Rekrutacja

Sukcesy Sportowe 2011 / 2012

sekcja opiekun

piłka ręczna:

Powiatowa Licealiada (dziewczęta) - III miejsce
Powiatowa Licealiada (chłopcy) - I miejsce (awans)
Rejonowa Licealiada (chłopcy) - IV miejsce

Maria Zielińska

szachy:

Powiatowa Licealiada - II miejsce (awans)
Rejonowa Licealiada - I miejsce (awans)
Wojewódzka Licealiada (finał) - X miejsce

Alicja Kopecka

piłka siatkowa:

Powiatowa Licealiada (dziewczęta) - II miejsce
Powiatowa Licealiada (chłopcy) - III miejsce

Alicja Kopecka
Zdzisław Sobieraj

piłka koszykowa:

Powiatowa Licealiada (dziewczęta) - I miejsce (awans)
Rejonowa Licealiada (dziewczęta) - II miejsce (awans)
Wojewódzka Licealiada - półfinał (dziewczęta) - II miejsce (awans)
Wojewódzka Licealiada - baraż (dziewczęta) - II miejsce
Wojewódzka Licealiada - finał (dziewczęta) - V miejsce
Powiatowa Licealiada (chłopcy) - I miejsce (awans)
Rejonowa Licealiada (chłopcy) - II miejsce (awans)
Wojewódzka Licealiada - półfinał (chłopcy) - II miejsce (awans)
Wojewódzka Licealiada - baraż (chłopcy) - II miejsce
Wojewódzka Licealiada - finał (chłopcy) - V miejsce

Dorota Ryznar

tenis stołowy:

Powiatowa Licealiada (dziewczęta) - I miejsce (awans)
Rejonowa Licealiada (dziewczęta) - II miejsce (awans)
Wojewódzka Licealiada - finał (dziewczęta) - IX miejsce
Powiatowa Licealiada (chłopcy) - I miejsce (awans)
Rejonowa Licealiada (chłopcy) - V miejsce (awans)
Wojewódzka Licealiada - finał (chłopcy) - III miejsce

Beata Woźniak
Alicja Kopecka

pływanie:

Wojewódzka Licealiada - półfinał (drużyna) - IV miejsce (awans)
Pływanie indywidualne:
Koczułap Maciej - 50m stylem dowolnym - IV miejsce
Safin Hubert - 50m stylem motylkowym - IV miejsce
Juruś Radosław - 50m stylem klasycznym - IV miejsce
Wojewódzka Licealiada - finał (drużyna) - V miejsce (dyskwalifikacja)

Beata Woźniak

badminton:

Wojewódzka Licealiada - półfinał (chłopcy) - I miejsce (awans)
Wojewódzka Licealiada - finał (chłopcy) - III miejsce
Wojewódzka Licealiada - półfinał (dziewczęta) - II miejsce

Dorota Ryznar

biegi przełajowe:

Powiatowa Licealiada (chłopcy) - bieg indywidualny
Sadecki Piotr 2b - II miejsce (awans)
Gawroński Adrian 3a - III miejsce (awans)
Dzikowski Piotr 2c - XII miejsce

Powiatowa Licealiada (dziewczęta) - bieg indywidualny
Banaś Kamila 1d - II miejsce (awans)
Mikulec Maja 2g - IX miejsce
Nowak Katarzyna 2d - X miejsce
Zięba Anna 2g - XIII miejsce

Wojewódzka licealiada - finał (dziewczęta) - bieg indywidualny
Banaś Kamila 1d - VII miejsce

Powiatowa licealiada, sztafeta (dziewczęta) - II miejsce (awans)
Rejonowa licealiada, sztafeta (dziewczęta) - drużyna nie wystartowała
Powiatowa licealiada, sztafeta (chłopcy) - II miejsce (awans)
Rejonowa licealiada, sztafeta (chłopcy) - VI miejsce

Szymon Kozłowski

piłka nożna (chłopcy):

Turniej o Puchar Dyrektora ZSP Nr 3 w Tarnobrzegu - II miejsce
Powiatowa Licealiada (chłopcy) - II miejsce

Szymon Kozłowski

aerobik (dziewczęta):

Wojewódzka Licealiada (półfinał) - V miejsce

Beata Woźniak

zawody strzeleckie:

Aneta Marszałek

Pokaż / ukryj wyniki poszczególnych spotkań

Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj