Rekrutacja

Sukcesy Sportowe 2015 / 2016

sekcja opiekun

piłka ręczna:

Powiatowa licealiada - (chłopcy) - III miejsce
Powiatowa licealiada - (dziewczęta) - III miejsce

Maria Zielińska

piłka siatkowa:

Powiatowa licealiada - (chłopcy) - IV miejsce
Powiatowa licealiada - (dziewczęta) - II miejsce
Turniej drużyn mieszanych o Puchar Młodzieżowej Rady Miasta - I miejsce

Zdzisław Sobieraj
Beata Woźniak

piłka koszykowa:

Powiatowa licealiada - (dziewczęta) - II miejsce
Powiatowa licealiada - (chłopcy) - I miejsce (awans)
Rejonowa licealiada - (chłopcy) - II miejsce (awans)
Wojewódzka licealiada - półfinał (chłopcy) - II miejsce (awans)
Wojewódzka licealiada - finał (chłopcy) - V miejsce

Daniel Beszczyński

szachy:

Powiatowa licealiada (drużyna) - I miejsce (awans)
Rejonowa licealiada (drużyna) - V miejsce

Julita Stąporska

tenis stołowy:

Powiatowa licealiada - (chłopcy) - I miejsce (awans)
Rejonowa licealiada - (chłopcy) - II miejsce (awans)
Wojewódzki licealiada - finał (chłopcy) - IX miejsce
Powiatowa licealiada - (dziewczęta) - II miejsce (awans)
Rejonowa licealiada - (dziewczęta) - IV miejsce

Julita Stąporska

badminton:

Wojewódzka licealiada - półfinał (chłopcy) - IV miejsce
Wojewódzka licealiada - półfinał (dziewczęta) - VIII miejsce

Beata Woźniak

pływanie:

Wojewódzka licealiada - półfinał (sztafeta, 6x50m) - III miejsce (2.54.25) - (awans)
Pływanie indywidualne:
Konrad Gołąbek (2a) - 50m styl dowolny - VI miejsce (0.26.84) - (awans)
Filip Wiatrowski (3b) - 50m styl motylkowy - IX miejsce (0.31.10)- (awans)

Beata Woźniak

biegi przełajowe:

II Mistrzostwa Tarnobrzega w Indywidualnych Biegach Przełajowych -
Dawid Jachyra 1b - II miejsce (awans do finału)
Marcel Prokopiuk 1e - III miejsce (awans do finału)
Paweł Gawroński 1a - VIII miejsce
Justyna Smykla 2b - X miejsce

II Mistrzostwa Tarnobrzega w Drużynowych Biegach Przełajowych -
Sztafeta w składzie: Dawid Jachyra 1b, Marcel Propopiuk 1e, Paweł Gawroński 1a - I miejsce (awans do finału)


Wojewódzka Licealiada w Indywidualnych Biegach Przełajowych - finał
Dawid Jachyra 1b - X miejsce (kategoria zawodników z licencjami)
Marcel Prokopiuk 1e - XX miejsce (kategoria zawodników z licencjami)

Zdzisław Sobieraj

piłka nożna:

Halowy Turniej Piłki Nożnej w ZS Tarnobrzeg - I miejsce

Julita Stąporska

Pokaż / ukryj wyniki poszczególnych spotkań

Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj