Rekrutacja

Rocznik 2013/2014

Klasa III a

mgr Kuzara Marzena

  1. Banaś Agnieszka
  2. Bąk Paulina
  3. Błasiak Klaudia
  4. Boczkowski Jakub
  5. Chmiel Adrian
  6. Chmielowska Patrycja
  7. Chmielowski Michał
  8. Curzytek Martyna
  9. Dąbek Danuta
  10. Dąbek Paulina
  11. Figacz Monika
  12. Gnat Maciej
  13. Kalist Izabela
  14. Kobylarz Elżbieta
  15. Korczak Karolina
  16. Kowalski Paweł
  17. Magda Karol
  18. Miller Paulina
  19. Mordka Anita
  20. Przyłucka Aleksandra
  21. Reczek Kinga
  22. Rojek Justyna
  23. Samojeden Katarzyna
  24. Szewczyk Monika
  25. Ślusarz Aleksandra
  26. Tarnawska Maria
  27. Tuszyńska Klaudia
  28. Wilk Przemysław
  29. Zasadni Joanna
  30. Ziara Monika
  31. Żak Jakub
  32. Żebracka Dominika

Klasa III b

dr Tadeusz Zych

  1. Biśtyga Michał
  2. Cichy Olga
  3. Gaj Marek
  4. Gajda Alina
  5. Gołąbek Grzegorz
  6. Jajuga Adrianna
  7. Jarek Gabriela
  8. Juruś Radosław
  9. Kalisz Beata
  10. Kowalik Dorota
  11. Kozdęba Kornelia
  12. Łygas Jonasz
  13. Łygas Tomasz
  14. Michalczuk Paweł
  15. Obara Paulina
  16. Ordon Magdalena
  17. Piechota Aneta
  18. Rataj Magdalena
  19. Rzepka Karol
  20. Sagan Arkadiusz
  21. Sekuła Wojciech
  22. Skoczek Wojciech
  23. Stawowy Bartłomiej
  24. Świętojański Krystian
  25. Walski Rafał
  26. Wasilik Aleksander
  27. Wdowiak Marcin
  28. Zabawa Maria
  29. Zbyrad Artur
  30. Zegzuła Krzysztof
  31. Zięba Jakub

Klasa III c

mgr Pacześniak Roman

  1. Bajorski Kacper
  2. Bila Martyna
  3. Błasiak Ewelina
  4. Bochniak Patrycja
  5. Borycka Agata
  6. Chamera Katarzyna
  7. Ciba Gabriela
  8. Cudo Małgorzata
  9. Dawidowski Michał
  10. Dul Aleksandra
  11. Fekih Sabrina
  12. Gronek Katarzyna
  13. Juda Izabela
  14. Kalinka Magdalena
  15. Kowalska Izabela
  16. Kurzyński Wojciech
  17. Lis Kinga
  18. Łukasiewicz Marcin
  19. Mazur Zuzanna
  20. Nowak Joanna
  21. Płaza Joanna
  22. Pochroń Joanna
  23. Rębisz Aneta
  24. Rożek Katarzyna
  25. Safin Hubert
  26. Sitek Ewelina
  27. Socha Paulina
  28. Sroka Michalina
  29. Stylska Katarzyna
  30. Sudoł Klaudia
  31. Szlęk Klaudia
  32. Trzeciak Marta
  33. Tworek Maria

Klasa III d

mgr Paruzel Dorota

  1. Bajcer Anna
  2. Banaś Kamila
  3. Bielski Damian
  4. Błaszkiewicz Weronika
  5. Bodzioch Natalia
  6. Buczek Ewa
  7. Czyż Justyna
  8. Dąbrowska Kornelia
  9. Durda Magdalena
  10. Furman Maciej
  11. Gołębiowska Karolina
  12. Jadach Justyna
  13. Kolańczyk Joanna
  14. Koper Dorota
  15. Kustra Paulina
  16. Lis Alicja
  17. Nieradka Beata
  18. Nowak Emilia
  19. Paterek Joanna
  20. Przykaza Agnieszka
  21. Rękas Magdalena
  22. Safin Agnieszka
  23. Siekierska Anna
  24. Szczypta Faustyna
  25. Turek Gabriela
  26. Wydra Faustyna
  27. Żak Martyna

Klasa III e

mgr Marta Truniarz

  1. Biesiadecka Małgorzata
  2. Bonach Magdalena
  3. Borowiec Dariusz
  4. Brach Agnieszka
  5. Busz Maria
  6. Ciołek Karolina
  7. Falarz Przemysław
  8. Garboś Natalia
  9. Kijowska Iga
  10. Kokosa Klaudia
  11. Kołodziej Łucja
  12. Malik Gabriela
  13. Marek Justyna
  14. Piechota Agata
  15. Pięta Agnieszka
  16. Piotrowska Patrycja
  17. Pipała Honorata
  18. Rębisz Mateusz
  19. Rolek Izabela
  20. Turbak Anita
  21. Wiśniowska Agata
  22. Wójtowicz Robert
  23. Zielińska Oliwia
  24. Zmyj Angelika

Klasa III f

mgr Draus Aneta

  1. Ciach Klaudia
  2. Dobrowolska Karolina
  3. Drach Krystian
  4. Egier Kaja
  5. Fajt Urszula
  6. Florczyk Aleksandra
  7. Głębecka Aleksandra
  8. Klecha Magdalena
  9. Kmuk Katarzyna
  10. Kordyka Aleksandra
  11. Kozieł Aleksandra
  12. Kwaśniak Agnieszka
  13. Kwaśniak Katarzyna
  14. Lis Aleksandra
  15. Lis Katarzyna
  16. Mach Joanna
  17. Majchrowska Karolina
  18. Mikrut Maciej
  19. Muciek Anna
  20. Pandura Piotr
  21. Piwnik Damian
  22. Roman Karina
  23. Rzeźnik Piotr
  24. Saja Paulina
  25. Stasiak Sylwia
  26. Stypa Anna
  27. Surowaniec Marcin
  28. Środek Joanna
  29. Turzański Paweł
  30. Zych Filip

Klasa III g

mgr Baran Anna

  1. Bednarski Hubert
  2. Bednarz Tomasz
  3. Brzoza Paweł
  4. Durda Piotr
  5. Durda Przemysław
  6. Garboś Karolina
  7. Gorczyca Joanna
  8. Jarosz Aleksandra
  9. Kalinka Krystian
  10. Klecha Marek
  11. Koczułap Maciej
  12. Leśniewski Bartosz
  13. Łuc Łukasz
  14. Maj Kamil
  15. Mańkowski Piotr
  16. Mażysz Jakub
  17. Mozołowska Kinga
  18. Pikus Paulina
  19. Rawski Szymon
  20. Stala Dawid
  21. Stelmach Anna
  22. Stępień Karol
  23. Szuba Jan
  24. Ścipień Kamil
  25. Wacławczyk Karol
  26. Wójcik Łukasz
  27. Wójcik Martyna

Klasa III h

mgr Pałacka Anna

  1. Bartyzel Kinga
  2. Bogdański Wojciech
  3. Chmielowiec Kamil
  4. Czosnek Klaudia
  5. Fila Maksym
  6. Floras Anna
  7. Gałka Michalina
  8. Grabska Marta
  9. Kaczak Iwona
  10. Kopeć Grzegorz
  11. Krempa Natalia
  12. Krzyżanowska Magdalena
  13. Kubicka Ewelina
  14. Kucwaj Wiktoria
  15. Kwiatkowski Norbert
  16. Łącz Natalia
  17. Machowska Marlena
  18. Marek Rafał
  19. Mazoń Walentyna
  20. Obara Justyna
  21. Piwowarczyk Anna
  22. Prarat Paulina
  23. Rękas Agnieszka
  24. Rożek Aneta
  25. Salamon Monika
  26. Sieńkowski Michał
  27. Sobolewska Joanna
  28. Stawiarz Grzegorz
  29. Strzelecka Aleksandra
  30. Śpiewak Eryk
  31. Urbańska Jagoda
  32. Walczyna Katarzyna
  33. Wodniowska Natalia
  34. Zacharska Natalia
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj