Rekrutacja

Składy drużyn 2013 / 2014

REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

Michał Łuciów 2a, Igor Samołyk 2c, Rafał Wolan 2c, Sebastian Mandzelewski 2d, Bartosz Róg 2g, Krzysztof Koselak 1c, Maciej Michalewski 1c, Karol Głowacki 1c, Łukasz Bukała 1c, Jakub Głaz 1g, Marcin Szewc 1g.

REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW

Rafał Walski 3b, Piotr Pandura 3f, Piotr Rzeźnik 3f, Hubert Bednarski 3g, Karol Wacławczyk 3g, Artur Ciołek 2a, Łukasz Dzierzkowski 2a, Bartosz Polecki 2b, Patryk Wdowiak 2b, Artur Ciołek 2b, Wojciech Złotek 1a, Tomasz Gonciarz 1a, Piotr Wolski 1c.

REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT

Patrycja Bochniak 3c, Karolina Gołębiowska 3d, Aleksandra Pęczak 2a, Eliza Wójcik 2a, Dominika Sobótka 2b, Karolina Złotek 2b, Sylwia Ślęzak 2d, Martyna Polit 2d, Nikola Wdowiak 2e, Julia Wnęk 2f, Anna Gąsior 2f, Żaneta Paluszewska 1c, Katarzyna Lipiec 1d.

REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

Paweł Zych 2a, Jan Zych 2a, Paweł Polek 2a, Igor Samołyk 2c, Konrad Burdzel 2d, Damian Łagowski 2h, Michał Korzępa 2, Damian Łagowski 2h, Tomasz Kopeć 1d, Karol Kowalski 1d, Kamil Fekih 1h.

REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

Joanna Zasadni 3a, Magdalena Ordon 3b, Patrycja Bochniak 3c, Martyna Bila 3c, Gabriela Ciba 3c, Aleksandra Kozieł 3f, Martyna Śliwińska 2c, Dominika Zygmunt 2c, Katarzyna Godek 1a, Katarzyna Lasek 1a.

REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

Jakub Boczkowski 3a, Krystian Świętojański 3b, Marek Gaj 3b, Kacper Bajorski 3c, Arkadiusz Sagan 3b, Michał Łuciów 2a, Szymon Kozubal 2a, Paweł Szczepański 2a, Przemysław Tomczyk 2b, Patryk Wdowiak 2b, Krzysztof Ryba 2c, Jakub Pruś 2c, Krzysztof Koselak 1c, Maciej Michalewski 1c, Dawid Komorowski 1c.

REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

Kinga Reczek 3a, Martyna Bila 3c, Katarzyna Rożek 3c, Patrycja Bochniak 3c, Dorota Koper 3d, Łucja Kołodziej 3e, Aleksandra Kozieł 3f, Karolina Dobrowolska 3f, Nikola Wdowiak 2b, Karolina Złotek 2b, Dominika Zygmunt 2c, Martyna Śliwińska 2c, Klaudia Kominek 2g, Aleksandra Motyka 1a, Estera Sagan 1a.

REPREZENTACJA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM

Grzegorz Tutka 2c, Karol Skiba 2d, Adrian Pałacki 2g, Daniel Szczepanik 1d.
Patrycja Zimnicka 2c, Sylwia Zimnicka 2c, Agata Grudzień 1f.

REPREZENTACJA SZKOŁY W PŁYWANIU

Radosław Juruś 3b, Hubert Safin 3c, Maciej Koczułap 3g, Filip Wiatrowski 2b, Grzegorz Walczyk 2c, Krzysztof Wiechetek 1d, Konrad Kadrow 1g.

REPREZENTACJA SZKOŁY W SZACHACH

Łukasz Baniak 2a, Urszula Michalska 2e, Przemysław Naja 1b, Konrad Kadrow 1g, Karolina Tęcza 1g.

REPREZENTACJA SZKOŁY W BADMINTONIE

Wojciech Kurzyński 3c, Piotr Rzeźnik 3f, Karol Głowacki 1c.

REPREZENTACJA SZKOŁY W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Biegi sztafetowe

Kamil Maj 3g, Wojciech Bogdański 3h, Łukasz Dzierzkowski 2a, Mateusz Lewicki 2e, Dawid Rusin 2e, Konrad Kadrow 1g.

REPREZENTACJA SZKOŁY W LEKKOATLETYCE

Dziewczęta:

Aleksandra Pęczak 2a, Aleksandra Adamczyk 2a, Aleksandra Furtak 2c, Aleksandra Kochowska 2c, Patrycja Zimnicka 2c, Aleksandra Gawrońska 2c, Dominika Zygmunt 2c, Klaudia Żarów 2e, Agata Grudzień 1f, Magdalena Wójcik 1f, Martyna Kijowska 1f.

Chłopcy:

Szymon Kozubal 2a, Grzegorz Walczyk 2c, Jakub Pruś 2c, Dawid Rusin 2e, Mateusz Lewicki 2e, Jakub Śledź 2e, Krzysztof Koselak 1c, Maciej Michalewski 1c, Karol Głowacki 1c, Konrad Kadrow 1g, Kornel Baran 1h.

Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj