Rekrutacja RODO

Konkursy

Konkurs Wiedzy o Funduszach Europejskich i Unii Europejskiej

Szanowni Państwo,

uprzejmie informuję, że w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich (DOFE), 17 września br. Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej organizuje konkurs wiedzy o Funduszach Europejskich i Unii Europejskiej dla uczniów szkół ponadpodstawowych z Polski Wschodniej. Do wygrania wspaniałe nagrody rzeczowe, które przydadzą się każdemu uczniowi. Nagrody są finansowane ze środków EFRR, Programu Polska Wschodnia.

Konkurs rozpoczyna się o 9:00. Pytania będą publikowane na stronie internetowej o każdej pełnej godzinie. Na tej samej stronie znajdą Państwo szczegółową informację o konkursie oraz jego regulamin.

Zachęcamy zatem Państwa do przekazania informacji o Konkursie uczniom, wraz z WAŻNE: informacją o pełnej nazwie i adresie szkoły (na który dostarczymy nagrody zwycięzcom).

Pozdrawiam
Anna Tkocz

Stanowisko do spraw Komunikacji i Edukacji
Departament Programów Ponadregionalnych
Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej
tel. 22 273 87 28
Anna.Tkocz@mfipr.gov.pl
www.mfipr.gov.pl

Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj