Rekrutacja

Składy drużyn 2005 / 2006

REPREZENTACJA SZKOŁY W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ

Maksymiuk Mateusz 3j, Wolak Krzysztof 3d, Buczek Piotr 3d, Guściora Kamil 2c, Zeżuła Paweł 2d, Szczytyński Tomasz 2j, Tatar Dawid 2g, Turbak Mateusz 2f, Leszczyński Radosław 1a, Mykiel Mateusz 1b, Karbowniczek Maciej 1j.

REPREZENTACJA SZKOŁY W PŁYWANIU DZIEWCZĄT

Katarzyna Skotnicka 3g, Dominika Biłas 2c, Patrycja Bąska 2d, Sonia Gonzales 2d, Kurzyp Barbara 2f, Urszula Rams 1c.

REPREZENTACJA SZKOŁY W PŁYWANIU CHŁOPCÓW

Jacek Szyguła 3b, Maciej Dąbek 3g, Michał Stefaniak 2i, Maciej Niedzielski 2f, Dawid Urbaniak 1b, Mateusz Czapliński 1d. Dawid Skrzypek 1f.

REPREZENTACJA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM

Wilkutowski Paweł 3i, Staszczyk Damian 2j, Woś Agata 2j, Brzezowska Magdalena 1h.

REPREZENTACJA SZKOŁY W SZACHACH

Lesiczka Agnieszka 2h, Czarnecki Wojciech 1g, Pałka Jakub 1g, Szaro Adrian 1g.

REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

Palacz Agata 3a, Pękała Anita 3a, Skotnicka Katarzyna 3g, Toporek Magdalena 3k, Wawrzkiewicz Katarzyna 2a, Szaraniec Ewa 2d, Pawełczak Maria 2d, Kuszyp Barbara 2f, Goclan Aleksandra 1d.

REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

Paweł Karpiński 3b, Michał Majewski 3b, Krzystof Ledziński 3f, Mateusz Ostrowski 3f, Mateusz Wiąckowski 3f, Łukasz Czech 2b, Kamil Guściora 2c, Mateusz Obara 2g, Dawid Tatar 2g, Marcin Piechota 1c.

REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

Sandra Kuszaj 3b, Krzewska Karolina 3h, Jadwiga Malinowska 3h, Paula Ordon 3h, Ewa Szaraniec 2d, Dorota Słomka 2f, Agnieszka Walska 2f, Agata Hałka 1a, Magdalena Hałka 1a.

REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

Maciej Sroczyński 3a, Jacek Szyguła 3b, Michał Wróbel 3b, Dawid Jendrycha 3e, Maciej Kaltenberg 3j, Kamil Baran 2d, Kamil Guściora 2d, Mateusz Obara 2g, Mateusz Brożyna 2j, Maciej Niedzielski 2j, Tomasz Szczytyński 2j, Marcin Plechota 1c, Arkadiusz Czernik 1c, Mateusz Czapliński 1d, Michał Jabłoński 1d.

REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT

Magda Korona 3a, Agata Palacz 3a, Izabela Puzio 3f, Dorota Kieler 3j, Jagoda Malinowska 3h, Dominika Sapielak 1h, Marta Wąchała 1h, Paulina Sowa 1h, Katarzyna Dziergowska 1i, Agnieszka Kosmala 1i, Katarzyna Kosmala 1i, Monika Łagowska 1e, Aleksandra Turek 1e.

REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW

Maciej Sroczyński 3a, Maciej Dąbek 3g, Łukasz Wójcik 3j, Robert Cetnar 2a, Piotr Jania 2f, Jakub Snopkiewicz 2h, Damian Kułaga 2i, Maciej Niedzielski 2j, Radosław Leszczyński 1a, Nikodem Nowak 1e, Kamil Rzeźnik 1j, Maciej Karbowniczak 1j, Wojciech Rydzik 1j, Patryk Mysiak 1h.

REPREZENTACJA SZKOŁY W LEKKOATLETYCE DZIEWCZĄT

Konefał Beata 3e, Malinowska Jadwiga 3h, Walska Agnieszka 2f, Durtka Iwona 2f, Pawełczak Maria 2d, Szaraniec Ewa 2d, Duma Justyna 2i, Lis Aleksandra 1b, Wach Katarzyna 1c, Mach Monika 1e, Noga Małgorzata 1e, Madej Jadwiga 1g, Załęska Kamila 1h.

REPREZENTACJA SZKOŁY W LEKKOATLETYCE CHŁOPCÓW

Partyka Piotr 3a, Zuba Arkadiusz 3a, Wiąckowski Mateusz 3f, Kochanowicz Adam 3f, Stala Tomasz 3f, Urbaniak Dariusz 3g, Herczakowski Paweł 2e, Zeżuła Paweł 2d, Wolan Marcin 2g, Leszczyński Radosław 1a, Nykiel Mateusz 1b, Sierpniak Grzegorz 1b, Niedzielski Marcin 1b, Kowalski Maciej 1c.

REPREZENTACJA SZKOŁY W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Ostrowski Mateusz 3f, Babiarz Paweł 2b, Walska Agnieszka 2f, Jęczmyk Jan 1a, Niedzielski Marcin 1b, Kopeć Paweł 1c, Kosiorowski Tomasz 1c, Kowalski Maciej 1c, Czapliński Mateusz 1d.

Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj