Rekrutacja

Rocznik 2016/2017

Klasa III a

mgr Gorzała Marzena

  1. Adamczyk Jan
  2. Bąk Agata
  3. Bielecka Ewa
  4. Bierbasz Marcin
  5. Błaszkiewicz Adrianna
  6. Burzyński Michał
  7. Duma Radosław
  8. Dzierzkowski Wojciech
  9. Dziuba Piotr
  10. Gnat Jakub
  11. Godek Aleksandra
  12. Gołąbek Konrad
  13. Jankowska Patrycja
  14. Kantorowicz Malwina
  15. Kisiel Katarzyna
  16. Kołek Marcin
  17. Kopeć Wojciech
  18. Kozieł Michał
  19. Krzemyk Mikołaj
  20. Lichota Magdalena
  21. Mach Maksymilian
  22. Mikrut Artur
  23. Pająk Michał
  24. Perłowski Konrad
  25. Piechota Aleksandra
  26. Pikus Patrycja
  27. Pluta Magdalena
  28. Rodzeń Sylwia
  29. Róg Aleksandra
  30. Średzińska Kinga
  31. Tabor Ewa
  32. Wdowiak Hubert
  33. Zbyrad Justyna
  34. Ziobroń Jakub
  35. Zygmunt Anna

Klasa III b

mgr Ryba Zbigniew

  1. Bańka Barbara
  2. Budziak Weronika
  3. Dobrowolski Piotr
  4. Dryka Tomasz
  5. Fortuna Tomasz
  6. Gadawska Paula
  7. Galek Weronika
  8. Gil Artur
  9. Głowa Małgorzata
  10. Jeżowska Wiktoria
  11. Kargól Dominik
  12. Klimkiewicz Dominik
  13. Kmuk Daria
  14. Madej Anna
  15. Małecki Kacper
  16. Misiak Aleksandra
  17. Netesov Yehor
  18. Ozimek Damian
  19. Pasek Mikołaj
  20. Polek Paulina
  21. Presman Oskar
  22. Przewłocki Kamil
  23. Rogala Kacper
  24. Sikora Patryk
  25. Smykla Justyna
  26. Stadnik Angelika
  27. Stępień Wojciech
  28. Śledź Patrycja
  29. Ślęzak Bartłomiej
  30. Tarnowska Sylwia
  31. Wryk Natalia
  32. Zawisza Dominika

Klasa III c

mgr Kuzara Marzena

  1. Abramczyk Filip
  2. Bal Patrycja
  3. Drach Konrad
  4. Duda Mikołaj
  5. Durda Patryk
  6. Frańczak Michał
  7. Hynowski Jan
  8. Kapuściak Kacper
  9. Kubik Tomasz
  10. Kucharski Marcel
  11. Marek Natalia
  12. Mazur Stanisław
  13. Musiał Maciej
  14. Ordon Aleksandra
  15. Owoc Mateusz
  16. Polek Grzegorz
  17. Pyszczek Kamil
  18. Sabo Paulina
  19. Saja Przemysław
  20. Samołyk Paulina
  21. Sądel Konrad
  22. Siekierka Filip
  23. Stępień Jakub
  24. Szałas Izabela
  25. Szewc Aneta
  26. Wieczorek Dawid
  27. Wit Przemysław
  28. Zdańkowski Michał

Klasa III d

mgr Paruzel Dorota

  1. Bach Aleksandra
  2. Bąk Klaudia
  3. Bąska Mateusz
  4. Bednarski Karol
  5. Beduch Wiktoria
  6. Biało Karolina
  7. Bis Kinga
  8. Boczkowska Aleksandra
  9. Burdzel Dominika
  10. Furtak Michał
  11. Gil Paweł
  12. Hołody Weronika
  13. Kałczyński Piotr
  14. Kanach Damian
  15. Kęsy Wiktoria
  16. Kłoda Bartosz
  17. Mysłek Patrycja
  18. Rozmus Wiktoria
  19. Rzeźnik Aleksandra
  20. Siol Adrianna
  21. Stypa Ewelina
  22. Ślęzak Agata
  23. Tracz Natalia

Klasa III e

mgr Stępiński Adam

  1. Bednarski Artur
  2. Bergholc Łukasz
  3. Bodzioch Klaudia
  4. Bułdyś Kacper
  5. Danielewicz Damian
  6. Dziuba Natalia
  7. Floras Sylwia
  8. Gładysz Dagmara
  9. Grzywacz Magdalena
  10. Hajduk Patrycja
  11. Janiec Zuzanna
  12. Kopeć Bartłomiej
  13. Koptyra Natalia
  14. Kroker Anna
  15. Krzemiński Witold
  16. Kupiec Sylwia
  17. Lachor Wiktoria
  18. Lulek Karolina
  19. Panek Sylwia
  20. Pluta Wiktoria
  21. Powierża Katarzyna
  22. Serafin Katarzyna
  23. Stasiak Julia
  24. Szewc Jakub
  25. Szymczyk Michalina
  26. Świstak Natalia
  27. Tomczyk Anna
  28. Wiącek Eliza
  29. Wyparło Magdalena

Klasa III f

mgr Wrona Monika

  1. Baran Anna
  2. Bodzioch Magdalena
  3. Biernat Katarzyna
  4. Ciuła Magdalena
  5. Grzybowska Agnieszka
  6. Janeczko Sylwia
  7. Klisiewicz Agata
  8. Kosiorowska Karolina
  9. Kucharzyk Zuzanna
  10. Leszkowicz Patryk
  11. Łukaszek Anna
  12. Majchrzak Zuzanna
  13. Martyniak Adrianna
  14. Markowicz Wiktoria
  15. Myszka Ewa
  16. Nowak Eliza
  17. Polit Wiktoria
  18. Sękuła Klaudia
  19. Strójwąs Maciej
  20. Wieczorek Katarzyna
  21. Wilk Oliwia
  22. Zygmunt Klaudia
  23. Zygmunt Paulina

Klasa III g

mgr Baran Anna

  1. Adamska Łucja
  2. Bakalarz Michał
  3. Cebula Magdalena
  4. Chodoła Alicja
  5. Cieniek Olga
  6. Dereń Weronika
  7. Furtak Patrycja
  8. Gleń Wiktoria
  9. Gołębiowska Magdalena
  10. Goździewska Paulina
  11. Janeczko Justyna
  12. Janus Klaudia
  13. Jurkowska Magdalena
  14. Kotulska Izabela
  15. Maciągowska Julia
  16. Nowak Wiktoria
  17. Organista Adrianna
  18. Panek Karolina
  19. Piechota Klaudia
  20. Pyszczek Aleksandra
  21. Rutyna Wojciech
  22. Sieniawska Aleksandra
  23. Smalera Maria
  24. Trubiłowicz Sara
  25. Turbak Nikodem
  26. Wąsik Konrad
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj