Rekrutacja

Składy Drużyn 2017 / 2018

REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

Krystian Furman 3a, Jakub Taraszka 3b, Jakub Pawelec 3c, Wiktor Dzierżek 3e, Kacper Słomka 3f, Piotr Kieliszek 3f, Jakub Karolkiewicz 3g, Szymon Sobieraj 2c, Kamil Korczak 1a, Aleksander Jadaś 1b, Patryk Dereń 1b.

REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

Izabela Banaś 3g, Kornelia Glica 3g, Aleksandra Furdyna 2c, Patrycja Stępień 2a, Kinga Tomczyk 2e, Anna Hynowska 2h, Anna Wolak 1c, Katarzyna Barabasz 1d, Paulina Gawałkiewicz 1d, Duda Adrianna 1e.

REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

Krzysztof Okoń 3b, Krzysztof Nowak 3c, Wojciech Nowak 3c, Jakub Pawelec 3c, Kacper Słomka 3f, Karol Śmiałek 2a, Maciej Grabski 2a, Kacper Widz 2b, Konrad Zięba 2b, Bartłomiej Machała 2f, Bartosz Kieliszek 1a, Patryk Dereń 1b, Aleksander Jadaś 1b, Artur Seweryn 1b, Krzysztof Siudak 1c, Wiktor Januszewski 1e.

REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

Agnieszka Dzierzkowska 3b, Weronika Janeczko 3e, Karolina Drąg 3e, Martyna Smykla 3h, Benita Kozieł 2a, Weronika Patuszyńska 2a, Kamila Dul 2e, Aleksandra Solarska 1c, Anna Wolak 1c, Anna Grądziel 1d, Wiktoria Bodzioch 1d, Barbara Sołtys 1d, Julia Żurek 1d, Adrianna Duda 1e, Wiktoria Owczinnikowa 1e, Zuzanna Dudek 1g, Katarzyna Klocek 1h.

REPREZENTACJA SZKOŁY W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH CHŁOPCÓW

Rafał Czachor 3b, Marcel Prokopiuk 3e, Jakub Karolkiewicz 3g, Kacper Widz 2b, Filip Łakwa 2b, Kacper Gajda 1a, Bernard Pazder 1a, Artur Seweryn 1b, Krzysztof Okoń 3b.

REPREZENTACJA SZKOŁY W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT

Agnieszka Dzierzkowska 3b, Klaudia Jońca 2e, Angelika Żyła 2e, Zuzanna Dziemidowicz 1c, Aleksandra Płaza 1c, Anna Wolak 1c, Barbara Sołtys 1d.

REPREZENTACJA SZKOŁY W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Rafał Czachor 3b, Dawid Jachyra 3b, Marcel Prokopiuk 3e, Marek Chojnacki 3f, Maciej Szypuła 3g, Jakub Karolkiewicz 3g, Witold Zięba 2a, Dominik Wdowiak 2a, Kacper Widz 2b, Filip Łakwa 2b, Kacper Grobelski 2f, Kamil Jeczeń 2f, Bartłomiej Machała 2f, Kacper Gajda 1a, Patryk Dereń 1b, Bernard Pazder 1b, Artur Seweryn 1b.

REPREZENTACJA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM - TURNIEJ "ENEA FESTIWAL"

Paweł Sadecki 3f, Maciej Grabski 2a, Karol Włodyka 2a, Tomasz Macielak 2b, Mateusz Nowak 2b, Bartosz Białas 2b, Szymon Sobieraj 2c, Grzegorz Giza 1c, Kacper Letniowski 1c, Krzysztof Siudak 1c. Wiktoria Gałczyńska 3h, Agata Przywara 3h, Martyna Ryńska 3h, Marzena Mazurek 3h, Paulina Błasiak 2f, Gabriela Kiełbasa 1e, Beata Piątek 1a, Aleksandra Misiak 1h, Kamila Klimkiewicz 1h.

REPREZENTACJA SZKOŁY W PŁYWANIU CHŁOPCÓW

Przemysław Tymuła 3b, Jakub Karolkiewicz 3g, Filip Fietko 2a, Bartosz Płaneta 2a, Karol Śmiałek 2a, Bartłomiej Machała 2f, Artur Seweryn 1b, Dawid Maguder 1f.

REPREZENTACJA SZKOŁY W PŁYWANIU DZIEWCZĄT

Karolina Bieniarz 2d, Anna Flis 2e, Adrianna Frańczak 2f, Patrycja Mazur 2f, Wiktoria Bodzioch 1d, Barbara Woźniak 2f, Maria Taras 1d.

REPREZENTACJA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW

Krzysztof Kędzierski 3a, Paweł Sadecki 3f, Bartosz Białas 2b.

REPREZENTACJA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT

Beata Piątek 1a, Kamila Klimkiewicz 1h, Aleksandra Misiak 1h.

REPREZENTACJA SZKOŁY W SZACHACH

Krzysztof Kędzierski 3a, Rafał Safin 3a, Dawid Chara 3b, Jakub Bartyzel 3b, Jakub Sajda 3b, Dominik Wdowiak 2a, Róża Jagiełło 2d.

REPREZENTACJA SZKOŁY W LEKKOATLETYCE CHŁOPCÓW

Dawid Chara 3b (pchnięcie kulą), Dawid Jachyra 3b (400m, 4x100m), Marek Napieracz 3b (pchnięcie kulą), Jakub Pawelec 3c (skok w dal), Marcel Prokopiuk 3e (400m, 4x100m), Kacper Słomka 3f (400m), Marek Chojnacki 3f (100m), Witold Zięba 2a (1500m), Dominik Wdowiak 2a (1500m), Kamil Jeczeń 2f (100m, 4x100m), Bartłomiej Machała 2f (skok w dal), Patryk Dereń 1b (100m, 4x100m), Aleksander Jadaś 1b (pchnięcie kulą).

REPREZENTACJA SZKOŁY W LEKKOATLETYCE DZIEWCZĄT

Agnieszka Dzierzkowska 3b (400m), Martyna Smykla 3h (pchnięcie kulą), Klaudia Salomon 3h (800m), Benita Kozieł 2a (100m), Patrycja Stępień 2a (100m), Weronika Kowalczuk 2b (sztafeta 4x100m), Kamila Tomczyk 2b (skok w dal), Martyna Mazur 2c (sztafeta 4x100m), Agnieszka Motyka 2c (sztafeta 4x100m), Weronika Pietranis 2c (sztafeta 4x100m), Kamila Dul 2e (100m, skok w dal), Angelika Żyła 2e (800m), Adrianna Frańczak 2f (400m), Patrycja Mazur 2f (400m), Anna Wolak 1c (800m).

Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj