Rekrutacja

Składy drużyn 2007 / 2008

REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

Jęczmyk Jan 3a, Piechota Marcin 3c, Chuchnowski Jakub 2b, Chmiel Sebastian 2c, Kuszaj Maciej 2e, Bordun Wojciech 2g, Frańczak Mateusz 2g, Kuś Piotr 2g, Woźniak Kacper 2g, Woźniak Michał 2g, Wieczorkiewicz Jakub 2i, Jarosiński Karol 1g.

REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

Urbaniak Aleksandra 3c, Majewska Małgorzata 3e, Sedlak Marcelina 2c, Wicherska Dominika 2c, Stefaniak Aleksandra 1d, Niemczyk Justyna 1d, Adamczyk Marta 1e, Ryznar Anna 1h, Broda Monika 1h.

REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

Hałka Agata 3a, Hałka Magdalena 3a, Urbańska Aleksandra 3a, Wójcik Marzena 3a, Śmiechowska Katarzyna 2a, Bordun Magdalena 2c, Wilk Katarzyna 2f, Sekuła Marta 2f, Zierold Joanna 2f, Iberle Karolina 2f, Gawrońska Joanna 1a.

REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

Jęczmyk Jan 3a, Koczyjan Jakub 3a, Niedzielski Marian 3a, Piechota Marcin 3c, Czernik Arkadiusz 3c, Jabłoński Michał 3d, Czapliński Mateusz 3d, Szczerbiński Tomasz 3d, Chuchnowski Jakub 2b, Bieniarz Adrian 2b, Kuszaj Maciej 2e, Kuś Piotr 2g, Zieliński Tomasz 2h, Wieczorkiewicz Jakub 2i.

REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW

Kamil Rzeźnik 3j, Wojciech Rydzik 3j, Jacek Armatys 2b, Michał Woźniak 2g, Kacper Woźniak 2g, Wojciech Bordun 2g, Jakub Wieczorkiewicz 2i, Tomasz Buczkowski 2i, Dawid Krakowiak 2j, Mateusz Ordyk 1a, Damian Gembczyński 1e.

REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT

Monika Łagowska 3e, Małgorzta Majewska 3e, Katarzyna Kosmala 3i, Agnieszka Kosmala 3i, Katarzyna Dziergowska 3i, Dominika Sapielak 3h, Marta Wąchała 3h, Ewelina Rytwińska 3h, Joanna Sroczyńska 3h, Magdalena Bordun 2g.

REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

Leszczyński Radosław 3a, Jęczmyk Jan 3a, Nykiel Mateusz 3b, Bal Jakub 3b, Trzeciak Łukasz 3g, Szydlak Dawid 2a, Czech Andrzej 2a, Kopyto Marcin 2a, Różycki Damian 2f, Frańczak Mateusz 2g, Malicki Tomasz 2g, Kopeć Przemysław 2g, Zieliński Tomasz 2h, Urbaniak Jacek 2j, Grdeń Kamil 2j, Górka Krzysztof 1b, Oladele Leslie 1c, Golonka Adrian 1c, Kunys Wojciech 1c, Jarosz Adrian 1e, Lis Krzysztof 1g.

REPREZENTACJA SZKOŁY W SZACHACH

Czarnecki Wojciech 3g, Lesiczka Janusz 2g, Chuchnowski Maciej 1b, Sabat Dawid 1b, Czarnecka Monika 1f.

REPREZENTACJA SZKOŁY W BADMINTONIE

Hałka Maria 1g, Skowrońska Agnieszka 1g.

REPREZENTACJA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM

Brzezowska Magdalena 3h, Makowiecka Marta 1i, Kopeć Przemysław 2g, Mazur Michał 1c, Jarosz Adrian 1e.

REPREZENTACJA SZKOŁY W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Czernik Arkadiusz 3c, Kowalski Maciej 3e, Kosiorowski Tomasz 3e, Bukała Tomasz 3h, Kopyto Marcin 2a, Nowak Maciej 2b, Kopeć Przemysław 2g, Frańczak Mateusz 2g, Ordyk Bartłomiej 1b, Oladele Leslie 1c, Kunys Wojciech 1c, Jarosz Adrian 1e, Nogaj Paweł 1e, Szwed Paweł 1g, Lis Krzystof 1g, Błasiak Dominik 1g, Jabłoński Kamil 1h.

REPREZENTACJA SZKOŁY W PŁYWANIU

Rams Urszula 3c, Pieprzyk Patrycja 3i, Bordun Magdalena 2g, Urbaniak Patrycja 1b, Stefaniak Aleksandra 1d, Urbański Dawid 3d, Czapliński Mateusz 3d, Magda Wojciech 3f, Tomasz Bukała 3h, Frańczak Mateusz 2g, Jabłoński Kamil 1b, Górka Krzysztof 1b.

Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj