Rekrutacja

Rocznik 2017/2018

Klasa III a

mgr Pacześniak Roman

  1. Adamczyk Olga
  2. Barszcz Aleksandra
  3. Chmielowiec Julia
  4. Chołuj Dorian
  5. Czajka Julia
  6. Dzierżek Wiktor
  7. Egier Michał
  8. Furman Krystian
  9. Gawroński Paweł
  10. Kędzierski Krzysztof
  11. Kopeć Joanna
  12. Korona Katarzyna
  13. Kosiorowska Wiktoria
  14. Lipiec Anna
  15. Lis Weronika
  16. Łakomy Krzysztof
  17. Mystek Paulina
  18. Nawrocki Wiktor
  19. Pałka Karol
  20. Pałkus Łucja
  21. Paterek Weronika
  22. Pieróg Dawid
  23. Pycior Maria
  24. Safin Rafał
  25. Wdowik Zuzanna
  26. Wesołowski Bartłomiej
  27. Widuch Karol
  28. Wychowałek Bartosz
  29. Załucka Martyna

Klasa III b

mgr Hajnas Sławomir

  1. Bartyzel Jakub
  2. Bednarski Daniel
  3. Bochunewicz Angelika
  4. Bubrowski Norbert
  5. Chara Dawid
  6. Czachor Rafał
  7. Dzierzkowska Agnieszka
  8. Jachyra Dawid
  9. Kunys Robert
  10. Kwiatkowski Paweł
  11. Lis Magdalena
  12. Miroś Jakub
  13. Napieracz Marek
  14. Nowakowski Jakub
  15. Oczkowska Julia
  16. Okoń Krzysztof
  17. Pasławski Piotr
  18. Rzeszut Magdalena
  19. Sajda Jakub
  20. Serwin Zuzanna
  21. Strójwąs Sebastian
  22. Szarek Beata
  23. Taraszka Jakub
  24. Tomczyk Sylwia
  25. Tymuła Przemysław
  26. Wiącek Mirosław
  27. Wiemann Natalia

Klasa III c

mgr Woźniak Beata

  1. Bałata Natalia
  2. Bańka Marcin
  3. Brzezińska Aleksandra
  4. Bukała Aleksandra
  5. Citak Andżelika
  6. Durtka Damian
  7. Gierach Wiktoria
  8. Gil Angelika
  9. Goliszek Karolina
  10. Grobelska Roksana
  11. Janusz Izabela
  12. Konefał Łukasz
  13. Kopacz Szymon
  14. Kozieł Katarzyna
  15. Mroczko Gabriela
  16. Narolska Emilia
  17. Nowak Krzysztof
  18. Nowak Wojciech
  19. Pawelec Jakub
  20. Piechota Wiktoria
  21. Rębisz Anastazja
  22. Rząsa Kinga
  23. Skoczylas Joanna
  24. Skrok Natalia
  25. Szlufik Dominika
  26. Telka Julia
  27. Tęcza Aneta
  28. Trawiński Artur
  29. Trembecki Jakub
  30. Urbaniak Patrycja
  31. Węska Weronika
  32. Woźniak Wiktoria
  33. Zasowski Bartosz
  34. Zych Natalia
  35. Zięba Bartosz

Klasa III d

mgr Bednarska Beata

  1. Chorab Justyna
  2. Cywińska Izabela
  3. Fornal Krzysztof
  4. Glica Milena
  5. Grzywacz Katarzyna
  6. Kasak Bartosz
  7. Kopeć Katarzyna
  8. Korczak Weronika
  9. Pacholczak Natalia
  10. Pitera Danuta
  11. Rozmus Katarzyna
  12. Wojtaszek Małgorzata
  13. Wrona Julia
  14. Zasadni Anna
  15. Żugaj Kornelia

Klasa III e

mgr Dul Beata

  1. Białek Anastazja
  2. Drąg Karolina
  3. Fortuna Gabriela
  4. Hynowska Wiktoria
  5. Janeczko Weronika
  6. Kalinka Radosław
  7. Kosior Barbara
  8. Kotulska Anna
  9. Kozieł Karolina
  10. Łeptuch Maciej
  11. Motyka Jakub
  12. Nowak Oliwia
  13. Prokopiuk Marcel
  14. Rutkowska Sylwia
  15. Sobieszczuk Magdalena
  16. Stawiarska Beata
  17. Szymańska Katarzyna
  18. Tylutki Bartosz
  19. Walska Barbara
  20. Wojewoda Natalia

Klasa III f

mgr Lis Ewelina

  1. Chmielowiec Aneta
  2. Chojnacki Marek
  3. Chomicka Angelika
  4. Depczyński Piotr
  5. Dźwięga Wiktoria
  6. Fajt Krzysztof
  7. Kieliszek Piotr
  8. Kobylańska Patrycja
  9. Kodyra Maria
  10. Koniarz Oskar
  11. Lulek Michalina
  12. Łuszczek Marta
  13. Marek Izabela
  14. Misiak Daria
  15. Nawrocki Maciej
  16. Olszewska Paula
  17. Panek Joanna
  18. Pasek Patrycja
  19. Pikus Dominika
  20. Polecki Kacper
  21. Puzio Paulina
  22. Rajtar Krzysztof
  23. Sadecki Paweł
  24. Serafin Sylwia
  25. Serwon Monika
  26. Słomka Kacper
  27. Stanek Jakub
  28. Staniec Magdalena
  29. Stępień Karolina
  30. Sudoł Kamila
  31. Surowiec Natalia
  32. Turek Marcelina
  33. Wojdacz Weronika
  34. Uzar Ewa
  35. Żuraw Małgorzata

Klasa III g

mgr Reguła Marcin

  1. Badowski Tomasz
  2. Banaś Izabela
  3. Banaś Paulina
  4. Bonach Weronika
  5. Bubiłek Jakub
  6. Dudek Daria
  7. Dul Klaudia
  8. Glica Kornelia
  9. Haliniarz Mateusz
  10. Karolkiewicz Jakub
  11. Kieroń Magdalena
  12. Kizior Marta
  13. Kucwaj Maria
  14. Łubiarz Iwona
  15. Motas Barbara
  16. Muller Sandra
  17. Salamon Klaudia
  18. Sołtys Julia
  19. Stelmach Marta
  20. Stępień Dominika
  21. Szypuła Maciej
  22. Ślęczka Angelika
  23. Śpiewak Alan
  24. Tworek Agnieszka
  25. Wilk Joanna
  26. Wodniowska Milena

Klasa III h

mgr Krawczyńska - Rybacka Wiesława

  1. Bieniek Marzena
  2. Bierut Wiktoria
  3. Buchnat Aleksandra
  4. Cymerys Martyna
  5. Furtak Aleksandra
  6. Gałczyńska Wiktoria
  7. Karp Izabella
  8. Komendacka Karolina
  9. Kwaśnik Angelika
  10. Magda Wojciech
  11. Marczak Paulina
  12. Mazurek Kamila
  13. Miłaszewicz Martyna
  14. Pluta Sebastian
  15. Podkowa Agata
  16. Przywara Agata
  17. Rojek Maria
  18. Ryńska Martyna
  19. Smykla Anna
  20. Smykla Martyna
  21. Solarska Katarzyna
  22. Winiarska Małgorzata
  23. Wolwowicz Emilia
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj