Rekrutacja

Rocznik 2011/2012

Klasa III a

mgr Zimoląg Emilian

  1. Andrychowicz Agnieszka
  2. Barańska Izabela
  3. Biernacki Daniel
  4. Błaszkiewicz Bartłomiej
  5. Buczek Jakub
  6. Bukała Miłosz
  7. Ciołek Maciej
  8. Czarnecki Krzysztof
  9. Durda Szymon
  10. Gawroński Adrian
  11. Halat Szymon
  12. Jawor Michał
  13. Jur Joanna
  14. Korczak Michał
  15. Kowalczyk Paweł
  16. Krupka Aleksandra
  17. Kunys Grzegorz
  18. Kurzępa Krystian
  19. Kurzępa Szymon
  20. Kwapisz Kacper
  21. Łygas Maria
  22. Makarewicz Rafał
  23. Makarowski Kamil
  24. Maruszak Aneta
  25. Mazur Mariola
  26. Pałka Kamil
  27. Perłowska Dagmara
  28. Skrzypczak Paulina
  29. Śmiałek Kacper
  30. Tomczyk Aneta
  31. Tomczyk Anna
  32. Tyniec Alicja
  33. Wiśniewski Piotr
  34. Wójcikowska Barbara
  35. Ząbek Maciej
  36. Zimna Anita

Klasa III b

mgr Knutelska Elżbieta

  1. Burdzel Wojciech
  2. Byczek Roman
  3. Chodkowski Wojciech
  4. Ciak Katarzyna
  5. Cywińska Angelika
  6. Denkowski Łukasz
  7. Dobrzańska Danuta
  8. Dziuba Anna
  9. Galek Mariola
  10. Gorczyca Karol
  11. Grąz Ewa
  12. Jędral Mateusz
  13. Kaczmarczyk Aleksandra
  14. Kondzierska Anna
  15. Kopyto Paweł
  16. Korczak Patrycja
  17. Kornacki Bartłomiej
  18. Kosmala Magdalena
  19. Kruzel Paulina
  20. Lis Arkadiusz
  21. Lubera Sylwia
  22. Lytvynova Olena
  23. Niezgoda Agata
  24. Pałeczka Anna
  25. Piziorska Beata
  26. Pruś Maciej
  27. Pyszczek Katarzyna
  28. Robak Anna
  29. Sierokorz Tomasz
  30. Skowron Marcin
  31. Stawowy Jakub
  32. Tuderek Agnieszka
  33. Urbaniak Małgorzata
  34. Wilk Dawid
  35. Zięba Paulina

Klasa III c

mgr Krzemień Aleksandra

  1. Badawika Artur
  2. Bator Katarzyna
  3. Brzyszcz Dawid
  4. Cieśla Katarzyna
  5. Drzewińska Marta
  6. Dul Sylwia
  7. Fudali Małgorzata
  8. Jońca Michał
  9. Kędzior Paweł
  10. Krzemiński Jakub
  11. Kubierecka Noemi
  12. Kubik Elżbieta
  13. Kwaśnik Katarzyna
  14. Maciąg Konrad
  15. Małodzińska Marta
  16. Marek Norbert
  17. Michalczuk Piotr
  18. Ordon Tomasz
  19. Pietrasik Monika
  20. Rojek Aleksandra
  21. Rutyna Łukasz
  22. Sadecki Łukasz
  23. Sagan Anna
  24. Smykla Paweł
  25. Sobczyk Bartosz
  26. Waleriańczyk Jan
  27. Węder Konrad
  28. Załucka Luiza

Klasa III d

mgr Sawicka Katarzyna

  1. Babiuch Aneta
  2. Byrka Alicja
  3. Ciołek Agnieszka
  4. Drozd Sara
  5. Drozd Zuzanna
  6. Drożdżal Łukasz
  7. Dziadowicz Ewa
  8. Franecka Anna
  9. Fudala Dominika
  10. Górka Anna
  11. Jagiełło Łucja
  12. Jaworska Agnieszka
  13. Kołodziej Wiktoria
  14. Kozioł Sara
  15. Krajewska Dagmara
  16. Łukasiewicz Zofia
  17. Magda Joanna
  18. Morgaś Katarzyna
  19. Panek Wojciech
  20. Piechota Kamila
  21. Pyrkosz Anna
  22. Rydzik Magdalena
  23. Stępień Patrycja
  24. Straub Justyna
  25. Wicherski Jakub
  26. Wójciak Ewelina
  27. Wróbel Michał
  28. Zalińska Aleksandra
  29. Zierold Agnieszka

Klasa III e

mgr Gajda Izabela

  1. Błasiak Mateusz
  2. Błasiak Milena
  3. Bojanowska Paulina
  4. Bunio Sylwester
  5. Dryniak Michał
  6. Fornal Monika
  7. Jadach Aleksandra
  8. Juma Weronika
  9. Kalisz Marta
  10. Kubrak Maciej
  11. Łącz Krystian
  12. Mierzwa Agnieszka
  13. Pałeczka Ewa
  14. Rzepka Marcin
  15. Sabat Natalia
  16. Stala Piotr
  17. Suchorowska Katarzyna
  18. Szwedo Aleksandra
  19. Szymańska Agata
  20. Tałaj Michał
  21. Turbak Sylwia
  22. Wachowska Sara
  23. Walicka Beata
  24. Wieczorek Konrad
  25. Winiarski Jakub
  26. Zych Justyna

Klasa III f

mgr Kociuba Grzegorz

  1. Bator Joanna
  2. Bogacz Katarzyna
  3. Chlebio Anna
  4. Chrobaczyńska Blanka
  5. Dobrowolska Martyna
  6. Durma Andrzej
  7. Dybus Dominika
  8. Gleń Aleksandra
  9. Gnat Damian
  10. Grzywacz Marcin
  11. Gurdak Magdalena
  12. Jaskot Adrianna
  13. Kantor Sara
  14. Karbowniczek Weronika
  15. Kopeć Paulina
  16. Krycia Aleksandra
  17. Lipiec Monika
  18. Lipiec Krzysztof
  19. Łukasiewicz Joanna
  20. Misiąg Anna
  21. Mitka Paulina
  22. Nowak Anna
  23. Oleksa Karolina
  24. Piątek Magdalena
  25. Plech Nina
  26. Potyrak Anna
  27. Pycior Magdalena
  28. Siwiec Monika
  29. Skubida Jan
  30. Smykla Aleksandra
  31. Stec Katarzyna
  32. Wnęk Krzysztof
  33. Wnuk Monika
  34. Woźniak Marcin
  35. Wybieralski Adam
  36. Zych Joanna
  37. Zych Sylwia

Klasa III g

mgr Ryba Zbigniew

  1. Błasiak Michał
  2. Brzeszcz Patryk
  3. Chudzik Tomasz
  4. Grochola Wojciech
  5. Kędzia Patryk
  6. Kuliga Konrad
  7. Kurzępa Olga
  8. Maziarz Bartłomiej
  9. Mroczek Kamil
  10. Nachtygal Dominika
  11. Nowaczek Kamil
  12. Panek Kamil
  13. Pochroń Mateusz
  14. Reczek Konrad
  15. Rzepka Tomasz
  16. Siudem Beata
  17. Skalski Tomasz
  18. Szpak Katarzyna
  19. Szymczyk Dominik
  20. Urbański Gniewomir
  21. Wdowiak Marek
  22. Wojciechowska Jagoda
  23. Wolan Wojciech

Klasa III h

mgr Stępiński Adam

  1. Bańka Karolina
  2. Białek Michał
  3. Bujak Paweł
  4. Czyszczoń Kamil
  5. Dec Sara
  6. Furgał Aleksander
  7. Gach Marcin
  8. Gąsior Maciej
  9. Golik Joanna
  10. Grdeń Katarzyna
  11. Grzesik Diana
  12. Haidar Sara
  13. Kokoszka Radosław
  14. Koptyra Karolina
  15. Kordyka Anna
  16. Kowalska Karolina
  17. Makowiecki Marek
  18. Marciniak Agata
  19. Motyka Katarzyna
  20. Omarzai Daria
  21. Pałka Katarzyna
  22. Panfil Justyna
  23. Rozmus Anna
  24. Salamon Martyna
  25. Staszczyk Monika
  26. Szerlowska Paulina
  27. Śpiewak Joanna
  28. Tomczyk Monika
  29. Trzaska Katarzyna
  30. Woś Anastazja
  31. Zawierucha Karolina
  32. Zielińska Małgorzata
  33. Zwolska Weronika
  34. Slifirczyk Katarzyna

Klasa III i

mgr Wicherska Agata

  1. Baran Magdalena
  2. Buława Angelika
  3. Ciba Daria
  4. Cwynar Natalia
  5. Foltarz Marta
  6. Guściora Sylwester
  7. Janiec Beata
  8. Jaskot Magdalena
  9. Karnowski Przemysław
  10. Kępa Beata
  11. Kłeczek Lidia
  12. Kochowska Anna
  13. Kogut Wojciech
  14. Kowal Dominika
  15. Kowalewski Damian
  16. Kwiatkowska Anna
  17. Lis Adrian
  18. Majda Katarzyna
  19. Małek Estera
  20. Mroczek Łukasz Wojciech
  21. Nawrocka Aleksandra
  22. Niekurzak Anita
  23. Pruś Patrycja
  24. Rożek Wiktoria
  25. Rutkowska Sandra
  26. Serafin Gabriela
  27. Skura Mateusz
  28. Stefaniak Patryk
  29. Szewc Natalia
  30. Śliwarska Agnieszka
  31. Walczyna Beata
  32. Wąż Aleksandra
  33. Wilczyńska Monika
  34. Zięba Katarzyna
  35. Zych Sylwia
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj