Rekrutacja

Sukcesy Sportowe 2017 / 2018

sekcja opiekun

piłka ręczna:

Powiatowa licealiada - (dziewczęta) - I miejsce (awans)
Rejonowa licealiada - (dziewczęta) - II miejsce (awans)
Wojewódzka licealiada - półfinał (dziewczęta) - IV miejsce
Powiatowa licealiada - (chłopcy) - V miejsce

Daniel Beszczyński
Michał Kozłowski

piłka siatkowa:

Powiatowa licealiada - (chłopcy) - VI miejsce
Powiatowa licealiada - (dziewczęta) - I miejsce (awans)

Beata Woźniak
Michał Kozłowski

piłka koszykowa:

Daniel Beszczyński

szachy:

Powiatowa licealiada (drużyna) - II miejsce (awans)
Rejonowa licealiada (drużyna) - I miejsce (awans)
Wojewódzka licealiada (drużyna) - finał - VII miejsce

Daniel Beszczyński
Przemysław Wartoń

tenis stołowy:

Powiatowa licealiada - (chłopcy) - I miejsce (awans)
Rejonowa licealiada - (chłopcy) - II miejsce (awans)
Powiatowa licealiada - (dziewczęta) - V miejsce

ENEA Festiwal Tenisa Stołowego (Tarnobrzeg, 27.09.2017r.)
Paweł Sadecki 3f - I miejsce
Szymon Sobieraj 2c - III miejsce
Aleksandra Misiak 1h - IV miejsce
Beata Piątek 1a - V miejsce

Przemysław Wartoń
Michał Kozłowski

pływanie:

Wojewódzka licealiada - półfinał (sztafeta dziewczęta, 6x50m) - IV miejsce
Wojewódzka licealiada - półfinał (sztafeta chłopcy, 6x50m) - II miejsce

Pływanie indywidualne półfinał:
Jakub Karolkiewicz (3g) - 50m styl dowolny - I miejsce - (awans)
Dawid Maguder (1f) - 50m styl grzbietowy - II miejsce
Barbara Woźniak (2f) - 50m styl dowolny - III miejsce

Beata Woźniak

lekkoatletyka:

Powiatowa Licealiada (Stadion MOSiR Stalowa Wola, 27.09.2017r.)

Chłopcy:
100m - Patryk Dereń (1b) - II miejsce, Kamil Jeczeń (2f) XI miejsce
400m - Marcel Prokopiuk (3e) - III miejsce, Daniel Jachyra (3b) - V miejsce
1500m - Dominik Wdowiak (2a) - XII miejsce, Witold Zięba (2a) - XV miejsce
sztafeta 4x100m - (Marcel Prokopiuk 3e, Dawid Jachyra 3b, Kamil Jeczeń 2f, Patryk Dereń 1b) - II miejsce
pchnięcie kulą - Dawid Chara (3b) - XV miejsce, Aleksander Jadaś (1b) - XIX miejsce
skok w dal - Jakub Pawelec (3c) - XV miejsce, Bartłomiej Machała (2f) - XXII miejsce

Dziewczęta:
100m - Patrycja Stępień (2a) - X miejsce, Benita Kozieł (2a) - XVIII miejsce
400m - Agnieszka Dzierzkowska (3b) - V miejsce, Adrianna Frańczak (2f) - XVI miejsce
800m - Klaudia Salomon (3h) - VIII miejsce, Anna Wolak (1c) - XII miejsce
4x100m - (Weronika Kowalczuk 2b, Martyna Mazur 2c, Agnieszka Motyka 2c, Weronika Pietranis 2c) - VIII miejsce
pchnięcie kulą - Martyna Smykla (3h) - VII miejsce
skok w dal - Kamila Tomczyk (2b) - XIII miejsce , Kamila Dul (2e) - XV miejsce

Daniel Beszczyński
Michał Kozłowski

biegi przełajowe:

IV Mistrzostwa Tarnobrzega w Sztafetowych Biegach Przełajowych -
I miejsce (awans do zawodów rejonowych)
Rejonowa licealiada w Sztafetowych Biegach Przełajowych w Stalowej Woli (11.10.2017r) - II miejsce (awans do zawodów finałowych)
Finał Wojewódzkiej licealiady w Sztafetowych Biegach Przełajowych w Krośnie (19.10.2017r) - XI miejsce

Powiatowa Licealiada w Drużynowych Biegach Przełajowych - (chłopcy) -
I miejsce (awans do zawodów rejonowych)
Powiatowa Licealiada w Drużynowych Biegach Przełajowych - (dziewczęta) -
I miejsce (awans do zawodów rejonowych)

Michał Kozłowski
Beata Woźniak

piłka nożna:

Daniel Beszczyński

Pokaż / ukryj wyniki poszczególnych spotkań

Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj