Rekrutacja

Rocznik 2012/2013

Klasa III a

mgr Korecka Monika

  1. Bednarek Maciej
  2. Bembenek Aleksandra
  3. Chmiel Patryk
  4. Chodkowska Anna
  5. Dusak Barbara
  6. Grzegorzek Joanna
  7. Jachuła Ewelina
  8. Jaworska Agata
  9. Kalinka Ewelina
  10. Kosior Anna
  11. Kozioł Patrycja
  12. Kronenberg Justyna
  13. Król Przemysław
  14. Kujacz Katarzyna
  15. Kurpias Paweł
  16. Leszkowicz Justyna
  17. Łysoń Klaudia
  18. Machowska Joanna
  19. Małek Krystyna
  20. Młynarczyk Katarzyna
  21. Moniakowski Rafał
  22. Pluta Maciej
  23. Podlewska Aleksandra
  24. Ptaszek Dominika
  25. Puk Marek
  26. Rojek Aneta
  27. Ruszkiewicz Klaudia
  28. Rutyna Magdalena
  29. Rutyna Rafał
  30. Rzepka Weronika
  31. Szczałuba Paula
  32. Śpiewak Agata
  33. Święch Katarzyna
  34. Wąchała Małgorzata
  35. Zbyrad Beata
  36. Zygmunt Klaudia

Klasa III b

mgr Knutelski Mieczysław

  1. Antończyk Wojciech
  2. Bańka Piotr
  3. Biernat Patrycja
  4. Ciejka Adrian
  5. Czuryło Krzysztof
  6. Drzewińska Dorota
  7. Drzyzga Kamil
  8. Dykas Katarzyna
  9. Gałka Aleksander
  10. Jabłoński Michał
  11. Kisiel Tomasz
  12. Koper Aleksander
  13. Kuczyński Karol
  14. Lichota Michał
  15. Lis Wojciech
  16. Łukawski Jakub
  17. Małek Jakub
  18. Matusiak Dominika
  19. Niezgoda Agnieszka
  20. Ordyk Krzysztof
  21. Ostrowska Anna
  22. Pałkus Kacper
  23. Pelic Jacek
  24. Rodzeń Michał
  25. Rożek Maciej
  26. Sadecki Piotr
  27. Sasiela Marlena
  28. Słoka Jakub
  29. Stawowy Tomasz
  30. Szczukocka Laura
  31. Szul Michał
  32. Tyniec Maciej
  33. Wojtaszek Michał
  34. Wołosz Krystian
  35. Wołosz Krystian
  36. Zych Dawid

Klasa III c

mgr Lipiec Andrzej

  1. Bryła Marcin
  2. Chciuk Radosław
  3. Dul Konrad
  4. Dzikowski Piotr
  5. Garboś Kinga
  6. Kania Dominik
  7. Kawalec Szymon
  8. Kmuk Paweł
  9. Kozieł Łukasz
  10. Krawiec Roksana
  11. Łukasik Waldemar
  12. Madej Jakub
  13. Madej Katarzyna
  14. Motyka Adrian
  15. Motyka Katarzyna
  16. Nowak Konrad
  17. Nowak Wojciech
  18. Ozga Łukasz
  19. Pankiewicz Maciej
  20. Pezda Ewelina
  21. Pieciuń Paulina
  22. Ptaszkiewicz Karol
  23. Puzio Marcin
  24. Sobański Dawid
  25. Stawowy Łukasz
  26. Stec Anna
  27. Szulc Joanna
  28. Szydlak Bartłomiej
  29. Tomczyk Cezary
  30. Trofiniak Marcin
  31. Wilk Adam
  32. Wilk Paweł
  33. Wójcik Karol
  34. Zięba Mateusz

Klasa III d

mgr Krzemień Aleksandra

  1. Bernaś Sylwia
  2. Błasiak Damian
  3. Bordun Katarzyna
  4. Burlikowska Roksana
  5. Buś Agnieszka
  6. Chciuk Klaudia
  7. Chmiel Bartłomiej
  8. Czerwonka Magdalena
  9. Dul Sylwia
  10. Głowacka Magdalena
  11. Gniado Aneta
  12. Gołąbek Agnieszka
  13. Kajzer Katarzyna
  14. Kasak Dorota
  15. Kuchciak Filip
  16. Okienica Monika
  17. Piechota Jadwiga
  18. Rytwińska Karolina
  19. Socha Joanna
  20. Szczypień Narcyz
  21. Telwak Agnieszka
  22. Toś Przemysław
  23. Wałcerz Martyna
  24. Wesołowska Karolina
  25. Wójcik Julia

Klasa III e

mgr Matyka Dorota

  1. Bielecka Klaudia
  2. Bogacz Ewelina
  3. Bździkot Tomasz
  4. Chromińska Natalia
  5. Chruślak Anna
  6. Dąbek Dominika
  7. Flis Aneta
  8. Jaromek Agata
  9. Komada Zofia
  10. Korczak Gabriela
  11. Łagocka Klaudyna
  12. Panek Paulina
  13. Pieróg Maciej
  14. Rękas Weronika
  15. Rózicka Marta
  16. Sierpień Dawid
  17. Siudak Agata
  18. Smykla Maria
  19. Stefaniak Katarzyna
  20. Swatek Przemysław
  21. Szaraniec Łukasz
  22. Szewc Dawid
  23. Szpyt Magdalena
  24. Sztucińska Małgorzata
  25. Urban Magdalena
  26. Urbaniak Małgorzata
  27. Woźniak Małgorzata
  28. Wójciak Anna
  29. Złotek Marlena
  30. Zuba Magdalena

Klasa III f

mgr Wnuk Ewa

  1. Bąk Anna
  2. Blacha Sebastian
  3. Bochnak Małgorzata
  4. Burdzel Aleksandra
  5. Czech Dawid
  6. Galek Ewa
  7. Gnat Agnieszka
  8. Kowalski Dominik
  9. Kuchta Agnieszka
  10. Kwiatkowska Greta
  11. Leśniak Kinga
  12. Misiak Anita
  13. Panek Ewelina
  14. Pasek Dominika
  15. Ryba Joanna
  16. Siwiec Małgorzata
  17. Suliborska Monika
  18. Szlichta Michał
  19. Szpyt Agnieszka
  20. Szypuła Gabriela
  21. Ścipień Tomasz
  22. Świątkiewicz Hubert
  23. Teczyński Piotr
  24. Tokarz Aleksander
  25. Tylutki Aleksandra
  26. Walska Sylwia
  27. Wargacka Agnieszka
  28. Wójcik Paweł
  29. Zięba Karol

Klasa III g

mgr Bednarska Beata

  1. Bartyzel Dawid
  2. Biało Katarzyna
  3. Biesiadecka Katarzyna
  4. Bisztyga Agnieszka
  5. Bochniewicz Marcela
  6. Bogacz Anna
  7. Cebula Patrycja
  8. Chemel Dominika
  9. Chemel Mariusz
  10. Godek Maciej
  11. Godek Marcin
  12. Gospoś Joanna
  13. Krasowska Katarzyna
  14. Łeptuch Katarzyna
  15. Maciąg Angelika
  16. Marek Monika
  17. Matyka Michał
  18. Mikulec Majka
  19. Musiał Karolina
  20. Oko Bartłomiej
  21. Piskór Tomasz
  22. Rawska Anna
  23. Siol Paulina
  24. Sokół Natalia
  25. Stanek Paulina
  26. Staszczyk Magdalena
  27. Turek Adrian
  28. Ubel Magdalena
  29. Walska Agata
  30. Wróblewski Konrad
  31. Zięba Anna
  32. Zimnicka Sylwia

Klasa III h

mgr Kantorowicz Elżbieta

  1. Bąk Maciej
  2. Biało Robert
  3. Binkiewicz Bartosz
  4. Czubińska Sylwia
  5. Duda Arkadiusz
  6. Garstka Liliana
  7. Duma Kamil
  8. Gdula Agata
  9. Gil Dominika
  10. Grębowiec Alicja
  11. Jodłowska Patrycja
  12. Kapeluszna Jolanta
  13. Kołton Anna
  14. Krzemińska Milena
  15. Lubaszewska Michalina
  16. Olearczuk Marta
  17. Owczinnikowa Daria
  18. Ozimek Sebastian
  19. Patoka Jakub
  20. Prarat Edyta
  21. Radek Katarzyna
  22. Sabat Martyna
  23. Saja Martyna
  24. Siudak Magdalena
  25. Stępień Anna
  26. Surma Kinga
  27. Szewczyk Aneta
  28. Wiater Agnieszka
  29. Zdyrska Natalia
  30. Żądło Aleksandra
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj