Rekrutacja

Rocznik 2014/2015

Klasa III a

mgr Knutelski Mieczysław

  1. Baniak Łukasz
  2. Bieniek Krzysztof
  3. Ciołek Artur
  4. Dzierzkowski Łukasz
  5. Forc Kamil
  6. Gazda Agnieszka
  7. Idec Aleksander
  8. Knutelska Julia
  9. Korczak Krzysztof
  10. Kozubal Szymon
  11. Łuciów Michał
  12. Marczak Patryk
  13. Materowski Jakub
  14. Mazur Adam
  15. Opioła Piotr
  16. Paruzel Jakub
  17. Pazdan Michał
  18. Pęczak Aleksandra
  19. Polek Paweł
  20. Rozmus Szymon
  21. Siorek Oskar
  22. Siwielec Michał
  23. Stawowy Aleksander
  24. Szczepański Paweł
  25. Wątroba Radosław
  26. Wójcik Eliza
  27. Zych Jan
  28. Zych Paweł

Klasa III b

mgr Łygas Wioletta

  1. Bielecka Karolina
  2. Ciach Weronika
  3. Ciepliński Tobiasz
  4. Drozd Alan
  5. Gorczyca Justyna
  6. Kaczmarzyk Iwona
  7. Kida Aleksandra
  8. Kłeczek Diana
  9. Korczak Mateusz
  10. Kulig Radosław
  11. Machniak Tomasz
  12. Maciąg Justyna
  13. Młynarczyk Sylwia
  14. Pacholski Sławomir
  15. Polecki Bartosz
  16. Prokopiuk Kamila
  17. Sobótka Dominika
  18. Stańko Aleksandra
  19. Stoch Izabela
  20. Stypa Anna
  21. Szaro Przemysław
  22. Świętek Sara
  23. Tomczyk Przemysław
  24. Twaróg Alicja
  25. Ujda Mateusz
  26. Wawrzaszek Joanna
  27. Wdowiak Nikolina
  28. Wdowiak Patryk
  29. Zawierucha Wiktor
  30. Zelik Joanna
  31. Złotek Karolina
  32. Zwiefka Piotr
  33. Zych Kamil

Klasa III c

mgr Bednarska Beata

  1. Bartoszek Karolina
  2. Błasiak Wojciech
  3. Cywińska Barbara
  4. Furtak Aleksandra
  5. Gawrońska Aleksandra
  6. Gorczyca Jakub
  7. Góraj Karolina
  8. Jarosz Karolina
  9. Jędruszczak Martyna
  10. Kochowska Aleksandra
  11. Koryga Dawid
  12. Król Karolina
  13. Kwapisz Dominik
  14. Olszewska Judyta
  15. Pazdur Anna
  16. Pieciuń Michalina
  17. Pruś Jakub
  18. Ryba Krzysztof
  19. Samołyk Igor
  20. Surowiec Joanna
  21. Sztylko Kamila
  22. Śliwińska Martyna
  23. Tutka Grzegorz
  24. Wachowska Aleksandra
  25. Walczyk Grzegorz
  26. Wicherska Małgorzata
  27. Wojnarowska Dominika
  28. Wróbel Katarzyna
  29. Zimnicka Patrycja
  30. Zimnicka Sylwia
  31. Zygmunt Dominika

Klasa III d

mgr Borycka Maria

  1. Bakuła Paulina
  2. Bergholc Tomasz
  3. Burdzel Konrad
  4. Dudek Izabela
  5. Elert Kinga
  6. Golińska Weronika
  7. Gwoździowski Krzysztof
  8. Jońca Maciej
  9. Krakowiak Marta
  10. Mandzelowski Sebastian
  11. Muciek Krystian
  12. Nowaczek Karol
  13. Ordon Magdalena
  14. Pasek Patrycja
  15. Polit Martyna
  16. Rojek Ilona
  17. Rolek Magdalena
  18. Smykla Patryk
  19. Ślęzak Sylwia
  20. Szczepaniak Karolina
  21. Turbak Przemysław
  22. Wysocki Radosław

Klasa III e

mgr Gajda Izabela

  1. Adamczyk Aleksandra
  2. Andrychowicz Adam
  3. Bajda Jakub
  4. Dąchór Faustyna
  5. Gilewski Wojciech
  6. Grdeń Anna
  7. Gronek Iwona
  8. Kobyra Joanna
  9. Lewicki Mateusz
  10. Machaj Aleksander
  11. Malinowska Paulina
  12. Michalska Urszula
  13. Mudrecka Sylwia
  14. Mysłek Aleksandra
  15. Myszka Witold
  16. Nieduziak Maria
  17. Obrębski Paweł
  18. Potyrak Katarzyna
  19. Pytel Tomasz
  20. Rusin Dawid
  21. Sałek Patryk
  22. Stępień Julia
  23. Stolarska Lucyna
  24. Szemraj Aleksandra
  25. Śledź Jakub
  26. Trela Marta
  27. Truniarz Bartosz
  28. Tryka Paulina
  29. Zębik Julita
  30. Żarów Klaudia

Klasa III f

mgr Dziubek Andrzej

  1. Bręcławski Michał
  2. Chmielewski Artur
  3. Czerwińska Patrycja
  4. Drzewińska Anna
  5. Gąsior Anna
  6. Karcz Julia
  7. Kobyłecka Weronika
  8. Koczoń Adriana
  9. Kołodziej Małgorzata
  10. Kopeć Konrad
  11. Kosek Natalia
  12. Kucwaj Michał
  13. Lasota Paulina
  14. Marszałek Katarzyna
  15. Matyka Anna
  16. Olucha Anna
  17. Paszta Patrycja
  18. Rębisz Angelika
  19. Samojeden Izabela
  20. Serwon Joanna
  21. Staszczyk Kacper
  22. Szewc Sebastian
  23. Świstak Aleksandra
  24. Tomczyk Klaudia
  25. Tutka Jolanta
  26. Wnęk Julia
  27. Ziętek Katarzyna
  28. Zuzel Natalia

Klasa III g

mgr Dzieciuch-Turoczy Greta

  1. Abramczyk Dominika
  2. Dec Kinga
  3. Drach Adrian
  4. Janik Dagmara
  5. Jedynak Marek
  6. Kaczmarska Katarzyna
  7. Kasak Emilia
  8. Kisiel Aleksandra
  9. Kochowska Marta
  10. Kominek Klaudia
  11. Kopeć Karolina
  12. Krasoń Maksymilian
  13. Kubrak Norbert
  14. Kucharczyk Karolina
  15. Kusak Martyna
  16. Łubiarz Sylwia
  17. Migdalska Agata
  18. Misiak Marcelina
  19. Pałacki Adrian
  20. Paterek Katarzyna
  21. Południak Marta
  22. Pyza Karolina
  23. Róg Bartosz
  24. Róg Joanna
  25. Siek Konrad
  26. Szeląg Karolina
  27. Śniadecka Julia
  28. Tomczyk Kinga
  29. Topolnicka Karolina
  30. Trznadel Joanna
  31. Wójcik Justyna
  32. Wąsacz Oliwia

Klasa III h

mgr Hajnas Sławomir

  1. Babula Klaudia
  2. Białek Marcin
  3. Czyż Karolina
  4. Durtka Joanna
  5. Furdyna Kamila
  6. Gnat Grzegorz
  7. Hodor Edyta
  8. Hodor Kinga
  9. Janeczko Natalia
  10. Jurkowska Aleksandra
  11. Kaczmarska Aleksandra
  12. Kita Agnieszka
  13. Kołek Dominika
  14. Korzępa Michał
  15. Kowalska Edyta
  16. Kryca Victoria
  17. Kuchta Ewelina
  18. Lipińska Ines
  19. Łagowski Damian
  20. Napieracz Piotr
  21. Niewiara Kamil
  22. Rębisz Karol
  23. Rożek Marcin
  24. Sudoł Karolina
  25. Szypuła Mira
  26. Ścipień Aleksandra
  27. Tandyrak Karolina
  28. Zbyrad Martyna
  29. Zięba Iwona
  30. Zwolski Robert
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj