Rekrutacja RODO

Sukcesy Sportowe 2018 / 2019

sekcja opiekun

piłka ręczna:

Powiatowa licealiada - (dziewczęta) - II miejsce
Powiatowa licealiada - (chłopcy) - III miejsce

Daniel Beszczyński
Michał Kozłowski

piłka siatkowa:

I Międzyszkolny Turniej Siatkówki Drużyn Mieszanych (26.09.2018)
Reprezentacja A - II miejsce
Reprezentacja B - IV miejsce

Beata Woźniak
Michał Kozłowski
Daniel Beszczyński

piłka koszykowa:

Daniel Beszczyński

szachy:

Powiatowa licealiada (drużyna) - IV miejsce

Daniel Beszczyński

badminton:

Wojewódzka licealiada - półfinał (dziewczęta) - VI miejsce

Beata Woźniak

tenis stołowy:

Powiatowa licealiada - (chłopcy) - V miejsce
Powiatowa licealiada - (dziewczęta) - IV miejsce

Michał Kozłowski

pływanie:

Wojewódzka licealiada - półfinał (sztafeta chłopcy, 6x50m) - II miejsce
Wojewódzka licealiada - półfinał (sztafeta dziewczęta, 6x50m) - V miejsce

Pływanie indywidualne półfinał:
Dawid Maguder (2f) - 50m styl grzbietowy - I miejsce (awans)

Beata Woźniak

lekkoatletyka:

Rejonowa Licealiada (Stadion MOSiR Stalowa Wola, 27.09.2018)

Drużyna chłopców - VII miejsce (648 pkt):
100m - Patryk Dereń (2b) - I miejsce , Rafał Wilk (3e) - X miejsce, Dominik Moskal (1b) - XXIII miejsce
200m - Dominik Wdowiak (3a) - XIII miejsce
800m - Bartosz Smalera (1d) - XII miejsce, Jakub Sznajder (1b) - XIII miejsce , Adrian Mateńka (1b) - XXIII miejsce
1500m - Mateusz Chmielowiec (1e) - V miejsce, Witold Zięba (3a) - VIII miejsce
sztafeta 4x100m - (Patryk Dereń 2b, Rafał Wilk 3e, Dominik Moskal 1b, Dominik Wdowiak 3a) - IV miejsce
pchnięcie kulą - Aleksander Jadaś (2b) - II miejsce
skok w dal - Dawid Dzióba (2b) - X miejsce, Bartłomiej Machała (3f) - XVIII miejsce, Artur Seweryn (2b) - XXVI miejsce


Drużyna Dziewcząt - VII miejsce (329 pkt):
100m - Michalina Gosztyła (1e) - VII miejsce, Oliwia Rzucidło (1h) - XX miejsce, Wiktoria Owczinnikowa (2e) - XXI miejsce
200m - Joanna Gorzała (2d) - X miejsce, Aleksandra Patera (3b) - XIII miejsce
400m - Angelika Szczepaniak (2h) - VIII miejsce, Zuzanna Chłodnicka (2h) - XIII miejsce
800m - Anna Grądziel (2d) - XIII miejsce, Julia Żurek (2d) - XIV miejsce
1500m - Małgorzata Zarzycka (3d) - I miejsce, Anna Wolak - III miejsce
4x100m - (Michalina Gosztyła 1e, Oliwia Rzucidło 1h, Wiktoria Owczinnikowa 2e, Joanna Gorzała 2d) - VIII miejsce
skok w dal - Aleksandra Gomułka (2c) - XIII miejsce

Daniel Beszczyński
Michał Kozłowski

biegi przełajowe:

V Mistrzostwa Tarnobrzega w Sztafetowych Biegach Przełajowych (02.10.2018)
Sztafeta chłopców - I miejsce (awans)
Sztafeta dziewcząt - I miejsce (awans)

Julita Stąporska
Beata Woźniak

piłka nożna:

Daniel Beszczyński
Michał Kozłowski

siatkówka plażowa:

Daniel Beszczyński

Pokaż / ukryj wyniki poszczególnych spotkań

Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj