Rekrutacja RODO

Konkursy

Olimpiada Wiedzy o Prawie i Wymiarze Sprawiedliwości

Instytut Wymiaru Sprawiedliwości ma zaszczyt zaprosić uczniów do udziału w Olimpiadzie Wiedzy o Prawie i Wymiarze Sprawiedliwości.

Olimpiada Wiedzy o Prawie i Wymiarze Sprawiedliwości to innowacyjna, ogólnopolska olimpiada interdyscyplinarna skierowana do uczniów szkół ponadpodstawowych. Interesująca tematyka zagadnień, forma ich przedstawienia oraz różnorodność zadań z całą pewnością zachęci uczestników do samodzielnego myślenia i praktycznego wykorzystania posiadanej wiedzy.

Dla trojga Laureatów przewidziane są nagrody finansowe w łącznej wysokości 12 000 złotych (odpowiednio 5 000 złotych za I miejsce, 4 000 złotych za II miejsce, 3 000 złotych za III miejsce). Ponadto Organizator przewiduje możliwość przyznania nagród wyróżniających.

Zapraszamy do zapoznania się ze stroną Olimpiady gdzie znajdują się wszystkie potrzebne załączniki takie jak regulamin czy formularz zgłoszeń. Życzymy również powodzenia wszystkim uczestnikom!

Termin zgłoszeń upływa 15 października.

iws.gov.pl

Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj