Rekrutacja

Sukcesy Sportowe 2016 / 2017

sekcja opiekun

piłka ręczna:

Powiatowa licealiada - (dziewczęta) - II miejsce
Powiatowa licealiada - (chłopcy) - III miejsce

Daniel Beszczyński
Michał Kozłowski

piłka siatkowa:

Powiatowa licealiada - (chłopcy) - III miejsce
Powiatowa licealiada - (dziewczęta) - I miejsce (awans)
Rejonowa licealiada - (dziewczęta) - II miejsce (awans)
Wojewódzka licealiada - półfinał (dziewczęta) - III miejsce

Beata Woźniak
Michał Kozłowski

piłka koszykowa:

Powiatowa licealiada - (chłopcy) - II miejsce
Powiatowa licealiada - (dziewczęta) - I miejsce (awans)
Rejonowa licealiada - (dziewczęta) - II miejsce (awans)
Wojewódzka licealiada - półfinał (dziewczęta) - III miejsce

Daniel Beszczyński

szachy:

Powiatowa licealiada (drużyna) - I miejsce (awans)
Rejonowa licealiada (drużyna) - V miejsce

Julita Stąporska

tenis stołowy:

Powiatowa licealiada - (chłopcy) - I miejsce (awans)
Rejonowa licealiada - (chłopcy) - III miejsce
Powiatowa licealiada - (dziewczęta) - III miejsce

Julita Stąporska

badminton:

Wojewódzka licealiada - półfinał (dziewczęta) - X miejsce

Beata Woźniak

pływanie:

Wojewódzka licealiada - półfinał (sztafeta dziewczęta, 8x50m) - I miejsce - (awans)
Wojewódzka licealiada - półfinał (sztafeta chłopcy, 8x50m) - II miejsce - (awans)

Pływanie indywidualne półfinał:
Jakub Karolkiewicz (2g) - 50m styl dowolny - I miejsce - (awans)
Hubert Wdowiak (3a) - 50m styl dowolny - X miejsce
Zuzanna Janiec (3e) - 50m styl motylkowy - III miejsce - (awans)
Klaudia Bodzioch (3e) - 50m styl klasycznym - III miejsce - (awans)
Barbara Woźniak (1f) - 50m styl motylkowy - IV miejsce - (awans)
Patrycja Mazur (1f) - 50m styl klasyczny - VI miejsce

Wojewódzka licealiada - finał (sztafeta chłopcy, 8x50m) - V miejsce

Pływanie indywidualne finał:
Jakub Karolkiewicz (2g) - 50m styl dowolny - I miejsce
Klaudia Bodzioch (3e) - 50m styl klasycznym - V miejsce
Zuzanna Janiec (3e) - 50m styl motylkowy - VII miejsce
Barbara Woźniak (1f) - 50m styl motylkowy - IX miejsce

Beata Woźniak

biegi przełajowe:

III Mistrzostwa Tarnobrzega w Sztafetowych Biegach Przełajowych -
I miejsce (awans do zawodów rejonowych)
Rejonowa licealiada w Sztafetowych Biegach Przełajowych w Stalowej Woli - III miejsce

Michał Kozłowski

Pokaż / ukryj wyniki poszczególnych spotkań

Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj