Rekrutacja

Rocznik 2010/2011

Klasa III a

mgr Łygas Wioletta

  1. Adamaszek Beata
  2. Bargieł Grzegorz
  3. Bonarska Magdalena
  4. Dec Agata
  5. Drzewiński Piotr
  6. Durda Małgorzata
  7. Dziubak Magdalena
  8. Gil Mateusz
  9. Gospodarczyk Tomasz
  10. Grębowiec Piotr
  11. Hammer Paulina
  12. Jachuła Dominika
  13. Kobylarz Adam
  14. Koper Małgorzata
  15. Kozdęba Małgorzata
  16. Kułaga Kamil
  17. Kutyło Grzegorz
  18. Leśniak Paulina
  19. Lis Michał
  20. Markiewicz Izabela
  21. Mazur Magdalena
  22. Mazur Krzysztof
  23. Nawrocka Ewa
  24. Nieduziak Wojciech
  25. Paruzel Aleksandra
  26. Pędzisz Adrian
  27. Proksa Aleksandra
  28. Rejczyk Kamil
  29. Skwara Kamila
  30. Sławiński Łukasz
  31. Sorbal Natalia
  32. Stemplewska Patrycja
  33. Szala Piotr
  34. Tabor Ewa
  35. Trela Paulina
  36. Wilk Agata
  37. Woźniak Agnieszka

Klasa III b

mgr Kuzara Marzena

  1. Błajszczak Karol
  2. Burnat Dariusz
  3. Chrząszcz Jan
  4. Gazda Maciej
  5. Gołąbek Wojciech
  6. Grzesik Wojciech
  7. Jakus Jędrzej
  8. Janeczko Adrianna
  9. Kamuda Alan
  10. Kogut Paulina
  11. Kopeć Paweł
  12. Krzemyk Aneta
  13. Kuraś Angelika
  14. Kuroczko Kamil
  15. Kusik Mateusz
  16. Lasek Mateusz
  17. Łada Maciej
  18. Łuciów Karolina
  19. Oleksa Dominika
  20. Ostrowski Adam
  21. Parol Izabela
  22. Pelc Marcin
  23. Pęczkowska Agnieszka
  24. Rawska Agata
  25. Sekuła Anna
  26. Smuszkiewicz Michał
  27. Strojek Mikołaj
  28. Szary Elżbieta
  29. Szemraj Katarzyna
  30. Trojanowski Jakub
  31. Tuderek Artur
  32. Urbaniak Adam
  33. Wdowiak Paweł

Klasa III c

mgr Dziubek Andrzej

  1. Bęben Paulina
  2. Białas Justyna
  3. Bogobowicz Michał
  4. Buczek Karolina
  5. Bździkot Piotr
  6. Calik Barbara
  7. Calik Katarzyna
  8. Dobrzańska Agnieszka
  9. Gembczyński Daniel
  10. Juda Michał
  11. Kochański Hubert
  12. Koper Tomasz
  13. Kozieł Sandra
  14. Krępa Rafał
  15. Król Paulina
  16. Krupka Magdalena
  17. Kubik Justyna
  18. Kwiecień Magdalena
  19. Latra Justyna
  20. Łukasik Jan
  21. Marszałek Marcin
  22. Michniak Jagoda
  23. Michno Jagoda
  24. Myśliwy Izabella
  25. Pisarek Ada
  26. Polek Monika
  27. Skowron Aleksandra
  28. Szaraniec Katarzyna
  29. Szewczyk Jarosław
  30. Szklarz Robert
  31. Tomczyk Grzegorz
  32. Wiśniewska Anna
  33. Zbyrad Urszula
  34. Żuraw Małgorzata

Klasa III d

mgr Pacześniak Roman

  1. Antończyk Katarzyna
  2. Banaszewska Ewa
  3. Borowiec Agnieszka
  4. Bugno Edyta
  5. Chrząstek Dagmara
  6. Cieśla Agata
  7. Dąbek Renata
  8. Duma Barbara
  9. Floras Katarzyna
  10. Galek Ewelina
  11. Jugo Katarzyna
  12. Kołodziej Agata
  13. Koper Kamila
  14. Kosmala Joanna
  15. Krala Kamil
  16. Krępa Mateusz
  17. Kundys Katarzyna
  18. Leć Mateusz
  19. Lewandowska Aleksandra
  20. Lis Wioleta
  21. Łakomy Aneta
  22. Paprocka Weronika
  23. Pasek Małgorzata
  24. Pilecka Agnieszka
  25. Samojeden Małgorzata
  26. Stec Karolina
  27. Sudoł Przemysław
  28. Szczepańska Katarzyna
  29. Tokarz Paula
  30. Wiączek Krzysztof
  31. Zberaz Daniel
  32. Zimnicka Katarzyna
  33. Zygierd Małgorzata

Klasa III e

mgr Urbaniak Karolina

  1. Bielecka Justyna
  2. Bryła Dominika
  3. Brzeszcz Dominik
  4. Chwałek Justyna
  5. Kacprzak Łukasz
  6. Kisiel Kamil
  7. Kopyto Michał
  8. Lesiczka Piotr
  9. Lombara Damian
  10. Łakomy Rafał
  11. Łeptuch Zbigniew
  12. Maciągowska Mariola
  13. Magda Jacek
  14. Marek Patryk
  15. Mazur Paweł
  16. Mityk Bartłomiej
  17. Nowak Norbert
  18. Olipra Marek
  19. Panek Paweł
  20. Polek Krzysztof
  21. Safin Kamil
  22. Szczepański Jakub
  23. Urbaniak Piotr
  24. Wdowiak Dariusz
  25. Wiącek Krzysztof
  26. Wilk Monika
  27. Wincenciak Piotr
  28. Witko Dawid
  29. Wojnarowski Daniel
  30. Zagórski Paweł
  31. Zdyrski Wiktor

Klasa III f

mgr Zych Tadeusz

  1. Belechowicz Diana
  2. Błasiak Justyna
  3. Borys Agnieszka
  4. Brzoza Agnieszka
  5. Czarnecka Alina
  6. Dusak Sylwia
  7. Gawrońska Weronika
  8. Guściora Weronika
  9. Hamera Łukasz
  10. Iskra Judyta
  11. Kotarba Aleksandra
  12. Krala Aneta
  13. Kubicka Paulina
  14. Lis Anna
  15. Lubowicka Paulina
  16. Nowak Agata
  17. Osóbka Katarzyna
  18. Pędzimąż Natalia
  19. Pławiak Edyta
  20. Przyłucka Dominika
  21. Reczek Barbara
  22. Robak Klaudia
  23. Sobótka Oliwia
  24. Szypuła Aleksandra
  25. Turzański Michał
  26. Wilk Joanna
  27. Wojdyło Natalia
  28. Wołczyńska Oliwia
  29. Wójcikowska Katarzyna
  30. Wróblewska Sandra
  31. Wychowałek Magdalena
  32. Zięba Alicja
  33. Zwolak Paulina
  34. Żyguła Beata

Klasa III g

mgr Paruzel Dorota

  1. Babiuch Justyna
  2. Bolenbach Katarzyna
  3. Boroń Agnieszka
  4. Bzorek Dawid
  5. Choda Karolina
  6. Cudo Paulina
  7. Galek Patrycja
  8. Grudzień Izabela
  9. Harewska Monika
  10. Jajko Natalia
  11. Juda Bartłomiej
  12. Kaproń Justyna
  13. Kilanowska Joanna
  14. Klecha Sylwia
  15. Kokosa Martyna
  16. Krasoń Renata
  17. Kuroń Katarzyna
  18. Kwaśniak Nicola
  19. Małek Iwona
  20. Miłaszewicz Martyna
  21. Misiura Dominika
  22. Nastała Patrycja
  23. Pikus Marlena
  24. Skiba Joanna
  25. Tworek Ewa
  26. Urbaniak Aleksandra
  27. Zbyrad Katarzyna

Klasa III h

dr Wójtowicz Beata

  1. Firlej Katarzyna
  2. Galek Karina
  3. Godek Łukasz
  4. Grdeń Joanna
  5. Janeczko Patrycja
  6. Jaworska Katarzyna
  7. Jurczak Karolina
  8. Kacza Maciej
  9. Kolasińska Aleksandra
  10. Kubik Joanna
  11. Kwaśnik Konrad
  12. Lewicka Nina
  13. Majcher Jakub
  14. Mordka Mateusz
  15. Mularz Agata
  16. Niewiarowski Wojciech
  17. Obara Jakub
  18. Olucha Wojciech
  19. Paluch Agnieszka
  20. Paź Julia
  21. Piechota Sylwia
  22. Pruś Maciej
  23. Puzio Witold
  24. Salame Józef
  25. Siudak Paweł
  26. Stanek Łukasz
  27. Staszczyk Monika
  28. Stojowska Agnieszka
  29. Tomczyk Dominika
  30. Tutka Katarzyna
  31. Urbański Jonasz
  32. Wnuk Błażej
  33. Wyrzykowski Karol

Klasa III i

mgr Borycka Maria

  1. Adamczyk Marek
  2. Bąk Jakub
  3. Biśtyga Justyna
  4. Czechura Katarzyna
  5. Kolano Aleksandra
  6. Maj Maciej
  7. Malecka Marlena
  8. Manjak Magdalena
  9. Maziarz Karolina
  10. Meksuła Monika
  11. Olszak Łukasz
  12. Ordon Laura
  13. Partyka Patrycja
  14. Pięta Konrad
  15. Poniatowska Natalia
  16. Pyszniak Piotr
  17. Rzepska Klaudia
  18. Sapielak Katarzyna
  19. Serafin Anna
  20. Siudem Piotr
  21. Skuza Magdalena
  22. Szmuc Patrycja
  23. Walska Magdalena
  24. Wawrzkiewicz Andrzej
  25. Zięba Ewelina
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj