Rekrutacja

Składy drużyn 2003 / 2004

REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

Marcin Stępień 4b, Piotr Elżakowski 4b, Michał Stala 4f, Jakub Dróbkowski 4j, Wojciech Mroziński 4k, Łukasz Parzyszek 4k, Dominik Mroziński 2f, Piotr Dmuchawski 2j, Łukasz Wiącek 2j, Szymon Wojciechowski 2j, Kamil Adamczak 2j, Tomasz Stala 1f, Mateusz Wiąckowski 1f, Mateusz Jugo 1h, Tomasz Raczyński 1g, Adam Kochanowicz 1f, Jacek Kwaśna 2k, Wojciech Jakubowski 2a.

REPREZENTACJA SZKOŁY W PŁYWANIU

Maria Markiel 4k, Katarzyna Skotnicka 1g, Magdalena Miracka 2k, Katarzyna Biłas 4a, Alicja Pliszka 4c, Jacek Szyguła 1b, Andrzej Kawa 4h, Maciej Miracki 2k, Patryk Dudziński 4k, Wojciech Zych 4a.

REPREZENTACJA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM

Paweł Sałek 2k, Adam Pytel 2g, Monika Kiełt 2f, Dorota Gospodarczyk 4a.

REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

Kawka Tomasz 4f, Świerad Kamil 2j, Skrzypek Piotr 2g, Kaltenberg Maciej 1f, Ledziński Krzysztof 1f, Ostrowski Mateusz 1f, Jania Piotr 1f, Babiński Mateusz 2g,Wiącek Łukasz 2j, Kawka Paweł 4d, Pacholczak Szymon 2j.

REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

Puszka Alicja 4c, Bartłomiejak Aleksandra 4e, Noga Aleksandra 4f, Stybel Aleksandra 2b, Gurdak Aleksandra 2k, Palacz Agata 1a, Pękała Anita 1a, Skotnicka Katarzyna 1g.

REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

Malinowska Jadwiga, Kiełt Monika, Moskiel Maria, Kuszaj Sandra, Sierżęga Agata, Kata Anna, Wypych Justyna, Kudła Renata.

REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

Szwakop Marcin 4k, Wiącek Łukasz 2j, Wójtowicz Szczepan 2j, Adamczak Kamil 2j, Sroczyński Maciej 1a, Kaltenberg Maciej 1a, Rychlak Jakub 1a, Baroń Łukasz 2j, Jendrycha Dawid, Szyguła Jacek 1b, Miracki Maciej 2k, Wiąckowski Mateusz 1f.

REPREZENTACJA SZKOŁY W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT

Noga Aleksandra, Kapała Monika, Markiel Maria, Pycior Magdalena, Czerepak Aneta, Kiełt Monika, Pluta Monika, Kobylarz Angelica,
Gurdak Aleksndra, Gonzalez Sofia, Jadach Magdalena, Zięba Agata, Magda Agata, Woźniak Magdalena, Palacz Agata, Lewandowska Marta.

REPREZENTACJA SZKOŁY W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH CHŁOPCÓW

Czechura Jan, Bednarz Michał, Zuba Arkadiusz, Jendrycha Dawid, Bogacz Mateusz, Ściepień Piotr, Misiak Dominik, Buczek Piotr, Stala Tomasz
Urbaniak Dariusz, Kochanowicz Adam, Stala Michał, Jugo Mateusz, Maksymiuk Mateusz, Jania Piotr, Rychlak Jakub, Wiąckowski Mateusz.

REPREZENTACJA SZKOŁY W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW

Dominik Ryznar 4e, Maciej Zieliński 4e, Maciej Miracki 2k, Maciej Kaltenberg 1j, Andrzej Kawka 4h, Tomasz Kawka 4f, Mikołaj Pawełczak 2b, Tomasz Nowak 4h, Marcin Szwakop 4k, Skrzypek Piotr 2g, Sebastian Janosz 4e, Maciej Sroczyński 1a.

REPREZENTACJA SZKOLNA W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT

Alicja Pliszka 4c, Monika Kapała 4f, Maria Markiel 4k, Liliana Kępa 4h, Aleksandra Noga 4f, Monika Kiełt 2j, Anna Piero 2g, Aneta Sowa 2i, Małgorzata Biedrońska 2f, Magdalena Korona 1a, Bernadeta Czyżecka 2d, Izabela Puzio 1f, Beata Konefał 1e, Jadwiga Malinowska 1b, Agata Palacz 1a, Magdalena Woźniak 1a, Anna Duma 2d, Sofia Gonzales 1i, Dorota Kieler 2j, Magdalena Wdowiak 1b,

Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj