Rekrutacja

Sukcesy Sportowe 2008 / 2009

sekcja opiekun

piłka ręczna:

Powiatowa Licealiada (dziewczęta) - I miejsce
Rejonowa Licealiada (dziewczęta) - II miejsce
Wojewódzka Licealiada - półfinał (dziewczęta) - IV miejsce
Powiatowa Licealiada (chłopcy) - I miejsce
Rejonowa Licealiada (chłopcy) - I miejsce
Wojewódzka Licealiada - półfinał (chłopcy) - III miejsce
Turniej o Puchar Prezydenta Tarnobrzega - I miejsce

Maria Zielińska

szachy:

Powiatowa Licealiada - I miejsce
Rejonowa Licealiada - I miejsce

Alicja Kopecka

piłka siatkowa:

Powiatowa Licealiada (chłopcy) - II miejsce
Powiatowa Licealiada (dziewczęta) - I miejsce
Rejonowa Licealiada (dziewczęta) - II miejsce
Wojewódzka Licealiada - półfinał (dziewczęta) - II miejsce

Alicja Kopecka
Zdzisław Sobieraj

piłka koszykowa:

Powiatowa Licealiada (chłopcy) - I miejsce
Rejonowa Licealiada (chłopcy) - II miejsce
Wojewódzka Licealiada - półfinał (chłopcy) - II miejsce
Wojewódzka Licealiada - baraże o finał (chłopcy) - I miejsce
Wojewódzka Licealiada - finał (chłopcy) - II miejsce
Powiatowa Licealiada (dziewczęta) - I miejsce
Rejonowa Licealiada (dziewczęta) - II miejsce
Wojewódzka Licealiada - półfinał (dziewczęta) - III miejsce

Dorota Ryznar

tenis stołowy:

Powiatowa Licealiada (dziewczęta) - I miejsce
Powiatowa Licealiada (chłopcy) - IV miejsce

Julita Bonach

pływanie:

Wojewódzka Licealiada - półfinał (sztafeta 10x50m) - III miejsce
Urbaniak Patrycja 2b (50m motyl.) - I miejsce
Bordun Magdalena 3g (50m klas.) - II miejsce
Wojewódzka Licealiada - finał (sztafeta 10x50m) - IX miejsce
Urbaniak Patrycja 2b (50m motyl.) - I miejsce
Bordun Magdalena 3g (50m klas.) - VII miejsce

Szymon Kozłowski

badminton:

Wojewódzka Licealiada (półfinał) - I miejsce
Wojewódzka Licealiada (finał) - I miejsce

Dorota Ryznar

biegi przełajowe:

Powiatowa Licealiada (chłopcy) - bieg sztafetowy - I miejsce
Powiatowa Licealiada (chłopcy) - bieg indywidualny
Adam Urbaniak (1b) - IV miejsce
Paweł Mazur (1e) - XII miejsce
Rejonowa Licealiada (chłopcy) - bieg sztafetowy - VI miejsce

Szymon Kozłowski

piłka nożna (chłopcy):

IX Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora ZSP nr 3 w Tarnobrzegu - II miejsce
Powiatowa Licealiada (chłopcy) - III miejsce

Szymon Kozłowski

Pokaż / ukryj wyniki poszczególnych spotkań

Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj