Rekrutacja RODO

Składy drużyn 2019 / 2020

REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

Anna Grądziel 3d, Adrianna Duda 3e, Wiktoria Owczinnikowa 3e, Aleksandra Makara 2a, Eliza Graboń 2d, Oliwia Rzucidło 2h, Anna Dzierzkowska 1a, Julia Szczepanik 1b, Gabriela Grądziel 1c, Jagoda Lis 1k, Marta Meksuła 1k, Agata Smardz 1k, Małgorzata Gach 1k, Paulina Rybak 1m.

REPREZENTACJA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW

Tomasz Wdowiak 1a, Bartosz Kostrzewa 1i, Michał Soja 1i.

REPREZENTACJA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT

Julia Szczepanik 1b, Jagoda Szczęch 1h, Natalia Jajko 1i.

REPREZENTACJA SZKOŁY W BADMINTONIE CHŁOPCÓW

Dominik Moskal 2b, Gabriel Urbaniak 2c, Maciej Pawlica 1a.

REPREZENTACJA SZKOŁY W SZACHACH DRUŻYNOWYCH

Jakub Cebula 2a, Kacper Lubach 2b, Jakub Socha 2b, Kamil Mikiera 1n, Małgorzata Pieczonka 1n.

REPREZENTACJA SZKOŁY W LEKKOATLETYCE CHŁOPCÓW

Bernard Pazder 3a, Błażej Szczur 3a, Dawid Dzióba 3a, Patry Dereń 3b, Aleksander Jadaś 3b, Grzegorz Giza 3c, Kacper Letniowski 3c, Kacper Gajda 3d, Jan Maj 3d, Adrian Mateńka 2b, Olaf Michalik 2b, Dominik Moskal 2b, Jakub Hynowski 2b, Eryk Pietraszko 2b, Mateusz Chmielowiec 2e, Szymon Durlak 1i, Karol Nowicki 1i.

REPREZENTACJA SZKOŁY W LEKKOATLETYCE DZIEWCZĄT

Gabriela Drabik 3b, Anna Wolak 3c, Barbara Sołtys 3d, Martyna Zollner 3e, Witoria Owczynnikowa 3e, Wiktoria Winogrodzka 3e, Kamila Skwara 1a, Klara Szozda 1a, Jagoda Płaza 1i, Katarzyna Młyniec 1j, Marta Meksuła 1k, Aldona Trela 1l, Karolina Witkowska 1m.

REPREZENTACJA SZKOŁY W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH CHŁOPCÓW

Patryk Dereń 3b, Dawid Maguder 3f, Kacper Lubach 2b, Mateusz Chmielowiec 2e, Bartosz Smalera 2d, Mateusz Komorowski 2h, Karol Nowicki 1i, Jakub Jagiełło 1n.

REPREZENTACJA SZKOŁY W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT

Agata Gładysz 1a, Kamila Skwara 1a, Jagoda Płaza 1i, Katarzyna Młyniec 1j, Marta Meksuła 1k, Aldona Trela 1l.

REPREZENTACJA SZKOŁY W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Bernard Pazder 3a, Dawid Dzióba 3a, Mateusz Tacik 3a, Błażej Szczur 3a, Michał Słomka 3a, Szymon Tymuła 2a, Piotr Tymuła 2a, Klaudiusz Grobelski 2a, Olaf Michalik 2b, Jakub Hynowski 2b, Eryk Pietraszko 2b, Kacper Lubach 2b.

Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj