Rekrutacja RODO

Konkursy

Konkurs Wiedzy Antycznej

Miło jest nam poinformować, iż w tym roku szkolnym 2022/23 rusza kolejna już, czternasta edycja Podkarpackiego Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Kulturze Antycznej „Non scholae sed vitae discimus”. Miejmy nadzieję, że sytuacja epidemiologiczna nie zakłóci tej edycji ;)

Zgłoszenia 3-osobowych drużyn z poszczególnych szkół ponadgimnazjalnych z całego Podkarpacia przyjmujemy do 14 października 2022r. drogą mailową na adres (UWAGA: ZMIANA ADRESU MAILOWEGO): konkursantyczny@radiocentrum.pl

Szczegóły dotyczące Konkursu odnajdą Państwo w załączonym Regulaminie Konkursu. Odnajdą go Państwo również na stronie internetowej VI Liceum Ogólnokształcącego w Rzeszowie: http://lo6.resman.pl/?page_id=310.

Pozdrawiamy,
Beata Blahaczek
Monika Wójcik

Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj