Rekrutacja

Składy drużyn 2009 / 2010

REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

Leslie Oladele 3c, Krzysztof Lis 3g, Krzysztof Zięba 3g, Adam Kobylarz 2a, Michał Lis 2a, Krzysztof Mazur 2a, Piotr Drzewiński 2a, Dawid Witko 2e, Jonasz Urbański 2h, Paweł Siudak 2h, Daniel Biernacki 1a, Szymon Durda 1a, Maciej Pruś 1b, Paweł Kopyto 1b, Michał Jońca 1c, Wojciech Wolan 1g.

REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW

Mateusz Ordyk 3a, Piotr Szczepański 3a, Piotr Skrzypczak 3a, Damian Gembczyński 3e, Artur Tuderek 2b, Kamil Kuroczko 2b, Daniel Gembczyński 2c, Michał Bogobowicz 2c, Jakub Skrzypek 2e, Łukasz Hamera 2f, Andrzej Wawrzkiewicz 2i, Łukasz Olszak 2i, Filip Czechura 2i, Michał Tałaj 1e, Maciej Gąsior 1h.

REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT

Justyna Zelik 3a, Anna Ryznar 3h, Monika Broda 3h, Ewa Tabor 2a, Angelika Kuraś 2b, Katarzyna Szaraniec 2c, Aleksandra Kalasińska 2h, Karlina Jurczak 2h, Justyna Biśtyga 2i, Diana Grzesik 1e, Katarzyna Grdeń 1e, Aleksandra Zalińska 1d, Magdalena Rydzik 1d, Aleksandra Smykla 1f.

REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

Mateusz Ordyk 3a, Michał Dziubek 3e, Karol Jarosiński 3g, Grzegorz Bargieł 2a, Piotr Grębowiec 2a, Adrian Pędzisz 2a, Jacek Magda 2e, Wojciech Chodkowski 1b, Paweł Kopyto 1b.

REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

Aleksandra Stefaniak 3d, Monika Broda 3h, Anna Ryznar 3h, Ewa Tabor 2a, Agnieszka Pęczkowska 2b, Katarzyna Calik 2c, Calik Barbara 2c, Ciak Katarzyna 1b, Byrka Alicja 1d, Agnieszka Zierold 1d.

REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

Mateusz Brania 3g, Artur Tuderek 2b, Kamil Kuroczko 2b, Jacek Magda 2e, Artur Tuderek 2h, Artur Mazurkiewicz 2i, Andrzej Wawrzkiewicz 2i, Maciej Maj 2i, Łukasz Olszak 2i, Artur Nowakiewicz 2i, Filip Czechura 2i, Michał Tałaj 1e, Maciej Gąsior 1h, Sylwester Guściora 1i.

REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

Joanna Gawrońska 3a, Justyna Zelik 3a, Klaudia Filipczak 3b, Aleksandra Stefaniak 3d, Adrianna Furdyna 3f, Justyna Niemczyk 3f, Monika Broda 3h, Ewa Tabor 2a, Katarzyna Szaraniec 2c, Justyna Biśtyga 2i, Katarzyna Grdeń 1e, Magdalena Rydzik 1d, Aleksandra Smykla 1f.

REPREZENTACJA SZKOŁY W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Urbaniak Patrycja 3b, Szczur Anna 3d, Stefaniak Aleksandra 3d, Smykla Barbara 3d, Gomułka Justyna 3g, Woźniak Agnieszka 2a, Mazur Magdalena 2a, Dziubak Magdalena 2a, Tabor Ewa 2a, Szaraniec Katarzyna 2c, Cywińska Angelika 1b, Banaś Marta 1c. Górka Krzysztof 3b, Oladele Leslie 3c, Lis Krzysztof 3g, Urbaniak Adam 2b, Mazur Paweł 2e, Urbański Jonasz 2h, Pruś Maciej 2h, Siudak Paweł 2h, Biernacki Daniel 1a, Gawroński Adrian 1a, Korczak Michał 1a, Lis Arkadiusz 1b, Smykla Paweł 1c, Durda Szymon 1e, Pochroń Mateusz 1g, Kuliga Konrad 1g.

REPREZENTACJA SZKOŁY W PŁYWANIU

Patrycja Urbaniak 3b, Aleksandra Stefaniak 3d, Anna Ryznar 3h, Katarzyna Calik 2c, Sylwia Dusak 2f. Kamil Jabłoński 3b, Krzysztof Górka 3b, Adam Ostrowski 2b, Jakub Buczek 1a, Jakub Stawowy 1b.

REPREZENTACJA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM

Kinga Adamkiewicz 3f, Marta Makowiecka 3i, Magdalena Mazur 2a, Adam Ostrowski 2b, Kamil Makarowski 1a, Piotr Wiśniewski 1a.

REPREZENTACJA SZKOŁY W BADMINTONIE

Maria Hałka 3g, Agnieszka Skowrońska 3g.

REPREZENTACJA SZKOŁY W SZACHACH

Maciej Chuchnowski 3b, Dawid Sabat 3b, Monika Czarnecka 3f, Piotr Lesiczka 2e, Izabela Barańska 1a, Arkadiusz Lis 1b.

REPREZENTACJA SZKOŁY W AEROBIKU DZIEWCZĄT

Anna Tomczyk 1a, Izabela Barańska 1a, Zofia Łukasiewicz 1d, Marta Kalisz 1e, Agata Marciniak 1h, Martyna Salomon 1h.

Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj