Notice: Undefined property: PHPTAL_Php_CodeWriter::$_indentation in /usr/share/php/PHPTAL/Php/CodeWriter.php on line 136
Dopisz się do listy! - Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Tarnobrzegu Rekrutacja RODO

Dodaj absolwenta

Krótka instrukcja:
  • Najpierw wpisz rok ukończenia przez Ciebie edukacji w Koperniku
  • Wpisz literkę Twojej klasy, jeśli dalsze pola nie uaktywniły się i pole literki cały czas jest czerwone, to pole zostało źle wypełnione, prawdopodobnie taka klasa nie istniała w danym roku
  • Jeśli zakończyłeś szkołę przed 2001, to możesz wpisać nazwisko swojego wychowawcy, o ile nie zrobił tego nikt przed Tobą! Wpisz następnie kolejno nazwisko i imię.
  • Jeśli kończyłeś szkołę w 2001 roku lub później, zacznij wpisywać swoje nazwisko, zobaczysz listę dostępnych, gdy zobaczysz siebie kliknij! Gdy siebie nie zobaczysz, sprawdź czy już się nie zapisałaś/eś na liście.
  • Wpisz jeszcze poprawny adres email i reszta pól jest do Twojej dyspozycji! Dziękujemy za pozostawiony ślad.
Anuluj
Jeśli z jakichś niewytłumaczalnych przyczyn nie możesz dodać siebie do listy absolwentów albo też chcesz poprawić lub uzupełnić podane przez siebie wcześniej dane, to napisz o tym do nas, podając swój adres email. Zajmiemy się tym, przyjrzymy się temu problemowi lub wprowadzimy żądane poprawki, a Ty dostaniesz od nas odpowiedź na podany adres.
Wróć do Absolwentów
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj