Rekrutacja

Sukcesy Sportowe 2010 / 2011

sekcja opiekun

piłka ręczna:

Powiatowa Licealiada (dziewczęta) - I miejsce
Rejonowa Licealiada (dziewczęta) - II miejsce
Wojewódzka licealiada - półfinał (dziewczęta) - IV miejsce
Powiatowa Licealiada (chłopcy) - I miejsce
Rejonowa Licealiada (chłopcy) - III miejsce

Julita Stąporska

szachy:

Powiatowa Licealiada - II miejsce
Rejonowa Licealiada - II miejsce

Alicja Kopecka

piłka siatkowa:

Powiatowa Licealiada (dziewczęta) - I miejsce
Rejonowa Licealiada (dziewczęta) - II miejsce
Wojewódzka licealiada - półfinał (dziewczęta) - III miejsce
Powiatowa Licealiada (chłopcy) - III miejsce

Alicja Kopecka
Zdzisław Sobieraj

piłka koszykowa:

Powiatowa Licealiada (chłopcy) - I miejsce
Rejonowa Licealiada (chłopcy) - II miejsce
Wojewódzka Licealiada - półfinał (chłopcy) - II miejsce
Wojewódzka Licealiada - finał (chłopcy) - V miejsce
Powiatowa Licealiada (dziewczęta) - I miejsce
Rejonowa Licealiada (dziewczęta) - II miejsce
Wojewódzka Licealiada - półfinał (dziewczęta) - II miejsce
Wojewódzka Licealiada - baraż (dziewczęta) - I miejsce
Wojewódzka Licealiada - finał (dziewczęta) - IV miejsce

Zdzisław Sobieraj
Szymon Kozłowski

tenis stołowy:

Powiatowa Licealiada (chłopcy) - I miejsce
Rejonowa Licealiada (chłopcy) - II miejsce
Wojewódzka Licealiada (chłopcy) - IX miejsce
Powiatowa Licealiada (dziewczęta) - I miejsce
Rejonowa Licealiada (dziewczęta) - II miejsce
Wojewódzka Licealiada (dziewczęta) - IX miejsce

Beata Woźniak
Alicja Kopecka

pływanie:

Wojewódzka Licealiada - finał
(sztafeta męska 6x50m styl dow.) - VI miejsce

Beata Woźniak

badminton:

Wojewódzka Licealiada (półfinał) - V miejsce

Julita Stąporska

biegi przełajowe:

Powiatowa Licealiada (chłopcy) - bieg indywidualny
Adam Urbaniak (3b) - II miejsce (awans)
Konrad Kuliga (2g) - VI miejsce
Piotr Sadecki (1b) - VII miejsce

Powiatowa Licealiada (dziewczęta) - bieg indywidualny
Marta Banaś (2c) - IV miejsce
Alicja Byrka (2d) - V miejsce
Katarzyna Szaraniec (3c) - VI miejsce

Powiatowa Licealiada, sztafeta (chłopcy) - II miejsce
Rejonowa Licealiada, sztafeta (chłopcy) - VI miejsce
Powiatowa Licealiada, sztafeta (dziewczęta) - III miejsce

Zdzisław Sobieraj
Julita Stąporska

piłka nożna (chłopcy):

Turniej o Puchar Dyrektora ZSP Nr 3 w Tarnobrzegu - IV miejsce

Szymon Kozłowski

aerobik (dziewczęta):

Wojewódzka Licealiada (półfinał) - VI miejsce

Wojewódzka Licealiada (finał) - V miejsce

Aneta Marszałek

zawody strzeleckie:

Narodowe Święto Niepodległości - III miejsce

Aneta Marszałek

Pokaż / ukryj wyniki poszczególnych spotkań

Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj