Rekrutacja

Składy drużyn 2012 / 2013

REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

Radosław Chciuk 3c, Piotr Dzikowski 3c, Filip Kuchciak 3d, Jakub Żak 2a, Arkadiusz Sagan 2b, Krystian Świętojański 2b, Aleksander Wasilik 2b, Kacper Bajorski 2c, Jakub Mażysz 2g, Wojciech Bogdański 2h, Grzegorz Kopeć 2h, Igor Samołyk 1c, Grzegorz Tutka 1c, Jakub Pruś 1c, Bartosz Róg 1g.

REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW

Michał Rodzeń 3b, Krzysztof Ordyk 3b, Karol Ptaszkiewicz 3c, Paweł Wójcik 3f, Rafał Walski 2b, Piotr Pandura 2f, Piotr Rzeźnik 2f, Hubert Bednarski 2g, Łukasz Wójcik 2g, Paweł Szczepański 1a, Łukasz Dzierzkowski 1a, Szymon Rozmus 1a, Paweł Polek 1a, Patryk Wdowiak 1b, Bartosz Polecki 1b, Igor Samołyk 1c, Bartosz Truniarz 1e.

REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT

Klaudia Zygmunt 3a, Małgorzata Wąchała 3a, Karolina Rytwińska 3d, Patrycja Bochniak 2c, Karolina Gołębiowska 2d, Gabriela Turek 2d, Dorota Koper 2d, Aleksandra Kozieł 2f, Eliza Wójcik 1a, Aleksandra Pęczak 1a, Karolina Złotek 1b, Nikola Wdowiak 1b, Martyna Śliwińska 1c, Dominika Sobótka 1c, Sylwia Ślęzak 1d, Martyna Polit 1d, Klaudia Żarów 1e, Julia Wnęk 1e.

REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

Rafał Rutyna 3a, Wojciech Nowak 3c, Filip Kuchciak 3d, Paweł Kowalski 2a, Kacper Bajorski 2c, Marcin Łukasiewicz 2c, Norbert Kwiatkowski 2h, Kamil Chmielowiec 2h.

REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

Katarzyna Motyka 3c, Małgorzata Urbaniak 3e, Joanna Zasadni 2a, Magdalena Ordon 2b, Magdalena Rataj 2b, Dominika Zygmunt 2c, Patrycja Bochnak 2c, Anna Stelmach 2d, Aleksandra Kozieł 2f, Martyna Śliwińska 1c.

REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

Arkadiusz Duda 3g, Jakub Boczkowski 2a, Arkadiusz Sagan 2b, Krystian Świętojański 2b, Kacper Bajorski 2c, Grzegorz Kopeć 2h, Norbert Kwiatkowski 2h, Szymon Kozubal 1a, Michał Łuciów 1a, Adam Mazur 1a, Jan Zych 1a, Paweł Szczepański 1a, Łukasz Baniak 1a, Patryk Wdowiak 1b, Przemysław Tomczyk 1e, Mateusz Lewicki 1e.

REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

Kinga Garboś 3c, Karolina Rytwińska 3d, Alicja Grębowiec 3h, Milena Krzemińska 3h, Kinga Reczek 2a, Martyna Bila 2c, Katarzyna Rożek 2c, Patrycja Bochniak 2c, Dorota Koper 2d, Anna Siekierska 2d, Justyna Jadach 2d, Łucja Kołodziej 2e, Aleksandra Kozieł 2f, Karolina Dobrowolska 2f, Eliza Wójcik 1a.

REPREZENTACJA SZKOŁY W PŁYWANIU

Maciej Bednarek 3a, Aleksander Gałka 3b, Radosław Juruś 2b, Hubert Safin 2c, Maciej Koczułap 2g, Grzegorz Walczyk 1c.

REPREZENTACJA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM

chłopcy

Wojciech Nowak 3c, Adam Wilk 3c, Adrian Pałacki 1g.

dziewczęta

Agnieszka Wargacka 3f, Katarzyna Samojeden 2a, Oliwia Staszewska 1g.

REPREZENTACJA SZKOŁY W BADMINTONIE

Wojciech Kurzyński 2c, Piotr Rzeźnik 2f, Wojciech Skoczek 2b.

REPREZENTACJA SZKOŁY W SZACHACH

Dorota Drzewińska 3b, Michał Szul 3b, Kamil Drzyzga 3b, Łukasz Baniak 1a.

REPREZENTACJA SZKOŁY W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Biegi indywidualne

Piotr Sadecki 3b, Łukasz Dzierzkowski 1a, Paweł Zych 1a, Szymon Kozubal 1a, Krzysztof Ryba 1c, Jakub Pruś 1c, Mateusz Lewicki 1e.

Biegi sztafetowe

Piotr Sadecki 3b, Łukasz Dzierzkowski 1a, Paweł Zych 1a, Paweł Szczepański 1a, Szymon Kozubal 1a, Michał Łuciów 1a, Sławomir Pacholski 1b, Krzysztof Ryba 1c, Igor Samołyk 1c, Jakub Pruś 1c, Mateusz Lewicki 1e.

Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj