Rekrutacja

Składy Drużyn 2015 / 2016

MIESZANA REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE SIATKOWEJ

Katarzyna Godek 3a, Katarzyna Lasek 3a, Agnieszka Grzybowska 2f, Kornelia Glica 1g i Izabela Banaś 1g oraz Kamil Fekih 3b, Rafał Wolan 3c, Tomasz Kopeć 3d, Michał Pająk 2a, Tomasz Dryka 2b i Michał Frańczak 2c.

REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW

Tomasz Gronek 3a, Eryk Skorupski 3b, Piotr Wolski 3c, Aleksander Kouvaris 3f, Koselak Krzysztof 3g, Mikołaj Krzemyk 2a, Wojciech Dzierzkowski 2a, Tomasz Fortuna 2b, Kacper Małecki 2b, Kacper Rogala 2b, Oskar Presman 2b, Wojciech Nowak 1c.

REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT

Marika Kolosek 3c, Wiktoria Jeżowska 2b, Wiktoria Beduch 2d, Klaudia Bodzioch 2e, Anna Kroker 2e, Anna Lipiec 1a, Agnieszka Dzierzkowska 1c, Karolina Goliszek 1c, Julia Telka 1c, Weronika Janeczko 1e, Karolina Drąg 1e, Izabela Banaś 1g.

REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

Karol Gębalski 3b, Kamil Fekih 3b, Rafał Wolan 3c, Tomasz Kopeć 3d, Michał Pająk 2a, Jakub Gnat 2a, Tomasz Dryka 2b, Krystian Furman 1a, Michał Egier 1a.

REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

Katarzyna Lasek 3a, Katarzyna Godek 3a, Zuzanna Jungiewicz 3a, Agata Tabor 3a, Aleksandra Godek 2a, Agnieszka Grzybowska 2f, Anna Lipiec 1a, Barbara Wolska 1e, Anastazja Białek 1e, Kornelia Glica 1g, Izabela Banaś 1g.

REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

Piotr Wolski 3c, Rafał Wolan 3c, Wojciech Dzierzkowski 2a, Jakub Gnat 2a, Michał Pająk 2a, Hubert Wdowiak 2a, Tomasz Fortuna 2b, Kacper Małecki 2b, Mikołaj Pasek 2b, Oskar Presman 2b, Kacper Rogala 2b.

REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

Aleksandra Motyka 3a, Marika Kolosek 3c, Katarzyna Lipiec 3d, Martyna Słoma 3d, Joanna Skóra 3d, Beata Goździewska 3h, Aleksandra Godek 2a, Wiktoria Jeżowska 2b, Wiktoria Beduch 2d, Wiktoria Markowicz 2f, Agata Klisiewicz 2f, Agnieszka Dzierzkowska 1c, Anastazja Białek 1e, Karolina Drąg 1e, Weronika Janeczko 1e, Martyna Smykla 1h, Martyna Ryńska 1h.

REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW (Turniej o Puchar Rektora PWSZ)

Łukasz Bukała 3g, Krzysztof Koselak 3g, Maciej Michalewski 3g, Jakub Głaz 3g, Karol Głowacki 3c, Dawid Komorowski 3c, Piotr Dobrowolski 2b, Marek Chojnacki 1f, Piotr Kieliszek 1f.

REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW (Halowy Turniej Piłki Nożnej w ZS)

Jakub Gnat 2a, Michał Pająk 2a, Radosław Duma 2a, Michał Burzyński 2a, Jakub Ziobroń 2a, Wojciech Dzierzkowski 2a, Marcin Bierbasz 2a, Mateusz Owoc 2c, Przemysław Wit 2c, Stanisław Mazur 2c.

REPREZENTACJA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM

Krzysztof Kędzierski 1a, Robert Kunys 1b, Paweł Sadecki 1f, Malwina Kantorowicz 2a, Martyna Smykla 1h.

REPREZENTACJA SZKOŁY W PŁYWANIU

Filip Wiatrowski 3b, Hubert Wdowiak 2a, Konrad Gołąbek 2a, Michał Pająk 2a, Norbert Bubrowski 1b, Kacper Rajfur 1b, Przemysław Tymuła 1b.

REPREZENTACJA SZKOŁY W BADMINTONIE

Karol Głowacki 3c, Michał Frańczak 2c, Wiktoria Lachor 2e, Wiktoria Pluta 2e.

REPREZENTACJA SZKOŁY W SZACHACH

Przemysław Naja 3b, Konrad Kadrow 3g, Kacper Bułdyś 2e, Krzysztof Kędzierski 1a, Rafał Safin 1a, Anna Kroker 2e, Anna Lipiec 1a.

REPREZENTACJA SZKOŁY W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Justyna Smykla 2b, Paweł Gawroński 1a, Dawid Jachyra 1b, Marcel Prokopiuk 1e.

Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj