Rekrutacja

Rocznik 2015/2016

Klasa III a

mgr Knutelski Mieczysław

  1. Adamczyk Kacper
  2. Babiarz Łukasz
  3. Budziński Marcin
  4. Godek Katarzyna
  5. Gonciarz Tomasz
  6. Gronek Tomasz
  7. Jędrzejak Hubert
  8. Jungiewicz Zuzanna
  9. Komoniewski Szczepan
  10. Konefał Mateusz
  11. Koper Katarzyna
  12. Kuszaj Konrad
  13. Lasek Katarzyna
  14. Lasota Michał
  15. Lis Jakub
  16. Markiewicz Przemysław
  17. Motyka Aleksandra
  18. Pałkus Błażej
  19. Rębisz Natalia
  20. Rusinek Jan
  21. Rychlicka Joanna
  22. Safin Sebastian
  23. Smykla Piotr
  24. Sudoł Ewelina
  25. Tabor Agata
  26. Wdowik Aleksandra
  27. Wiącek Łukasz
  28. Wodecka Zuzanna
  29. Wołosz Marcelina
  30. Wójtowicz Bartosz
  31. Wrona Wiktor
  32. Zbyrad Mateusz
  33. Złotek Wojciech

Klasa III b

mgr Lipiec Andrzej

  1. Bal Adrian
  2. Baran Łukasz
  3. Bekas Magdalena
  4. Błasiak Wiktoria
  5. Dziadura Jakub
  6. Fekih Kamil
  7. Gębalski Karol
  8. Grzywacz Anna
  9. Jońca Luiza
  10. Klimek Michał
  11. Kłosowski Karol
  12. Kobyra Dominik
  13. Kochel Katarzyna
  14. Kubierecki Jan
  15. Kusik Norbert
  16. Lewandowski Damian
  17. Maciąg Patrycja
  18. Magda Kacper
  19. Naja Przemysław
  20. Nowak Kamil
  21. Nowak Sebastian
  22. Okoń Katarzyna
  23. Sikora Sebastian
  24. Skorupa Eryk
  25. Wiatrowski Filip
  26. Wójcik Edyta

Klasa III c

mgr Korecka Monika

  1. Dębińska Kamila
  2. Dobrochowska Nicola
  3. Furman Aleksandra
  4. Głowacki Karol
  5. Godek Natalia
  6. Grzywacz Maciej
  7. Kilijańska Klaudia
  8. Kolosek Marika
  9. Komorowski Dawid
  10. Kosior Karol
  11. Kozak Filip
  12. Kozieł Karolina
  13. Krakowiak Olga
  14. Krużel Dominika
  15. Lewiński Maciej
  16. Maciąg Filip
  17. Martyna Marcin
  18. Napieracz Ewa
  19. Niezgoda Michał
  20. Obierak Katarzyna
  21. Osiński Eryk
  22. Paluszewska Żaneta
  23. Stoch Weronika
  24. Szczepańska Aleksandra
  25. Szewczyk Marcin
  26. Ślęzak Anna
  27. Trela Michał
  28. Urbaniak Karolina
  29. Wolak Maciej
  30. Wolan Rafał
  31. Wolski Piotr
  32. Zelik Dominika

Klasa III d

mgr Wnuk Ewa

  1. Aftyka Aleksandra
  2. Bartoszek Monika
  3. Błasiak Jan
  4. Ciach Klaudia
  5. Cisowska Klaudia
  6. Dąbek Diana
  7. Drenda Szymon
  8. Dudka Martyna
  9. Gąsior Karolina
  10. Górski Michał
  11. Kapuścińska Patrycja
  12. Kobzda Dominik
  13. Kopeć Tomasz
  14. Kotulska Karolina
  15. Kowalski Karol
  16. Krajewska Urszula
  17. Kubiak Martyna
  18. Kubik Robert
  19. Lipiec Katarzyna
  20. Madej Julia
  21. Okoń Paulina
  22. Panas Weronika
  23. Rozumkiewicz Karolina
  24. Skiba Karol
  25. Skóra Joanna
  26. Słoma Martyna
  27. Stankiewicz Agnieszka
  28. Strojek Jakub
  29. Szary Anna
  30. Szczepanik Daniel
  31. Śledziona Aleksandra
  32. Wiechetek Krzysztof
  33. Żeleźnik Magdalena

Klasa III e

mgr Gustaw Luiza

  1. Bednarz Cezary
  2. Dudek Katarzyna
  3. Dudziak Agnieszka
  4. Dziorek Klaudia
  5. Gałka Kamila
  6. Garboś Patrycja
  7. Grzybowska Karolina
  8. Janeczko Kinga
  9. Juma Magdalena
  10. Kacza Aleksandra
  11. Kobylarz Julia
  12. Kopyto Małgorzata
  13. Krasowska Anna
  14. Kruzel Klaudia
  15. Lipa Damian
  16. Letniowska Karolina
  17. Marszałek Natalia
  18. Mianowska Kinga
  19. Morawska Jadwiga
  20. Nagórna Sylwia
  21. Rozmus Katarzyna
  22. Sadowska Dominika
  23. Sączawa Anna
  24. Skóra Izabela
  25. Skura Agata
  26. Starzec Katarzyna
  27. Stępień Dominika
  28. Świstak Krystian
  29. Tworek Konrad
  30. Tyniec Weronika

Klasa III f

mgr Burnat - Zbroszczyk Wioletta

  1. Bąk Alina
  2. Czamara Paulina
  3. Drąg Agnieszka
  4. Dul Sylwia
  5. Dworak Natalia
  6. Grudzień Agata
  7. Herchel Katarzyna
  8. Kaczak Grzegorz
  9. Kijowska Martyna
  10. Koczoń Joanna
  11. Kopeć Paulina
  12. Kouvaris Aleksandros
  13. Krzemińska Aleksandra
  14. Makarowska Aleksandra
  15. Müller Katarzyna
  16. Parys Justyna
  17. Paź Paulina
  18. Płaza Klaudia
  19. Pruś Dominika
  20. Reczek Wojciech
  21. Sudoł Dominika
  22. Sulicka Katarzyna
  23. Wójcik Elwira
  24. Wójcik Magdalena
  25. Wróbel Natalia
  26. Żurek Aleksandra
  27. Żyła Aleksandra

Klasa III g

mgr Kociuba Grzegorz

  1. Adamczyk Aleksandra
  2. Babiarz Daria
  3. Bajorska Martyna
  4. Biernat Karolina
  5. Buczek Damian
  6. Bukała Łukasz
  7. Busz Michał
  8. Ciapińska Aleksandra
  9. Głaz Jakub
  10. Górz Gotard
  11. Grzywacz Wiktoria
  12. Janczura Anna
  13. Janeczko Magdalena
  14. Jesionek Karolina
  15. Kadrow Konrad
  16. Koselak Krzysztof
  17. Krzyżanowska Daria
  18. Kuc Jakub
  19. Lebida Mateusz
  20. Micek Magdalena
  21. Michalewski Maciej
  22. Orzechowska Sylwia
  23. Pałac Aleksandra
  24. Pastuszka Daniel
  25. Pluta Karolina
  26. Stępień Paulina
  27. Szatan Katarzyna
  28. Śniadecki Marcin
  29. Tadla Magdalena
  30. Tęcza Karolina
  31. Woźniak Fabian
  32. Wójcik Ewelina
  33. Zięba Alicja

Klasa III h

mgr Rębisz Barbara

  1. Baran Kornel
  2. Buczek Sylwia
  3. Cieślik Patrycja
  4. Dybka Sylwia
  5. Furtak Marta
  6. Goździewska Beata
  7. Jadach Beata
  8. Jasińska Kamila
  9. Jaskowski Hubert
  10. Kopeć Krzysztof
  11. Kryj Wiktoria
  12. Lasek Bartłomiej
  13. Misiak Marlena
  14. Mrówczyńska Klaudia
  15. Nogaj Magdalena
  16. Siol Izabela
  17. Stawowy Małgorzata
  18. Stolarz Izabela
  19. Ślusarz Sylwia
  20. Tworz Aleksandra
  21. Tylutki Beniamin
  22. Wnuk Jan
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj