Składy drużyn 2011 / 2012

REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

Daniel Biernacki 3a, Maciej Pruś 3b, Paweł Kopyto 3b, Wojciech Wolan 3g, Maciej Pluta 2a, Maciej Bednarek 2a, Radosław Chciuk 2c, Arkadiusz Duda 2h, Sebestian Ozimek 2h, Robert Biało 2h, Rafał Marek 2h, Jakub Żak 1a, Arkadiusz Sagan 1b, Krystian Świętojański 1b, Kacper Bajorski 1c, Jakub Mażysz 1g.

REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW

Maciej Pruś 3b, Michał Tałaj 3e, Michał Błasiak 3g, Maciej Gąsior 3h, Krzysztof Ordyk 2b, Michał Rodzeń 2b, Karol Ptaszkiewicz 2e, Paweł Wójcik 2f, Rafał Walski 1c, Piotr Rzeźnik 1f, Marcin Surowaniec 1f, Hubert Bednarski 1g, Łukasz Wójcik 1g.

REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT

Katarzyna Ciak 3b, Magdalena Rydzik 3d, Aleksandra Smykla 3f, Diana Grzesik 3h, Katarzyna Grdeń 3h, Klaudia Zygmunt 2a, Małgorzata Wąchała 2a, Paula Szczałba 2a, Kinga Garboś 2c, Karolina Rytwińska 2d, Małgorzata Siwiec 2f, Karolina Gołębiowska 1d, Dorota Koper 1d, Gabriela Turek 1d.

REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

Rutyna Rafał 2a, Ciejka Adrian 2b, Kuchciak Filip 2d, Boczkowski Jakub 1a, Żak Jakub 1a, Kowalski Paweł 1a, Rzepka Karol 1b, Bajorski Kacper 1c, Łukasiewicz Marcin 1c, Kwiatkowski Norbert 1h.

REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

Ciak Katarzyna 3b, Zierold Agnieszka 3d, Motyka Katarzyna 2c, Rytwińska Karolina 2d, Urbaniak Małgorzata 2e, Sabat Martyna 2h, Rataj Magdalena 1b, Ordon Magdalena 1b, Bochniak Patrycja 1c, Bila Martyna 1c, Kozieł Aleksandra 1f.

REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

Chodkowski Wojciech 3b, Gorczyca Karol 3b, Kopyto Paweł 3b, Pruś Maciej 3b, Lis Arkadiusz 3b, Tałaj Michał 3e, Gąsior Maciej 3h, Kowalewski Damian 3i, Ptaszkiewicz Karol 2c, Bajorski Kacper 1c.

REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

Ciak Katarzyna 3b, Zych Justyna 3e, Sabat Natalia 3e, Grdeń Katarzyna 3h, Garboś Kinga 2c, Nowak Katarzyna 2d, Rytwińska Karolina 2d, Krzemińska Milena 2h, Grębowiec Alicja 2h, Reczek Kinga 1a, Rożek Katarzyna 1c, Bila Martyna 1c, Bochnak Patrycja 1c, Koper Dorota 1d, Dobrowolska Karolina 1f.

REPREZENTACJA SZKOŁY W PŁYWANIU

Kwapisz Kacper 3a, Buczek Jakub 3a, Gałka Aleksander 2b, Juruś Radosław 1b, Serafin Hubert 1c, Koczułap Maciej 1g.

REPREZENTACJA SZKOŁY W BADMINTONIE

Rydzik Magdalena 3d, Malik Gabriela 1e, Gołębiewska Karolina 1d, Bunio Sylwester 3e, Kurzyński Wojciech 1c, Rzeźnik Piotr 1c.

REPREZENTACJA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM

Ślifirczyk Katarzyna 3h, Banaś Agnieszka 1a, Samojeden Katarzyna 1a, Wolak Wojciech 2c, Wilk Adam 2c.

REPREZENTACJA SZKOŁY W SZACHACH

Barańska Izabela 3a, Lis Arkadiusz 3b, Drzyzga Kamil 2b, Drzewińska Dorota 2b.

REPREZENTACJA SZKOŁY W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Biegi indywidualne

Banaś Kamila 1d, Mikulec Maja 2g, Nowak Katarzyna 2d, Zięba Anna 2g, Chmielowska Patrycja 1a.

Sadecki Piotr 2b, Gawroński Adrian 3a, Dzikowski Piotr 2c, Smykla Paweł 3c, Durda Przemysław 1g, Maj Kamil 1g, Ozga Łukasz 2c.

Sztafety

Gawroński Adrian 3a, Kwapisz Kacper 3a, Durda Szymon 3a, Buczek Jakub 3a, Jawor Michał 3a, Smykla Paweł 3c, Gnat Damian 3f, Pochroń Mateusz 3g, Kuliga Konrad 3g, Sadecki Piotr 2b, Kisiel Tomasz 2b, Chciuk Radosław 2c, Dzikowski Piotr 2c, Ptaszkiewicz Karol 2c, Łukasik Witold 2c, Stawowy Łukasz 2c, Szlichta Michał 2f, Duda Arkadiusz 2h, Swiętojański Krystian 1b, Sagan Arkadiusz 1b, Bajorski Kacper 1c, Mażysz Jakub 1g.

Nowak Katarzyna 2d, Kopeć Joanna 2d, Urbaniak Małgorzata 2e, Złotek Marlena 2e, Siwiec Małgorzata 2f, Maciąg Angelika 2g, Mikulec Maja 2g, Zięba Anna 2g, Chmielowiec Patrycja 1a, Rożek Katarzyna 1c, Szlęg Klaudia 1c, Banaś Kamila 1d, Bojanowska Paulina 1e, Garboś Karolina 1g.

Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj
Rekrutacja