Rekrutacja

Rocznik 2009/2010

Klasa III a

mgr Wnuk-Powierża Ewa

  1. Duduś Ewelina
  2. Duma Damian
  3. Gawrońska Joanna
  4. Gotfryd Arkadiusz
  5. Gradowska Sylwia
  6. Grdeń Joanna
  7. Jajko Aleksandra
  8. Kantor Sylwia
  9. Klusek Aleksandra
  10. Kostrzewa Katarzyna
  11. Kozieł Karolina
  12. Łazowska Joanna
  13. Magda Maksymilian
  14. Malinowska Sylwia
  15. Mucha Karolina
  16. Niedzielski Mariusz
  17. Obara Anna
  18. Ordyk Mateusz
  19. Piekielniak Michał
  20. Serafin Ilona
  21. Stasiak Karol
  22. Stępień Ewelina
  23. Straub Sylwia
  24. Szczepański Piotr
  25. Szydlak Kamil
  26. Ślęzak Paweł
  27. Ślusarz Dominika
  28. Turbiarz Michał
  29. Tyniec Agata
  30. Wiśniewska Katarzyna
  31. Zelik Justyna
  32. Ziober Agnieszka
  33. Zych Jolanta
  34. Zych Sylwia
  35. Żebracki Wojciech

Klasa III b

mgr Knutelski Mieczysław

  1. Barszcz Jadwiga
  2. Chuchnowski Maciej
  3. Drzewińska Ewa
  4. Dul Daniel
  5. Filipczak Klaudia
  6. Flis Łukasz
  7. Górka Krzysztof
  8. Gródek Tomasz
  9. Grudniewska Alicja
  10. Jabłoński Kamil
  11. Jankowski Mateusz
  12. Karbarz Marcin
  13. Kłoda Katarzyna
  14. Kopała Anna
  15. Lasek Edyta
  16. Łukaszek Małgorzata
  17. Łyjak Andrzej
  18. Madej Maciej
  19. Majewska Anna
  20. Malecki Wojciech
  21. Mądrzak Magdalena
  22. Mikłuszka Żaneta
  23. Morgaś Przemysław
  24. Nizińska Katarzyna
  25. Ordon Sławomir
  26. Ordyk Bartłomiej
  27. Plak Dominika
  28. Podsiadło Bartlomiej
  29. Rejniak Paulina
  30. Sabat Dawid
  31. Smykla Michał
  32. Tłusty Mateusz
  33. Urbaniak Patrycja
  34. Wolska Magdalena
  35. Wyka Rafał
  36. Zioło Jakub

Klasa III c

mgr Kociuba Grzegorz

  1. Barabasz Karolina
  2. Baran Grzegorz
  3. Baranowska Aleksandra
  4. Barnaś Jan
  5. Bukowska Katarzyna
  6. Burghardt Ewa
  7. Golonka Adrian
  8. Jurkowska Barbara
  9. Kasztelewicz Joanna
  10. Kmuk Dobromir
  11. Koptyra Anna
  12. Kozioł Ewa
  13. Kunys Wojciech
  14. Maden Sergio
  15. Mańkowska Paulina
  16. Mazur Michał
  17. Mikrut Katarzyna
  18. Niespodziewana Sandra
  19. Oladele Leslie
  20. Pacześniak Ewelina
  21. Pszczoła Emilia
  22. Rurarz Karolina
  23. Sawa Dorota
  24. Sedlak Aleksandra
  25. Socha Anna
  26. Starzec Natalia
  27. Suchorowski Mateusz
  28. Sulęta Katarzyna
  29. Szczukocka Eliza
  30. Szymczak Anna
  31. Tott Szymon
  32. Węder Karolina
  33. Wyrzykowska Karolina
  34. Zaroda Ewa
  35. Żarów Agata

Klasa III d

mgr Kantorowicz Elżbieta

  1. Bator Anna
  2. Ćwierz Justyna
  3. Dereń Anna
  4. Fryc Agnieszka
  5. Gronek Anna
  6. Jóźwiak Weronika
  7. Kielek Paulina
  8. Kołek Monika
  9. Koselak Karolina
  10. Kotulska Beata
  11. Kowal Adriana
  12. Kozik Daria
  13. Łuc Monika
  14. Misiąg Agnieszka
  15. Mucha Angelika
  16. Nessing Magdalena
  17. Paliwoda Katarzyna
  18. Podgórna Paulina
  19. Sadowska Monika
  20. Smykla Barbara
  21. Stefaniak Aleksandra
  22. Szczur Anna
  23. Śliwa Magdalena
  24. Urban Anna
  25. Wilk Magdalena
  26. Zacharska Patrycja

Klasa III e

mgr Daniec-Zych Lucyna

  1. Adamczyk Marta
  2. Bis Sara
  3. Boroń Michał
  4. Brzozowska Klaudia
  5. Dziubak Marcin
  6. Dziubek Michał
  7. Gembczyński Damian
  8. Grzegorowski Maciej
  9. Hałka Maciej
  10. Jalowska Dominika
  11. Jarosz Adrian
  12. Kalinka Karol
  13. Knotek Klaudia
  14. Kutyła Anna
  15. Malecki Mateusz
  16. Nogaj Paweł
  17. Obara Anna
  18. Obara Marek
  19. Olech Iwona
  20. Piątek Katarzyna
  21. Rolek Kamil
  22. Rybka Karol
  23. Rzepka Sylwia
  24. Sauermann Anna
  25. Skrzypacz Mariola
  26. Stelmach Hanna
  27. Toś Mateusz
  28. Wąchała Maciej
  29. Wilk Piotr
  30. Witkowski Grzegorz
  31. Wolak Anna
  32. Wolski Wojciech
  33. Zasadni Justyna

Klasa III f

mgr Bednarska Beata

  1. Adamkiewicz Kinga
  2. Bogacz Joanna
  3. Burdzel Agata
  4. Chmiel Patrycja
  5. Ciździel Bożena
  6. Czarnecka Monika
  7. Duma Katarzyna
  8. Furdyna Adrianna
  9. Furtak Anna
  10. Harewska Sylwia
  11. Iwańska Maria
  12. Janeczko Katarzyna
  13. Jurasz Magdalena
  14. Karczmasz Dominika
  15. Kiełb Izabela
  16. Kopeć Sylwia
  17. Kopernok Weronika
  18. Kozdronkiewicz Wioletta
  19. Kozieł Justyna
  20. Leszkowicz Paulina
  21. Litwińska Anna
  22. Niemczyk Justyna
  23. Paruch Sylwia
  24. Piotrowicz Dominika
  25. Rękas Anna
  26. Sadecka Maria
  27. Skowrońska Ewa
  28. Sobczyk Karolina
  29. Stala Katarzyna
  30. Stawiarz Klaudia
  31. Tomczuk Anna
  32. Tworek Małgorzata
  33. Wiśniewska Anna
  34. Witas Dorota

Klasa III g

mgr Lipiec Andrzej

  1. Baran Anna
  2. Błasiak Dominik
  3. Brania Mateusz
  4. Brzeziński Łukasz
  5. Chruściel Dawid
  6. Gomułka Justyna
  7. Hałka Maria
  8. Janeczko Grzegorz
  9. Jarosiński Karol
  10. Jasińska Karolina
  11. Kochanowicz Piotr
  12. Kopeć Ireneusz
  13. Kosmala Marek
  14. Krzemiński Damian
  15. Kulpiński Piotr
  16. Lis Krzysztof
  17. Lis Paweł
  18. Niemiec Jacek
  19. Paterek Magdalena
  20. Pezda Sylwia
  21. Rawska Ewa
  22. Robak Albert
  23. Romanowska Beata
  24. Rutyna Wioletta
  25. Sabat Karolina
  26. Sabat Mateusz
  27. Skowrońska Agnieszka
  28. Skubida Kamil
  29. Szwed Paweł
  30. Szypuła Magdalena
  31. Wierzchowski Piotr
  32. Witkowska Justyna
  33. Zieliński Kamil
  34. Zięba Krzysztof

Klasa III h

mgr Sroka Zofia

  1. Borcuch Monika
  2. Broda Monika
  3. Chmiel Marlena
  4. Dziadura Dawid
  5. Fudalewska Malwina
  6. Grabias Iga
  7. Gronek Katarzyna
  8. Hałka Kamila
  9. Iracka Żaneta
  10. Jaromek Ewa
  11. Jungiewicz Olga
  12. Kalist Karolina
  13. Kapuśniak Dominika
  14. Kawczyńska Agnieszka
  15. Kopyto Aleksandra
  16. Korzeniowska Agnieszka
  17. Kosiba Michał
  18. Kropornicka Oliwia
  19. Krzemińska Danuta
  20. Lorenc Przemysław
  21. Marek Justyna
  22. Mazur Beata
  23. Niezgoda Gabriela
  24. Paprocka Kamila
  25. Parol Marta
  26. Pytlak Aleksandra
  27. Ragan Kinga
  28. Ryznar Anna
  29. Siwiec Dominika
  30. Spasiuk Michał
  31. Strach Olga
  32. Szczepański Wojciech
  33. Wasilewska Marzena
  34. Wicherska Paula

Klasa III i

mgr Stróż Tomasz

  1. Biało Maria
  2. Bielecka Patrycja
  3. Burzyńska Katarzyna
  4. Cabaj Amelia
  5. Czernikowski Damian
  6. Dybus Natalia
  7. Furman Monika
  8. Gądek Kamil
  9. Gładysz Sebastian
  10. Gorczyca Natalia
  11. Grazda Martyna
  12. Haidar Samer
  13. Janczura Jakub
  14. Jarosz Renata
  15. Jońca Katarzyna
  16. Kaczak Kamil
  17. Kaszluga Katarzyna
  18. Klusek Lucyna
  19. Kowalska Paulina
  20. Kudła Beata
  21. Makowiecka Marta
  22. Małek Katarzyna
  23. Nieradka Małgorzata
  24. Obara Klaudia
  25. Ordon Agata
  26. Różycka Natalia
  27. Staszczyk Katarzyna
  28. Szewc Marzena
  29. Tomczyk Justyna
  30. Trzaska Kamil
  31. Uznańska Aleksandra
  32. Vanik Weronika
  33. Wdowiak Bernadetta
  34. Węcowska Paulina
  35. Zasadnia Anna
  36. Żarów Magdalena
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj