Rekrutacja

Składy drużyn 2010 / 2011

REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

Witko Dawid 3e, Durda Szymon 2a, Biernacki Daniel 2a, Pruś Maciej 2b, Kopyto Paweł 2b, Wolan Wojciech 2g, Chciuk Radosław 1c, Sobański Dawid 1c, Dzikowski Piotr 1c, Ozimek Sebastian 1h.

REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW

Kuroczko Kamil 3b, Tuderek Artur 3b, Bogobowicz Michał 3c, Gembczyński Daniel 3c, Szczepański Jakub 3e, Hamera Łukasz 3f, Wawrzkiewicz Andrzej 3i, Olszak Łukasz 3i, Pyszniak Piotr 3i, Tałaj Michał 2e, Gąsior Maciej 2h, Ptaszkiewicz Karol 1c.

REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT

Tabor Ewa 3a, Szaraniec Katarzyna 3c, Kuraś Angelika 3h, Jurczak Karolina 3h, Rydzik Magdalena 2d, Smykla Aleksandra 2f, Grdeń Katarzyna 2h, Grzesik Diana 2h, Siwiec Małgorzata 1a, Szczałuba Paula 1a, Wąchała Małgorzata 1a, Bernaś Sylwia 1d, Rytwińska Karolina 1d, Zygmunt Klaudia 1e, Smykla Maria 1e.

REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

Pędzisz Adrian 3a, Bargieł Grzegorz 3a, Grzesik Wojciech 3b, Wdowiak Paweł 3b, Ostrowski Adam 3b, Nowak Norbert 3e, Magda Jacek 3e, Chodkowski Wojciech 2b, Lis Arkadiusz 2b, Gorczyca Karol 2b, Kopyto Paweł 2b, Pruś Maciej 2b, Nowak Wojciech 1c.

REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

Tabor Ewa 3a, Pęczkowska Agnieszka 3b, Calik Barbara 3c, Calik Katarzyna 3c, Ciak Katarzyna 2b, Byrka Alicja 2d, Zierold Agnieszka 2d, Rytwińska Karolina 1d, Sabat Martyna 1e.

REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

Kuroczko Kamil 3b, Tuderek Artur 3b, Magda Jacek 3e, Hamera Łukasz 3f, Guściora Sylwester 3i, Wawrzkiewicz Andrzej 3i, Olszak Łukasz 3i, Kopyto Paweł 2b, Wojciech Chodkowski 2b, Pruś Maciej 2b, Smykla Paweł 2c, Tałaj Michał 2e, Gąsior Maciej 2h, Ptaszkiewicz Karol 1c.

REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

Tabor Ewa 3a, Szaraniec Katarzyna 3c, Ciak Katarzyna 2b, Rydzik Magdalena 2d, Smykla Aleksandra 2f, Grdeń Katarzyna 2h, Garboś Kinga 1c, Nowak Katarzyna 1d, Zygmunt Klaudia 1e, Świętojańska Kornelia 1f, Siwiec Małgorzata 1f, Zięba Anna 1g, Mikulec Maja 1g, Grębowiec Alicja 1h, Krzemińska Milena 1h.

REPREZENTACJA SZKOŁY W PŁYWANIU

Ostrowski Adam 3b, Kwapisz Kacper 2a, Buczek Jakub 2a, Stawowy Jakub 2b, Drzyzga Kamil 1b, Kania Dominik 1c, Gałka Aleksander 1h.

REPREZENTACJA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM

Adamaszek Beata 3a, Magdalena Mazur 3a, Ślifirczyk Katarzyna 2h, Wilczyńska Monika 1i, Ostrowski Adam 3b, Wilk Adam 1c, Nowak Wojciech 1c.

REPREZENTACJA SZKOŁY W SZACHACH

Barańska Izabela 2a, Drzewińska Dorota 1b, Lesiczka Piotr 3e, Lis Arkadiusz 2b.

REPREZENTACJA SZKOŁY W BADMINTONIE

Szaraniec Katarzyna 3c, Rydzik Magdalena 2d.

REPREZENTACJA SZKOŁY W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Woźniak Agnieszka 3a, Dziubak Magdalena 3a, Stemplewska Patrycja 3a, Jachuła Dominika 3a, Szaraniec Katarzyna 3c, Białas justyna 3c, Pikus Marlena 3g, Banaś Marta 2c, Byrka Alicja 2d, Piechota Kamila 2d, Drzewińska Dorota 1b, Ostrowska Anna 1b, Urbaniak Małgorzata 1e, Nowak Katarzyna 1d, Siwiec Małgorzata 1f, Świętojańska Kornelia 1f, Maciąg Angelika 1g.

Urbaniak Adam 3b, Mazur Paweł 3e, Witko Dawid 3e, Smykla Paweł 2c, Biernacki Daniel 2a, Durda Szymon 2a, Gawroński Adrian 2a, Sobczyk Bartosz 2c, Smykla Paweł 2c, Błasiak Michał 2g, Pochroń Mateusz 2g, Kuliga Konrad 2g, Pluta Maciej 1a, Sadecki Piotr 1b, Bryła Marcin 1c, Chciuk Radosław 1c, Ptaszkiewicz Karol 1c, Kondrat Paweł 1d, Pieróg Maciej 1e, Szlichta Michał 1f.

Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj