Rekrutacja RODO

Składy Drużyn 2018 / 2019

REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

Kamil Orłowski 3a, Karol Śmiałek 3a, Maciej Grabski 3a, Kacper Widz 3b, Bartłomiej Machała 3f, Kacper Gajda 2a, Hubert Magda 2a, Patryk Dereń 2b, Aleksander Jadaś 2b, Grzegorz Giza 2c, Kacper Letniowski 2c, Mateusz Gołąbek 2c, Piotr Siudak 2c, Wiktor Januszewski 2e, Wiktor Wdowiak 1a, Jakub Hynowski 1b, Adrian Mateńka 1b, Mateusz Komorowski 1h.

REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

Weronia Patuszyńska 3a, Benita Kozieł 3a, Patrycja Mazur 3f, Adrianna Frańczak 3f, Aleksandra Solarska 2c, Anna Wolak 2c, Paulina Gawałkiewicz 2d, Wiktoria Bodzioch 2d, Anna Grądziel 2d, Julia Żurek 2d, Adrianna Duda 2e, Wiktoria Owczinnikowa 2e, Eliza Graboń 1d, Patrycja Leśniak 1d, Wiktoria Bartoszewska 1e, Michalina Gosztyła 1e, Oliwia Rzucidło 1h.

REPREZENTACJA SZKOŁY W PŁYWANIU CHŁOPCÓW

Bartosz Płaneta 3a, Artur Seweryn 2b, Dawid Maguder 2f, Piotr Tymuła 1a, Szymon Tymuła 1a, Łukasz Sadowski 1b.

REPREZENTACJA SZKOŁY W PŁYWANIU DZIEWCZĄT

Karolina Bieniarz 3d, Anna Flis 3e, Adrianna Frańczak 3f, Patrycja Mazur 3f, Barbara Woźniak 3f, Wiktoria Bodzioch 2d, Paulina Zawół 1g.

REPREZENTACJA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW

Bartosz Białas 3b, Michał Kamiński 1c, Jan Maj 2d, Marcel Nowak 1c.

REPREZENTACJA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT

Aleksandra Misiak 2h, Anastazja Babula 1d, Patrycja Leśniak 1d.

REPREZENTACJA SZKOŁY W BADMINTONIE

Patrycja Leśniak 1d, Eliza Graboń 1e, Karolina Szewc 1i.

REPREZENTACJA SZKOŁY W SZACHACH DRUŻYNOWYCH

Róża Jagiełło 3d, Kacper Letniowski 2c, Jakub Licak 1b, Kacper Lubach 1b, Jakub Socha 1b.

REPREZENTACJA SZKOŁY W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Witold Zięba 3a, Szymon Zych 3a, Dominik Wdowiak 3a, Filip Łakwa 3b, Patryk Dereń 2b, Artur Seweryn 2b, Piotr Tymuła 1a, Szymon Tymuła 1a, Jakub Sznajder 1b, Bartosz Smalera 1d, Mateusz Chmielowiec 1e.

Weronika Kowalczuk 3b, Aleksandra Patera 3b, Małgorzta Zarzycka 3d,Gabriela Drabik 2b, Anna Wolak 2c, Joanna Gorzała 2d, Anna Grądziel 2d, Natalia Szkutnik 2d, Wiktoria Owczinnikowa 2e, Klaudia Klisiewicz 2h, Karolina Bielska 2h, Oliwia Rzucidło 1h.

REPREZENTACJA SZKOŁY W LEKKOATLETYCE CHŁOPCÓW

Witold Zięba 3a, Dominik Wdowiak 3a, Kamil Orłowski 3a, Kacper Widz 3b, Bartłomiej Machała 3f, Kacper Gajda 2a, Patryk Dereń 2b, Aleksander Jadaś 2b, Dawid Dzióba 2b, Artur Seweryn 2b, Jakub Hynowski 1b, Adrian Mateńka 1b, Dominik Moskal 1b, Jakub Sznajder 1b, Michał Kamiński 1c, Bartosz Smalera 1d, Mateusz Chmielowiec 1e, Piotr Niezgoda 1e.

REPREZENTACJA SZKOŁY W LEKKOATLETYCE DZIEWCZĄT

Aleksandra Patera 3b, Małgorzata Zarzycka 3d, Aleksandra Gomułka 2c, Anna Wolak 2c, Anna Grądziel 2d, Joanna Gorzała 2d, Julia Żurek 2d, Wiktoria Owczynnikowa 2e, Zuzanna Chłodnicka 2h, Angelika Szczepaniak 2h, Eliza Graboń 1d, Michalina Gosztyła 1e, Natalia Janiga 1e, Oliwia Torba 1f, Waleria Marczyk 1f, Oliwia Rzucidło 1h.

REPREZENTACJA SZKOŁY "A" i "B" W PIŁCE SIATKOWEJ DRUŻYN MIESZANYCH

Patrycja Stępień 3a, Szymon Sobieraj 3c, Aleksandra Furdyna 3c, Anna Hynowska 3h, Hubert Magda 2a, Kamil Korczak 2a, Aleksander Jadaś 2b, Patrtyk Dereń 2b, Mateusz Gołąbek 2c, Anna Kozak 2c, Kacper Letniowski 2c, Adrianna Duda 2e, Wiktoria Marusiak 1a, Jakub Hynowski 1b, Adrian Mateńka 1b, Aleksandra Makara 1b, Kinga Tomczyk 3e, Paulina Gawałkiewicz 2d.

REPREZENTACJA SZKOŁY NA ZAWODY NA ERGOMETRACH WIOŚLARSKICH

Dominik Wdowiak 3a, Konrad Trofiniak 3a, Tomasz Pęczkowski 3a, Krzysztof Kuczyński 3a, Kamil Orłowski 3a, Karol Śmiałek 3a, Szymon Zych 3a, Benita Kozieł 3a, Kamil Jeczeń 3f, Kacper Grobelski 3f, Bartłomiej Machała 3f, Barbara Woźniak 3f, Patrycja Mazur 3f, Adrianna Frańczak 3f, Kacper Gajda 2a, Bernard Pazder 2a, Dawid Dzióba 2a, Aleksander Jadaś 2b, Patryk Dereń 2b, Artur Seweryn 2b, Wiktoria Bodzioch 2d, Julia Żurek 2d, Dawid Maguder 2f, Mateusz Chmielowiec 1e, Mateusz Komorowski 1h.

Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj