Rekrutacja

Składy Drużyn 2014 / 2015

REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW

Patryk Wdowiak 3b, Bartosz Polecki 3b, Tomasz Gonciarz 2a, Tomasz Gronek 2a, Wojciech Złotek 2a, Wiktor Wrona 2a, Przemysław Markiewicz 2a, Piotr Wolski 2c, Kouvaris Aleksandros 2f, Krzysztof Koselak 2g, Wojciech Dzierzkowski 1a, Kacper Małecki 1a, Mikołaj Krzemyk 1a, Konrad Gołąbek 1a, Hubert Wdowiak 1a, Tomasz Fortuna 1b, Oskar Presman 1b, Kacper Rogala 1b, Mateusz Bąska 1d.

REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT

Eliza Wójcik 3a, Aleksandra Pęczak 3a, Nicola Wdowiak 3b, Martyna Polit 3d, Sylwia Ślezak 3d, Julia Wnęk 3f, Żaneta Paluszewska 2c, Katarzyna Lipiec 2d, Martyna Słoma 2d, Aleksandra Godek 1a, Magdalena Lichota 1a, Wiktoria Jeżowska 1b, Wiktoria Beduch 1c, Klaudia Bodzioch 1e, Anna Kroker 1e, Wiktoria Lachor 1e.

REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

Jan Zych 3a, Paweł Zych 3a, Paweł Polek 3a, Igor Samołyk 3c, Konrad Burdzel 3d, Michał Korzępa 3h, Damian Łagowski 3h, Kamil Fekih 2b, Karol Gębalski 2b, Tomasz Kopeć 2d, Michał Pająk 1a, Tomasz Dryka 1b.

REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

Katarzyna Lasek 2a, Katarzyna Godek 2a, Zuzanna Jungiewicz 2a, Agata Tabor 2a, Martyna Słoma 2d, Aleksandra Godek 1a, Wiktoria Jeżowska 1b, Julia Fudalewska 1f, Agnieszka Grzybowska 1f, Wiktoria Markiewicz 1f.

REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

Paweł Szczepański 3a, Michał Łuciów 3a, Przemysław Tomczyk 3b, Patryk Wdowiak 3b, Jakub Pruś 3c, Krzysztof Ryba 3c, Szymon Kozubal 3d, Karol Głowacki 2c, Piotr Wolski 2c, Damian Buczek 2g, Krzysztof Koselak 2g, Maciej Michalewski 2g, Jakub Gnat 1a, Mateusz Owoc 1c.

REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

Aleksandra Pęczak 3a, Eliza Wójcik 3a, Nikola Wdowiak 3b, Karolina Złotek 3b, Dominika Zygmunt 3c, Martyna Śliwińska 3c, Aleksandra Motyka 2a, Martyna Słoma 2d, Katarzyna Lipiec 2d, Beata Goździewska 2h, Aleksandra Godek 1a, Wiktoria Jeżowska 1b, Wiktoria Beduch 1c, Klaudia Bodzioch 1e.

REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

Norbert Kubrak 3g, Sebastian Safin 2a, Przemysław Markiewicz 2a, Szczepan Komoniewski 2a, Kacper Adamczyk 2a, Krystian Świstak 2e, Jakub Gnat 1a, Radosław Duma 1a, Mateusz Owoc 1c.

REPREZENTACJA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM

Grzegorz Tutka 3c, Adrian Pałacki 3g, Michał Furtak 1f, Patrycja Zimnicka 3c, Sylwia Zimnicka 3c, Malwina Kantorowicz 1a.

REPREZENTACJA SZKOŁY W PŁYWANIU

Aleksander Stawowy 3a, Grzegorz Walczyk 3c, Konrad Kadrow 2g, Konrad Gołąbek 1a, Michał Pająk 1a, Hubert Wdowiak 1a.

REPREZENTACJA SZKOŁY W SZACHACH

Łukasz Baniak 3a, Urszula Michalska 3e, Sebastian Safin 2a, Błażej Pałkus 2a, Przemysław Naja 2b, Konrad Kadrow 2g, Kacper Bułdyś 1e.

REPREZENTACJA SZKOŁY W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Justyna Gorczyca 3b, Zimnicka Patrycja 3c, Zimnicka Sylwia 3c, Karolina Kopeć 3g, Aleksandra Furtak 3g, Dagmara Gładysz 1b, Weronika Gałka 1b, Weronika Dereń 1b.

Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj