Weronika
  2. Adamkiewicz Anna
  3. Badawika Anna
  4. Bal Jakub
  5. Białek Krzysztof
  6. Czarnecka Katarzyna
  7. Duma Izabela
  8. Grzybała Joanna
  9. Grzywacz Piotr
  10. Gucwa Andrzej
  11. Jadach Arkadiusz
  12. Kosior Joanna
  13. Kozioł Agnieszka
  14. Krząstek Paweł
  15. Kubik Arkadiusz
  16. Lis Aleksandra
  17. Mikłuszka Mateusz
  18. Mirowski Maciej
  19. Niedzielski Marian
  20. Niziński Michał
  21. Nykiel Mateusz
  22. Ordon Sławomir
  23. Pałka Jakub
  24. Rębisz Maciej
  25. Rogala Przemysław
  26. Rokosz Maciej
  27. Senejko Paweł
  28. Sierpniak Grzegorz
  29. Smykla Kamil
  30. Szajowska Aneta
  31. Szewc Katarzyna
  32. Urbaniak Dawid
  33. Wieczorkowski Wojciech
  34. Wilisowski Łukasz
  35. Zaliński Bartosz

Klasa III c

mgr Dzieciuch - Turoczy Greta

  1. Błasiak Maciej
  2. Cebula Maria
  3. Chmielowiec Wioletta
  4. Czernik Arkadiusz
  5. Czułkin Elżbieta
  6. Durda Monika
  7. Garboś Joanna
  8. Grzegorowska Joanna
  9. Grzesik Katarzyna
  10. Iskra Patrycja
  11. Jocek Katarzyna
  12. Kędzior Izabela
  13. Kopeć Paweł
  14. Kosior Ilona
  15. Kosiorowski Tomasz
  16. Kotulska Anna
  17. Kowalski Maciej
  18. Krępa Agata
  19. Micek Beata
  20. Michałów Adriana
  21. Mostrąg Anita
  22. Nawrot Gabriela
  23. Nędzi Łukasz
  24. Olszak Anna
  25. Piechota Angelika
  26. Piechota Marcin
  27. Rams Urszula
  28. Rębisz Sławomir
  29. Świder Joanna
  30. Urbaniak Aleksandra
  31. Wicherska Katarzyna
  32. Wilgucka Magdalena

Klasa III d

mgr Paruzel Dorota

  1. Babiak Sławomir
  2. Buras Magdalena
  3. Durdka Joanna
  4. Furman Katarzyna
  5. Gilewska Karolina
  6. Goclan Aleksandra
  7. Goliński Grzegorz
  8. Jabłoński Michał
  9. Jugo Jakub
  10. Jurczak Piotr
  11. Lis Joanna
  12. Lis Milena
  13. Mazur Bożena
  14. Myszka Anna
  15. Ortyl Katarzyna
  16. Paliwoda Bartosz
  17. Pasek Katarzyna
  18. Pluta Joanna
  19. Prarat Agata
  20. Puka Olaf
  21. Rędzińska Monika
  22. Skoczek Katarzyna
  23. Sojka Weronika
  24. Szczerbiński Tomasz
  25. Szelęgiewicz Marta
  26. Tomaszewska Paulina
  27. Wiśniewska Magdalena
  28. Wolan Marlena
  29. Wypych Monika
  30. Zygiert Jagoda
  31. Zygiert Magdalena
  32. Żurek Małgorzata

Klasa III e

mgr Pałacka Anna

  1. Ciach Magdalena
  2. Czubiński Rafał
  3. Dąbek Agnieszka
  4. Dziadowicz Michał
  5. Gąsior Klaudia
  6. Głowa Magdalena
  7. Grela Jakub
  8. Jajko Katarzyna
  9. Jakubowska Katarzyna
  10. Jakubowska Patrycja
  11. Kołodziej Małgorzata
  12. Krala Paulina
  13. Lis Paweł
  14. Łagowska Monika
  15. Łakomy Dorota
  16. Łuc Magdalena
  17. Mach Monika
  18. Majewska Małgorzata
  19. Marcinko Katarzyna
  20. Niedzielska Janina
  21. Noga Małgorzata
  22. Ordon Małgorzata
  23. Paluch Anna
  24. Pietrzykowska Elżbieta
  25. Prusak Joanna
  26. Radłowski Wojciech
  27. Rękas Joanna
  28. Simko Karolina
  29. Smykla Michał
  30. Sudoł Anna
  31. Turek Aleksandra
  32. Woźniak Anna
  33. Zwadowski Dariusz
  34. Zybała Dominika
  35. Szklarz Joanna

Klasa III f

mgr Borycka Maria

  1. Bielecki Wiktor
  2. Bis Karolina
  3. Chudy Mirosław
  4. Cupicha Magdalena
  5. Ferdek Grzegorz
  6. Gwoździowska Joanna
  7. Hynowska Agata
  8. Krzemiński Mateusz
  9. Lis Joanna
  10. Magda Wojciech
  11. Mikrut Natalia
  12. Motyka Barbara
  13. Napieracz Piotr
  14. Paprot Maciej
  15. Pawlica Małgorzata
  16. Puzio Krzysztof
  17. Rutyna Edyta
  18. Serwon Kamil
  19. Skrzypek Dawid
  20. Suchocka Julita
  21. Śpiewak Michał
  22. Trzeciak Łukasz
  23. Walczak Michał
  24. Wawrzkiewicz Michał
  25. Wojtysiak Jakub
  26. Wolak Wojciech
  27. Wróblewski Łukasz
  28. Wydra Natalia
  29. Zuzel Krystian

Klasa III g

mgr Stępiński Adam

  1. Bator Paweł
  2. Bieniarz Paulina
  3. Bierbasz Sławomir
  4. Bujakiewicz Magdalena
  5. Czarnecki Wojciech
  6. Chodur Piotr
  7. Kloc Grzegorz
  8. Kuchta Tomasz
  9. Kwaśnik Joanna
  10. Madej Jadwiga
  11. Mysłek Adam
  12. Nowatorska Anna
  13. Piechota Karolina
  14. Pietruszyński Michał
  15. Pycior Katarzyna
  16. Sarzyński Wojciech
  17. Serafin Joanna
  18. Skura Grzegorz
  19. Sudoł Izabela
  20. Szaro Adrian
  21. Szulc Katarzyna
  22. Terebiński Przemysław
  23. Wisz Rafał
  24. Wołos Bartłomiej
  25. Wyrzykowski Maciej
  26. Żuraw Katarzyna

Klasa III h

mgr Ryba Zbigniew

  1. Bąkiewicz Olga
  2. Bielecka Kamila
  3. Brzezowska Magdalena
  4. Bukała Tomasz
  5. Ciach Jagoda
  6. Duda Katarzyna
  7. Gazda Klaudyna
  8. Grąz Filip
  9. Grdeń Magdalena
  10. Gruszka Mariola
  11. Janczyk Joanna
  12. Juda Marcin
  13. Kamińska Klaudia
  14. Koper Dariusz
  15. Lampart Katarzyna
  16. Maj Kaja
  17. Matyka Magda
  18. Mrzygłód Paulina
  19. Mysiak Patryk
  20. Oko Barbara
  21. Orłowska Justyna
  22. Paluch Elżbieta
  23. Przykaza Adam
  24. Ruszkiewicz Maria
  25. Rytwińska Ewelina
  26. Sapielak Dominika
  27. Sowa Paulina
  28. Sroczyńska Joanna
  29. Wąchała Marta
  30. Wilk Agnieszka
  31. Wilk Joanna
  32. Wilk Krzysztof
  33. Witas Iwona
  34. Wróbel Paulina
  35. Załęska Kamila

Klasa III i

mgr Pacześniak Roman

  1. Adamski Adrian
  2. Babiuch Aneta
  3. Babula Beata
  4. Bajor Agnieszka
  5. Bisztyga Karolina
  6. Bożek Aleksandra
  7. Bubiłek Kamil
  8. Burczyk Klaudia
  9. Dyl Mariola
  10. Dziergowska Katarzyna
  11. Giemza Bernadetta
  12. Jońca Agnieszka
  13. Knap Agata
  14. Kokowski Szymon
  15. Kolasa Ewa
  16. Korczak Angelika
  17. Kosmala Agnieszka
  18. Kosmala Katarzyna
  19. Kowalska Beata
  20. Król Mikołaj
  21. Kulig Paulina
  22. Leśniak Dawid
  23. Myśliwy Dominika
  24. Osiecka Małgorzata
  25. Parol Magdalena
  26. Pieprzyk Patrycja
  27. Pięta Justyna
  28. Różycka Arletta
  29. Strach Karolina
  30. Styszko Barbara
  31. Szwedo Agata
  32. Woś Aneta
  33. Zych Magdalena
  34. Żołądź Jakub

Klasa III j

mgr Kopecka Alicja

  1. Burdzel Katarzyna
  2. Burdzy Wioletta
  3. Ciak Barbara
  4. Chmielowiec Beata
  5. Dziorek Aleksandra
  6. Fudalewska Ewa
  7. Furman Monika
  8. Gębala Kazimierz
  9. Grodek Katarzyna
  10. Grzesik Anna
  11. Jędral Ewelina
  12. Kapeluszna Ewa
  13. Karbowniczak Maciej
  14. Kawecka Małgorzata
  15. Kiełbasa Magdalena
  16. Konefał Andrzej
  17. Kopeć Beata
  18. Krawczyk Agata
  19. Mroczek Agata
  20. Ozga Justyna
  21. Pająk Magdalena
  22. Radzimowski Ireneusz
  23. Rzeźnik Kamil
  24. Rydzik Wojciech
  25. Sabat Konrad
  26. Skóra Magdalena
  27. Stelmach Magdalena
  28. Stój Krzysztof
  29. Szafran Maria
  30. Ślązak Bartłomiej
  31. Świętojański Mariusz
  32. Trela Iwona
  33. Wagner Ewelina
  34. Wołosz Beata
  35. Żak Anna
  36. Olszak Tomasz
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj