Rekrutacja

Składy drużyn 2004 / 2005

REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

Palacz Agata 2a, Skotnicka katarzyna 2g, Gurdak Aleksandra 3k, Toporek Magdalena 2k, Szaraniec Ewa 1d, Stybel Aleksandra 3b, Wawrzkiewicz Katarzyna 1e, Pękała Anita 2a.

REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

Mateusz Maksymiuk 2j, Krzysztof Wolak 2d, Kamil Guściora 1c, Tomasz Stala 2f, Mateusz Wiąckowski 2f, Tomasz Szczytyński 1j, Jacek Szyguła 2b, Łukasz Wójtowicz 1b, Dawid Grdeń 1a, Paweł Herczakowski 1e, Paweł Zeżuła 1d, Michał Kiliański 1a, Paweł Partyka 1e, Damian Ruła 2d, Mateusz Jugo 2h, Aleksander Gielarek 1f, Piotr Buczek 2d, Dariusz Urbaniak 2g.

REPREZENTACJA SZKOŁY W PŁYWANIU

Magdalena Miracka 3k, Katarzyna Skotnicka 2g, Sofia Gonzales 2i, Sonia Gonzales 1d, Patrycja Bąska 1d, Maciej Miracki 3k, Maciej Kaltenberg 3j, Maciej Niedzielski 1j, Jacek Szuguła 2b, Kamil Guściora 1c.

REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE KOSZYKOWEJ CHLOPCÓW

Robert Cetnar 1a, Maciej Miracki 3k, Maciej Niedzielski 1j, Mikołaj Pawełczak 3b, Piotr Skrzypek 3g, Maciej Sroczyński 2k, Maciej Dąbek 2g, Piotr Wątroba 3g, Piotr Jania 2f.

REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT

Magdalena Korona 2a, Agata Palacz 2a, Aneta Sowa 3i, Sofia Gonzales 2i, Anna Pióro 3g, Monika Kiełt 3j, Dorota Kieler 2j, Izabela Puzio 2f, Małgorzata Biedrońska 3f, Jadwiga Malinowska 2h, Barbara Zych 2e, Monika Holuk 2e, Aleksandra Gurdak 3k.

REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

Kamil Guściora 1c, Krzysztof Ledziński 2f, Mateusz Ostrowski 2f, Piotr Jania 2fPiotr Skrzypek 3g, Mateusz Babiński 3g, Szymon Pacholczak 3g, Kamil Świerad 3j,Szczepan Wójtowicz 3j, Łukasz Wiącek 3j, Maciej Kaltenberg 2j.

REPREZENTACJA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM

Monika Kiełt 3j, Agata Woś 1j, Adam Pytel 3g, Paweł Sałek 3k.

REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

Aleksandra Gurdak 3k, Justyna Wypych 3b, Ewa Szaraniec 1d, Sandra Kuszaj 2b,Renata Kudła 3h, Monika Kiełt 3j, Jadwiga Malinowska 2h.

REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

Kamil Adamczak 3j, Maciej Kaltenberg 2j, Szczepan Wójtowicz 3j, Kamil Guściora 1c, Kamil Świerad 3j, Łukasz Boroń 3j, Łukasz Wiącek 3j, Dawid Jędrycha 2e, Paweł Sałek 3k, Maciej Miracki 3k, Maciej Sroczyński 2a.

REPREZENTACJA SZKOŁY W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT

Szaraniec Ewa 1d, Walska Agnieszka 1f, Gonzalez Sofia 2i, Czerepak Irena 2i, Jadach Magdalena 3e, Pluta Monika 3j

REPREZENTACJA SZKOŁY W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH CHŁOPCÓW

Wolan Marcin 1g, Zuba Arkadiusz 2a, Kochanowicz Adam 2f, Urbaniak Dariusz 2g, Wdowiak Mateusz 3f, Adamczak Kamil 3j.

Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj