Rekrutacja

Sukcesy Sportowe 2012 / 2013

sekcja opiekun

piłka ręczna:

Powiatowa licealiada (dziewczęta) - II miejsce
Powiatowa licealiada (chłopcy) - I miejsce (awans)

Maria Zielińska

szachy:

Powiatowa licealiada (drużyna) - I miejsce (awans)
Rejonowa licealiada (drużyna) - I miejsce (awans)
Wojewódzka licealiada - finał (drużyna) - IX miejsce

Alicja Kopecka

piłka siatkowa:

Powiatowa licealiada (chłopcy) - IV miejsce
Powiatowa licealiada (dziewczęta) - I miejsce (awans)
Rejonowa licealiada (dziewczęta) - II miejsce (awans)
Wojewódzka licealiada - półfinał (dziewczęta) - IV miejsce

Alicja Kopecka
Julita Stąporska

piłka koszykowa:

Powiatowa licealiada (dziewczęta) - I miejsce (awans)
Rejonowa licealiada (dziewczęta) - II miejsce (awans)
Wojewódzka licealiada - półfinał (dziewczęta) - III miejsce
Powiatowa licealiada (chłopcy) - I miejsce (awans)
Rejonowa licealiada (chłopcy) - II miejsce (awans)
Wojewódzka licealiada - półfinał (chłopcy) - II miejsce (awans)
Wojewódzka licealiada - baraż (chłopcy) - I miejsce (awans)
Wojewódzka licealiada - finał (chłopcy) - II miejsce

Dorota Ryznar

tenis stołowy:

Powiatowa licealiada (dziewczęta) - III miejsce
Powiatowa licealiada (chłopcy) - II miejsce (awans)

Beata Woźniak
Alicja Kopecka

pływanie:

Wojewódzka Licealiada - półfinał (drużyna, 6x50m) - III miejsce (awans)
Pływanie indywidualne:
Grzegorz Walczyk - 50m stylem dowolnym - I miejsce
Maciej Koczułap - 50m stylem dowolnym - II miejsce
Radosław Juruś - 50m stylem klasycznym - IV miejsce
Hubert Safin - 50m stylem motylkowym - VI miejsce

Wojewódzka Licealiada - finał (drużyna, 6x50m) - IV miejsce
Pływanie indywidualne:
Grzegorz Walczyk - 50m stylem dowolnym - II miejsce
Maciej Koczułap - 50m stylem dowolnym - VII miejsce
Radosław Juruś - 50m stylem klasycznym - VI miejsce
Hubert Safin - 50m stylem motylkowym - VII miejsce

Beata Woźniak

badminton:

Wojewódzka licealiada - półfinał (chłopcy) - I miejsce
Wojewódzka licealiada - finał (chłopcy) - III miejsce

Dorota Ryznar

biegi przełajowe:

Powiatowa licealiada (chłopcy) - bieg indywidualny
Łukasz Dzierzkowski 1a - VIII miejsce

Powiatowa licealiada, sztafeta (chłopcy) - II miejsce (awans)

Julita Stąporska

piłka nożna (chłopcy):

Turniej o Puchar Dyrektora ZSP Nr 3 w Tarnobrzegu - I miejsce
Rejonowa licealiada (chłopcy) - IV miejsce

Julita Stąporska
Dorota Ryznar

zawody strzeleckie:

Aleksandra Adamczyk (1e) - I miejsce (rzut granatem)
Michał Siwielec (1b) - II miejsce (strzelanie do tarczy)
Adriana Jajuga (2b) i Jonasz Łygas (2b) - III miejsce (pojedynek strzelecki)

Robert Miczko

Pokaż / ukryj wyniki poszczególnych spotkań

Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj