Rekrutacja

Rocznik 2008/2009

Klasa III a

mgr Krzemień Aleksandra

  1. Barzycka Barbara
  2. Bieniek Wojciech
  3. Bogdańska Anna
  4. Ciździel Paweł
  5. Czech Andrzej
  6. Dudek Monika
  7. Grębowiec Jarosław
  8. Gromala Iwona
  9. Jadach Agata
  10. Juszczuk Katarzyna
  11. Kazberuk Magdalena
  12. Kołek Artur
  13. Kopyto Marcin
  14. Kuchta Piotr
  15. Kułaga Marta
  16. Laskowska Dominika
  17. Łyjak Dawid
  18. Macias Mateusz
  19. Maciąg Piotr
  20. Małek Danuta
  21. Motyka Katarzyna
  22. Nowak Wojciech
  23. Paduch Kamil
  24. Pająk Dariusz
  25. Szczepańska Barbara
  26. Szydlak Dawid
  27. Śmiechowska Katarzyna
  28. Tomczyk Paulina
  29. Torbacka Agnieszka
  30. Trela Agata
  31. Wartoń Agnieszka
  32. Wiśniowski Paweł
  33. Załucka Magdalena
  34. Zielińska Małgorzata
  35. Zych Małgorzata
  36. Żarów Mateusz

Klasa III b

mgr Zimoląg Emilian

  1. Andrychowicz Anna
  2. Armatys Jacek
  3. Baran Marek
  4. Bieniarz Adrian
  5. Brudniak Grzegorz
  6. Bugno Piotr
  7. Burchard Martyna
  8. Chmiel Piotr
  9. Chuchnowski Jakub
  10. Dobrzański Paweł
  11. Dyrda Magdalena
  12. Golik Magda
  13. Gródek Michał
  14. Halat Hanna
  15. Jęczmyk Jakub
  16. Karbarz Barbara
  17. Karyta Wojciech
  18. Kopeć Kamil
  19. Kubicka Jolanta
  20. Lasota Marta
  21. Łęcki Grzegorz
  22. Maciąg Piotr
  23. Matuszyńska Aleksandra
  24. Nowak Maciej
  25. Partyka Rafał
  26. Pelc Katarzyna
  27. Piechota Paulina
  28. Piskur Daniel
  29. Rawski Bartłomiej
  30. Sekulski Jakub
  31. Ślęzak Magdalena
  32. Tuz Natalia
  33. Wiśniewski Łukasz
  34. Wójtowicz Jeremiasz
  35. Ziobroń Agnieszka
  36. Żarów Jan

Klasa III c

mgr Hajnas Sławomir

  1. Adamkiewicz Klaudia
  2. Bękarciak Jakub
  3. Buczek Barbara
  4. Chmiel Sebastian
  5. Ciepliński Piotr
  6. Duda Izabela
  7. Dziewic Marzena
  8. Głaz Małgorzata
  9. Jadach Joanna
  10. Janiec Paulina
  11. Kaczmarek Beata
  12. Kosior Kamila
  13. Kowalik Angelika
  14. Krzemińska Paulina
  15. Lis Karolina
  16. Migdalski Tomasz
  17. Myślińska Katarzyna
  18. Nowak Anna
  19. Panek Marcin
  20. Paź Ewelina
  21. Pietrzyk Agata
  22. Piotrowska Ewa
  23. Radek Barbara
  24. Rębisz Dominika
  25. Sedlak Marcelina
  26. Skwara Marzena
  27. Sworst Patrycja
  28. Szklarz Izabela
  29. Tomczyk Paulina
  30. Wasilik Paulina
  31. Wicherska Dominika
  32. Wrona Ewelina
  33. Wybieralska Klaudia
  34. Zych Fabian

Klasa III d

mgr Matyka Dorota

  1. Bajkos Agata
  2. Błąd Magdalena
  3. Burek Ilona
  4. Cieniek Katarzyna
  5. Dąbek Weronika
  6. Dojka Angelika
  7. Jendrycha Agnieszka
  8. Kaczor Karolina
  9. Kaczor Natalia
  10. Kluszczyńska Aleksandra
  11. Kolano Magdalena
  12. Król Joanna
  13. Latra Ewelina
  14. Maciąg Paulina
  15. Nieradka Katarzyna
  16. Opałka Joanna
  17. Pięta Agnieszka
  18. Rębisz Lidia
  19. Robak Katarzyna
  20. Sarzyńska Anna
  21. Serafin Sylwia
  22. Skowron Beata
  23. Skura Katarzyna
  24. Smykla Agnieszka
  25. Strach Barbara
  26. Śmigała Magdalena
  27. Tomczyk Paula
  28. Tworek Marta

Klasa III e

mgr Burnat - Zbroszczyk Wioletta

  1. Bąk Marta
  2. Borycka Katarzyna
  3. Czusz Wojciech
  4. Duma Łukasz
  5. Flis Dorota
  6. Furman Katarzyna
  7. Janowski Andrzej
  8. Justyniarska Anna
  9. Kosiorowski Marcin
  10. Kostkiewicz Dawid
  11. Kulig Karol
  12. Kuszaj Maciej
  13. Łapa Ewa
  14. Łącz Mikołaj
  15. Muciek Małgorzata
  16. Myszka Iwona
  17. Niziński Łukasz
  18. Nowak Karolina
  19. Nowak Nikodem
  20. Pitra Karolina
  21. Porydzaj Karolina
  22. Rybka Artur
  23. Sadecka Teresa
  24. Stala Klaudia
  25. Strzała Joanna
  26. Szaraniec Anna
  27. Szewc Ewelina
  28. Szpak Damian
  29. Świętojański Tomasz
  30. Turbakiewicz Agnieszka
  31. Wach Katarzyna
  32. Walczyk Magdalena
  33. Wilk Justyna
  34. Zabawa Maciej
  35. Żuber Karolina

Klasa III f

mgr Zielińska Maria

  1. Chuchla Arkadiusz
  2. Czachor Karolina
  3. Dąbek Artur
  4. Deroń Aleksandra
  5. Gwiazda Tomasz
  6. Iberle Karolina
  7. Kobylarz Grzegorz
  8. Kozioł Natalia
  9. Lis Karolina
  10. Łeptuch Paulina
  11. Marszałek Damian
  12. Mikus Katarzyna
  13. Nitek Edyta
  14. Paczkowska Paulina
  15. Padykuła Lucyna
  16. Piwowar Agnieszka
  17. Polek Agnieszka
  18. Różycki Damian
  19. Rzepka Karolina
  20. Sekuła Marta
  21. Starzyk Izabela
  22. Suropek Ewelina
  23. Szelęgiewicz Hieronim
  24. Szkodzińska Aleksandra
  25. Ślęzak Agata
  26. Ślezak Anna
  27. Toroń Damian
  28. Urbaniak Anna
  29. Warzyńska Sonia
  30. Wilk Katarzyna
  31. Wójcik Danuta
  32. Zając Paulina
  33. Zierold Joanna

Klasa III g

mgr Draus Aneta

  1. Bordun Magdalena
  2. Bordun Wojciech
  3. Chyła Sławomir
  4. Czechura Agata
  5. Dec Mateusz
  6. Dudek Marcin
  7. Frańczak Mateusz
  8. Furmański Michał
  9. Halecki Dariusz
  10. Hammer Katarzyna
  11. Kiełbasa Adrian
  12. Kopeć Mateusz
  13. Kopeć Przemysław
  14. Krawiec Kamil
  15. Kuś Piotr
  16. Lasek Radosław
  17. Lasota Jarosław
  18. Latosińska Barbara
  19. Malicki Tomasz
  20. Marzec Michał
  21. Mierzwa Magdalena
  22. Pasławski Karol
  23. Rosa Jakub
  24. Sałek Ewa
  25. Śledź Bartłomiej
  26. Ślusarz Artur
  27. Tyniec Magdalena
  28. Wiąckowski Karol
  29. Winiarski Łukasz
  30. Woźniak Kacper
  31. Woźniak Michał
  32. Zygiert Albert

Klasa III h

mgr Sawicka Katarzyna

  1. Babiec Krzysztof
  2. Baran Konrad
  3. Byrska Magdalena
  4. Gryboś Kamila
  5. Jaroń Robert
  6. Jarosz Wioletta
  7. Kochańczyk Michalina
  8. Kogut Aleksandra
  9. Kopeć Urszula
  10. Krzemiński Łukasz
  11. Lis Wioleta
  12. Nieckarz Magdalena
  13. Nowak Alicja
  14. Nowak Klaudia
  15. Nowak Żaneta
  16. Obrębska Katarzyna
  17. Olszewska Dominika
  18. Olszówka Aleksandra
  19. Ordon Agnieszka
  20. Pasławska Aleksandra
  21. Pięta Magdalena
  22. Pruchnik Zuzanna
  23. Puk Michał
  24. Rogala Łukasz
  25. Ruszkiewicz Aleksandra
  26. Siudem Magdalena
  27. Staciwa Martyna
  28. Stalowska Katarzyna
  29. Szpyt Maria
  30. Walska Bernadetta
  31. Wilk Łukasz
  32. Wójtowicz Magdalena
  33. Zielińska Eliza
  34. Zieliński Tomasz

Klasa III i

mgr Krawczyńska - Rybacka Wiesława

  1. Berlińska Ewa
  2. Bernaś Aleksandra
  3. Biało Agata
  4. Buczkowski Tomasz
  5. Burdzel Konrad
  6. Dąbek Magdalena
  7. Dziewic Monika
  8. Fudalewski Paweł
  9. Gach Katarzyna
  10. Gapys Agnieszka
  11. Groszek Katarzyna
  12. Janocha Olga
  13. Jurgielewicz Magdalena
  14. Kosior Karolina
  15. Maciąg Damian
  16. Oczkowska Ewelina
  17. Oronowicz Paweł
  18. Paluch Katarzyna
  19. Pruś Michał
  20. Przybyś Marcin
  21. Redźko Katarzyna
  22. Rydzik Michał
  23. Rząd Paulina
  24. Smykla Dominika
  25. Sondej Magdalena
  26. Ścipień Ewelina
  27. Świercz Mateusz
  28. Urbaniak Justyna
  29. Walasek Edyta
  30. Watras Sylwia
  31. Wieczorkiewicz Jakub
  32. Winiarz Krzysztof
  33. Wyka Martyna

Klasa III j

mgr Gajda Izabela

  1. Agatowska Anna
  2. Antonik Dorota
  3. Chmura Karolina
  4. Chrobak Martyna
  5. Ferdek Aleksandra
  6. Glica Patrycja
  7. Gładysz Justyna
  8. Grdeń Kamil
  9. Grzesiak Klaudia
  10. Janas Anna
  11. Janeczko Damian
  12. Krakowiak Dawid
  13. Krzemień Dawid
  14. Kubik Aleksandra
  15. Łada Konrad
  16. Łącz Ewelina
  17. Łukasik Rafał
  18. Madej Beata
  19. Malarz Aleksandra
  20. Markiewicz Joanna
  21. Mróz Łukasz
  22. Olucha Maciej
  23. Panek Anna
  24. Paszek Jagoda
  25. Pietrucha Magdalena
  26. Półrolniczak Paweł
  27. Rękas Aleksandra
  28. Smykla Katarzyna
  29. Stemplewski Kamil
  30. Strojek Mateusz
  31. Szustalik Marcin
  32. Ślusarz Sylwia
  33. Urbaniak Jacek
  34. Wdowiak Ewelina
  35. Wołos Krzysztof
  36. Zych Elżbieta
  37. Słaba Agata
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj