Rekrutacja

Składy drużyn 2001 / 2002

1. REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT:
Sotkiewicz Katarzyna, Ozga Katarzyna, Witowska Małgorzata, Pliszka Alicja, Markiel Maria, Kępa Liliana, Rupala Barbara, Sobieraj Dominika, Błasiak Magdalena, Wróbel Joanna, Wołosz Jolanta, Kapała Monika, Noga Aleksandra.

2. REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW:
Buczek Andrzej, Kawa Andrzej, Dziergowski Andrzej, Ryznar Dominik, Mroziński Dominik, Sołtykiewicz Kamil, Ćwik Michał, Maciąg Domiknik, Wolski Jakub, Zieliński Maciej

3. REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT:
Magdalena Buska, Barbara Rupala, Karolina Dróbkowska, Paulina Chamerska, Magdalena Goliszewska, Alicja Pliszka, Aleksandra Noga, Aleksandra Bartłomiejak, Karolina Kosowicz, Monika Suma, Emilia Orzępa.

4. REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW:
Kapuśniak Jakub, Kurpias Jakub, Smyk Michał, Zbyrad Krzysztof,PendSzkoływski Maksymilian,
Glinka Marcin, Sołtykiewicz Kamil, Szlachetka Piotr, Kopecki Mateusz

5. REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW:
Mroziński Wojciech, Szwakop Marcin, Pyszczek Łukasz, Dudziński Patryk, Kiliański Marcin, Dróbkowski Jakub, Stala Michał, Stępień Marcin, Furman Piotr, Piątkowski Adrian, Ciejka Artur, Kręt Marek, Bałata Grzegorz, Gorczyca Michał, Oleszek Tomasz.

6. REPREZENTACJA SZKOŁY W PŁYWANIU:
Biłas Katarzyna, Chweszczuk Michał, Siwecka Ewa, Zięba Paweł, Markiel Maria, Kurpias Jakub, Pliszka Alicja, Smyk Michał, Rupala Barbara, Kawa Andrzej, Gwóźdź Tomasz, Dul Dominika

7. REPREZENTACJA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM:
Janda Barbara, Gospodarczyk Dorota, Wójcik Michał, Ćwik Michał

Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj