Rekrutacja

Sukcesy Sportowe 2013 / 2014

sekcja opiekun

piłka ręczna:

Powiatowa licealiada - (dziewczęta) - I miejsce (awans)
Rejonowa licealiada - (dziewczęta) - II miejsce (awans)
Wojewódzka licealiada - półfinał (dziewczęta) - IV miejsce
Powiatowa licealiada - (chłopcy) - I miejsce (awans)
Rejonowa licealiada - (chłopcy) - III miejsce

Agnieszka Włodarczyk
Julita Stąporska

szachy:

Powiatowa licealiada (drużyna) - I miejsce (awans)
Rejonowa licealiada (drużyna) - II miejsce (awans)
Wojewódzka licealiada - finał (drużyna) - VII miejsce

Alicja Kopecka

piłka siatkowa:

Powiatowa licealiada - (chłopcy) - I miejsce (awans)
Rejonowa licealiada - (chłopcy) - III miejsce
Powiatowa licealiada - (dziewczęta) - I miejsce (awans)
Rejonowa licealiada - (dziewczęta) - III miejsce

Zdzisław Sobieraj
Alicja Kopecka

piłka koszykowa:

Powiatowa licealiada - (chłopcy) - I miejsce (awans)
Rejonowa licealiada - (chłopcy) - II miejsce (awans)
Wojewódzka licealiada - półfinał (chłopcy) - II miejsce (awans)
Wojewódzka licealiada - baraż (chłopcy) - I miejsce (awans)
Wojewódzka licealiada - finał (chłopcy) - II miejsce
Powiatowa licealiada - (dziewczęta) - I miejsce (awans)
Rejonowa licealiada - (dziewczęta) - II miejsce (awans)
Wojewódzka licealiada - półfinał (dziewczęta) - III miejsce

Dorota Ryznar

tenis stołowy:

Powiatowa licealiada - (chłopcy) - III miejsce
Powiatowa licealiada - (dziewczęta) - II miejsce (awans)
Rejonowa licealiada - (dziewczęta) - V miejsce

Beata Woźniak

pływanie:

Wojewódzka licealiada - półfinał (sztafeta, 6x50m) - II miejsce (awans)
Pływanie indywidualne:
Konrad Kadrow - 50m stylem klasycznym - I miejsce
Radosław Juruś - 50m stylem klasycznym - III miejsce
Grzegorz Walczyk - 50m stylem dowolnym - I miejsce
Maciej Koczułap - 50m stylem dowolnym - IV miejsce
Hubert Safin - 50m stylem motylkowym - I miejsce
Filip Wiatrowski - 50m stylem motylkowym - III miejsce

Wojewódzka licealiada - finał (sztafeta, 6x50m) - II miejsce
Pływanie indywidualne:
Konrad Kadrow - 50m stylem klasycznym - I miejsce
Radosław Juruś - 50m stylem klasycznym - III miejsce
Grzegorz Walczyk - 50m stylem dowolnym - II miejsce
Maciej Koczułap - 50m stylem dowolnym - VII miejsce
Hubert Safin - 50m stylem motylkowym - IV miejsce

Otwarte Mistrzostwa Mielca w pływackich sprintach (kat. open)
Konrad Kadrow 1g - III miejsce
IX Zawody Pływackie z okazji Święta Niepodległości w Mielcu (kat. open)
Konrad Kadrow 1g - I miejsce
Zimowe Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego w Pływaniu w Ropczycach (kat. open)
Konrad Kadrow 1g - I miejsce (50m, 100m i 200m stylem klasycznym i II miejsce (50m stylem motylkowym) - tytuł najlepszego zawodnika mistrzostw
Świąteczny Mityng Pływacki w Mielcu (kat. open)
Konrad Kadrow 1g - I miejsce (100m stylem klasycznym i motylkowym) - tytuł najlepszego zawodnika mityngu

Beata Woźniak

badminton:

Wojewódzka licealiada - półfinał (chłopcy) - I miejsce (awans)
Wojewódzka licealiada - finał (chłopcy) - II miejsce

Dorota Ryznar

biegi przełajowe:

Powiatowa licealiada (chłopcy) - bieg indywidualny
Konrad Kadrow 1g - I miejsce (awans)
Mateusz Lewicki 2e - III miejsce (awans)
Kamil Maj 3g - VII miejsce
Dawid Rusin 2e - IX miejsce
Łukasz Dzierzkowski 2a - XIV miejsce
Wojciech Bogdański 3h - XIX miejsce
Wojewódzka licealiada - finał (chłopcy) - bieg indywidualny
Konrad Kadrow 1g - XXIX miejsce

Zdzisław Sobieraj

lekkoatletyka:

Miting Lekkoatletyczny w ZS im. ks. Stanisława Staszica w Tarnobrzegu

Klasyfikacja drużynowa: ZS im. ks. S. Staszica - I miejsce , LO im. M. Kopernika - II miejsce , ZSP 1 - III miejsce , ZSP 3 - IV miejsce

Klasyfikacja indywidualna:
Bieg 4x100m - chłopcy (Jakub Pruś 2c, Jakub Śledź 2e, Dawid Rusin 2e, Konrad Kadrow 1g) - II miejsce
Bieg 4x100m - dziewczęta (Aleksandra Gawrońska 2c, Aleksandra Kochowska 2c, Dominika Zygmunt 2c, Patrycja Zimnicka 2c) - III miejsce
Bieg 100m chłopcy - Karol Głowacki (1c) - II miejsce , Szymon Kozubal (2a) - III miejsce
Bieg 100m dziewczęta - Aleksandra Furtak (2c) - III miejsce

Julita Stąporska

piłka nożna:

Miejski Turniej Piłki Nożnej Chłopców - IV miejsce

Julita Stąporska

Pokaż / ukryj wyniki poszczególnych spotkań

Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj