Rekrutacja

Sukcesy Sportowe 2009 / 2010

sekcja opiekun

piłka ręczna:

Powiatowa Licealiada (chłopcy) - I miejsce
Rejonowa Licealiada (chłopcy) - II miejsce
Wojewódzka Licealiada - półfinał (chłopcy) - IV miejsce
Powiatowa Licealiada (dziewczęta) - I miejsce
Rejonowa Licealiada (dziewczęta) - III miejsce

Julita Bonach

szachy:

Powiatowa Licealiada - I miejsce
Rejonowa Licealiada - I miejsce
Wojewódzka licealiada (finał) - VII miejsce

Alicja Kopecka

piłka siatkowa:

Powiatowa Licealiada (dziewczęta) - I miejsce
Rejonowa Licealiada (dziewczęta) - II miejsce
Wojewódzka licealiada - półfinał (dziewczęta) - III miejsce
Powiatowa Licealiada (chłopcy) - I miejsce
Rejonowa Licealiada (chłopcy) - III miejsce

Alicja Kopecka
Zdzisław Sobieraj

piłka koszykowa:

Powiatowa Licealiada (dziewczęta) - I miejsce
Rejonowa Licealiada (dziewczęta) - II miejsce
Wojewódzka Licealiada - półfinał (dziewczęta) - II miejsce
Wojewódzka Licealiada - baraż (dziewczęta) - II miejsce
Wojewódzka Licealiada - finał (dziewczęta) - V miejsce
Powiatowa Licealiada (chłopcy) - I miejsce
Rejonowa Licealiada (chłopcy) - II miejsce
Wojewódzka Licealiada - półfinał (chłopcy) - II miejsce
Wojewódzka Licealiada - baraż (chłopcy) - I miejsce
Wojewódzka Licealiada - finał (chłopcy) - III miejsce

Dorota Ryznar

tenis stołowy:

Powiatowa Licealiada (dziewczęta) - I miejsce
Rejonowa Licealiada (dziewczęta) - V miejsce
Powiatowa Licealiada (chłopcy) - III miejsce

Beata Woźniak

pływanie:

Wojewódzka Licealiada - finał
(sztafeta 10x50m) - III miejsce
Patrycja Urbaniak 3b (50m dow.) - I miejsce
Kamil Jabłoński 3b (50m dow.) - IV miejsce

Beata Woźniak

badminton:

Wojewódzka Licealiada (półfinał) - I miejsce
Wojewódzka Licealiada (finał) - I miejsce

Dorota Ryznar

biegi przełajowe:

Powiatowa Licealiada (chłopcy) - bieg indywidualny
Adam Urbaniak (2b) - IV miejsce
Biernacki Daniel (1a) - VI miejsce
Durda Szymon (1a) - VII miejsce

Powiatowa Licealiada (dziewczęta) - bieg indywidualny
Marta Banaś (1c) - VI miejsce
Barbara Smykla (3d) - IX miejsce
Magdalena Dziubak (2a) - XIV miejsce

Powiatowa Licealiada, sztafeta (chłopcy) - III miejsce
Powiatowa Licealiada, sztafeta (dziewczęta) - III miejsce

Szymon Kozłowski
Julita Bonach

piłka nożna (chłopcy):

Turniej o Puchar Dyrektora ZSP NR 3 - II miejsce
Turniej o Puchar Dyrektora LO - II miejsce

Szymon Kozłowski

aerobik (dziewczęta):

Wojewódzka licealiada (półfinał) - VI miejsce

Dorota Ryznar

Pokaż / ukryj wyniki poszczególnych spotkań

Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj