Rekrutacja

Sukcesy Sportowe 2014 / 2015

sekcja opiekun

piłka ręczna:

Powiatowa licealiada - (dziewczęta) - I miejsce (awans)
Rejonowa licealiada - (dziewczęta) - III miejsce
Powiatowa licealiada - (chłopcy) - I miejsce (awans)
Rejonowa licealiada - (chłopcy) - III miejsce

Maria Zielińska

szachy:

Powiatowa licealiada (drużyna) - II miejsce (awans)
Rejonowa licealiada (drużyna) - II miejsce (awans)
Wojewódzka licealiada - finał (drużyna) - X miejsce

Dorota Żukowska

piłka siatkowa:

Powiatowa licealiada (dziewczęta) - II miejsce
Powiatowa licealiada (chłopcy) - I miejsce (awans)
Rejonowa licealiada - (chłopcy) - II miejsce (awans)
Wojewódzka licealiada - półfinał (chłopcy) - IV miejsce

Zdzisław Sobieraj
Beata Woźniak

piłka koszykowa:

Powiatowa licealiada - (dziewczęta) - I miejsce (awans)
Rejonowa licealiada - (dziewczęta) - III miejsce
Powiatowa licealiada - (chłopcy) - I miejsce (awans)
Rejonowa licealiada - (chłopcy) - II miejsce (awans)
Wojewódzka licealiada - półfinał (chłopcy) - II miejsce (awans)
Wojewódzka licealiada - baraż (chłopcy) - I miejsce (awans)
Wojewódzka licealiada - finał (chłopcy) - II miejsce

Dorota Żukowska

tenis stołowy:

Powiatowa licealiada - (chłopcy) - V miejsce
Powiatowa licealiada - (dziewczęta) - I miejsce (awans)
Rejonowa licealiada - (dziewczęta) - III miejsce

Julita Stąporska

pływanie:

Otwarte Mistrzostwa Mielca w Pływackich Sprintach
Konrad Kadrow 2g (kat. open) - I miejsce
Międzynarodowe Mistrzostwa Chemes Human (Humenne - Słowacja)
Konrad Kadrow 2g (kat. open) - 4 złote medale i 1 srebrny
Wojewódzka licealiada - półfinał (sztafeta, 6x50m) - II miejsce (awans)
Pływanie indywidualne:
Konrad Kadrow - 50m stylem klasycznym - I miejsce (awans)
Grzegorz Walczyk - 50m stylem dowolnym - I miejsce (awans)
Wojewódzka licealiada - finał (sztafeta, 6x50m) - II miejsce (srebrny medal)
Pływanie indywidualne:
Konrad Kadrow - 50m stylem klasycznym - I miejsce (złoty medal)
Grzegorz Walczyk - 50m stylem dowolnym - I miejsce (złoty medal)

Beata Woźniak

biegi przełajowe:

Mistrzostwa Tarnobrzega w Indywidualnych Biegach Przełajowych -
Dagmara Gładysz 1b - II miejsce (awans)

Zdzisław Sobieraj

piłka nożna:

Turniej o Puchar Rektora PWSZ Tarnobrzeg - V miejsce

Julita Stąporska

Pokaż / ukryj wyniki poszczególnych spotkań

Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj