Rekrutacja

Składy Drużyn 2016 / 2017

MIESZANA REPREZENTACJA SZKOŁY W PLAŻOWEJ PIŁCE SIATKOWEJ

Wiktor Dzierżak 2a, Krystian Furman 2a, Krzysztof Okoń 2b, Wojciech Nowak 2c, Jakub Pawelec 2c, Aleksandra Furdyna 1c, Kinga Tomczyk 1e, Anna Hynowska 1h.

REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

Wojciech Dzierzkowski 3a, Mikołaj Krzemyk 3a, Michał Pająk 3a, Tomasz Fortuna 3b, Oskar Presman 3b, Tomasz Dryka 3b, Piotr Dobrowolski 3b, Michał Frańczak 3c, Przemysław Wit 3c, Michał Furtak 3d, Krzysztof Okoń 2b, Jakub Pawelec 2c.

REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

Aleksandra Godek 3a, Agnieszka Grzybowska 3f, Barbara Walska 2e, Milena Glica 2d, Izabela Banach 2g, Kornelia Glica 2g, Patrycja Stępień 1a, Kamila Tomczyk 1b, Aleksandra Furdyna 1c, Kinga Tomczyk 1e, Natalia Strzelczyk 1f, Anna Hynowska 1h.

REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW

Wojciech Dzierzkowski 3a, Mikołaj Krzemyk 3a, Tomasz Fortuna 3b, Oskar Presman 3b, Mateusz Bąska 3d, Krystian Furman 2a, Wojciech Nowak 2c, Krzysztof Nowak 2c, Jakub Karolkiewicz 2g, Krzysztof Kuczyński 1a.

REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT

Wiktoria Jeżowska 3b, Wiktoria Beduch 3d, Klaudia Bodzioch 3e, Anna Kroker 3e, Agnieszka Dzierzkowska 2b, Karolina Drąg 2e, Weronika Janeczko 2e, Izabela Banaś 2g, Martyna Smykla 2h, Weronika Patuszyńska 1a, Marta Wesolińska 1a, Patrycja Stępień 1a, Kamila Dul 1e, Adrianna Frańczak 1f, Patrycja Mazur 1f.

REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

Wojciech Dzierzkowski 3a, Mikołaj Krzemyk 3a, Jakub Gnat 3a, Michał Pająk 3a, Oskar Presman 3b, Tomasz Fortuna 3b, Mikołaj Pasek 3b, Kacper Rogala 3b, Tomasz Dryka 3b, Kacper Małecki 3b, Damian Ozimek 3b, Jan Hynowski 3c, Jakub Pawelec 3c, Bartosz Machała 1f.

REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

Wiktoria Jeżowska 3b, Wiktoria Beduch 3d, Klaudia Bodzioch 3e, Anna Kroker 3f, Agnieszka Dzierzkowska 2b, Magdalena Lis 2b, Anastazja Białek 2e, Karolina Drąg 2e, Weronika Janeczko 2e, Martyna Smykla 2h, Martyna Ryńska 2h, Klaudia Kordas 1c, Kamila Dul 1e.

REPREZENTACJA SZKOŁY W PŁYWANIU

Konrad Gołąbek 3a, Hubert Wdowiak 3a, Michał Pająk 3a, Przemysław Tymuła 2b, Jakub Karolkiewicz 2g, Bartosz Płaneta 1a, Filip Fietko 1a, Karol Śmiałek 1a, Bartłomiej Machała 1f.

Zuzanna Janiec 3e, Klaudia Bodzioch 3e, Karolina Bieniarz 1d, Anna Flis 1e, Wiktoria Glanc 1e, Adrianna Frańczak 1f, Patrycja Mazur 1f, Barbara Woźniak 1f, Julia Zielińska 1g, Oliwia Licak 1h.

REPREZENTACJA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM

Malwina Kantorowicz 3a, Wiktoria Beduch 3d, Krzysztof Kędzierski 2a, Paweł Sadecki 2f.

REPREZENTACJA SZKOŁY W BADMINTONIE

Weronika Grądziel 1d, Iga Machała 1d, Julia Świszcz 1d.

REPREZENTACJA SZKOŁY W SZACHACH

Kacper Bułdyś 3e, Krzysztof Kędzierski 2a, Rafał Safin 2a, Anna Lipiec 2a, Róża Jagiełło 1d.

REPREZENTACJA SZKOŁY W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Michał Pająk 3a, Mateusz Owoc 3c, Stanisław Mazur 3c, Hynowski Jan 3c, Dawid Jachyra 2b, Rafał Czachór 2b, Wojciech Nowak 2c, Krzysztof Nowak 2c, Marcel Prokopiuk 2e, Jakub Karolkiewicz 2g, Maciej Grabski 1a, Witold Zięba 1a, Dominik Wdowiak 1a, Filip Łakwa 1b, Kacper Widz 1b, Bartłomiej Machała 1f, Kamil Jeczeń, Kacper Grobelski.

Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj